Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Genç: Ana muhalefet partisi divan katip üyesi görevini yapmıyor

SON DAKİKA
Saner: "Yaptığımız incelemelere göre kazanın yaşandığı yolda mühendislik hatası var" Atakan: "Kazaya dair henüz kesin rapor yok… Bulgular detaylı şekilde açıklanacak" Alsancak Belediyesi sel mağdurları için yardım hesabı açtı Erhürman: "Hükümetin taahhüdü kesilen hayat pahalılığı ödeneğinin gelecekte ödenmesidir" "Özel sektör çalışanına ek maaş için tüzük hazır, başsavcılıktan görüş bekliyoruz" Gazimağusa-İskele-Yeniboğaziçi Geçiş Süreci Emirnamesi yürürlüğe girdi!
banner
banner
banner
banner
CTP, Lizbon’da gerçekleşen Avrupa Sosyalistleri Partisi’nin kongresine katıldı
CTP, Lizbon'da gerçekleşen Avrupa Sosyalistleri Partisi'nin kongresine katıldı Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP), Avrupa çapında 40’tan fazla ülkeden partinin çatı partisi olan Avrupa Sosyalistleri Partisi (PES)’in Kongresine katıldı.
Erhürman: “Daha fazla uluslararası alanda yer almak için gelecek vizyonu oluşturmalıyız”
Erhürman: Daha fazla uluslararası alanda yer almak için gelecek vizyonu oluşturmalıyız Başbakanlığa bağlı Spor Dairesi Müdürlüğünün organize ettiği XII. Spor Şurası başladı.
TC Spor Bakanı Kasapoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti olarak KKTC'nin her zaman yanındayız"
TC Spor Bakanı Kasapoğlu: Türkiye Cumhuriyeti olarak KKTC'nin her zaman yanındayız Türkiye Cumhuriyeti Spor Bakanı Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti olarak her zaman KKTC'nin yanında olduklarını belirterek, ülke sporu ve gençliği için önemli olan Spor Şurası'nda beraber olmaktan memnuniyet duyduğunu if...
Meteoroloji Dairesi: "Yeşilırmak'a 10 kilogram yağış düştü"
Meteoroloji Dairesi: Yeşilırmak'a 10 kilogram yağış düştü Ülkede dün 08.00 ile bugün 08.00 saatleri arasında en fazla yağışı Yeşilırmak aldı.
Hür-İş yarın “Ekonomik Durum ve Çözüm Yolları” isimli çalıştay düzenleyecek
Hür-İş yarın Ekonomik Durum ve Çözüm Yolları isimli çalıştay düzenleyecek Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (Hür-İş) yarın “KKTC'nin İçinde Bulunduğu Ekonomik Durum ve Çözüm Yolları” konulu çalıştay düzenliyor.
Lute, Pazar günü adaya geliyor
Lute, Pazar günü adaya geliyor BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs sorunu için görevlendirdiği geçici özel danışmanı Jane Holl Lute, Pazar günü Kıbrıs’a geliyor.
Mecliste, Cumhurbaşkanlığı, Meclis ve Başbakanlık bütçeleri görüşülüyor
Mecliste, Cumhurbaşkanlığı, Meclis ve Başbakanlık bütçeleri görüşülüyor Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu, 2019 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı’nı görüşmeye bugün de devam ediyor.
Şahali: "Amacımız güvenli gıdanın sürdürülebilir bir biçimde üretilmesini sağlamak"
Şahali: Amacımız güvenli gıdanın sürdürülebilir bir biçimde üretilmesini sağlamak Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından, “Mantar Yetiştiriciliği” eğitimi, yoğun bir katılımla düzenlendi.
İzcan: “Kapitalizmin krizinin bedelini ödemeyi reddediyoruz”
İzcan: Kapitalizmin krizinin bedelini ödemeyi reddediyoruz İzcan hükümeti eleştirerek, “ Bu ekonomik yıkımı yaratanlar vatandaştan fedakarlık bekleme hakkına sahip değildir” dedi.
Silyon İnşaat’a iki İSO ödülü birden
Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden Silyon İnşaat’ın almaya hak kazandığı İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve  İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi.
Uluçay ve TC Spor Bakanı Kasapoğlu KKTC'deki spor ambargosunu konuştu
Uluçay ve TC Spor Bakanı Kasapoğlu KKTC'deki spor ambargosunu konuştu Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Spor Şurası Genel Kurulu’na katılmak amacıyla KKTC’ye gelen Türkiye Cumhuriyeti (TC) Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyeti kabul ederek, KKTC’nin T...
“Avrupa Birliği'nin Durumu, 2019 Öncelikleri ve Ötesi” sunumu yarın Merit Otel’de yapılacak...
Avrupa Birliği'nin Durumu, 2019 Öncelikleri ve Ötesi sunumu yarın Merit Otel'de yapılacak... Avrupa Komisyonu, "Avrupa Birliği’nin Durumu, 2019 Öncelikleri ve Ötesi" konulu sunum gerçekleştirecek.
banner
banner
banner
Bülent Ecevit Lisesi öğrencileri Paylaşım Mutfağı’na yardımda bulundu...
Bülent Ecevit Lisesi öğrencileri Paylaşım Mutfağı'na yardımda bulundu... Bülent Ecevit Anadolu Lisesi öğrencileri, Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) Paylaşım Mutfağı’na 25 kolilik bağış yaptı.
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık 12/12/2018 tarihli mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık.
Yılın son pul sergisi "Doğa Sporları" konusu ile satışa çıkıyor...
Yılın son pul sergisi Doğa Sporları konusu ile satışa çıkıyor... Yılın son pul sergisi ve 1 adet ilk gün zarfı “doğa sporları” konusu ile satışa çıkacak.
SAYTEV eğitim projelerine "Tiyatro Sporu" ile devam ediyor
SAYTEV eğitim projelerine Tiyatro Sporu ile devam ediyor Saydam Tarih ve Eğitim Vakfı eğitim ile ilgili çalışmalarını Atatürk İlkokulu'nda başlattığı tiyatro projesi ile sürdürüyor.
Arıklı: “Emirname ile korkunç rantlar kazanılacak”
Arıklı: Emirname ile korkunç rantlar kazanılacak Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı, Genç TV’de katıldığı programda güncel olayları yorumladı.
KTÖS, Meclis önünde yapacağı açıklamayla eylem ve grevlerin başlayacağını duyuracak
KTÖS, Meclis önünde yapacağı açıklamayla eylem ve grevlerin başlayacağını duyuracak KTÖS, Meclis önünde basın açıklaması yapacak.
Müteahhitler Birliği: "Önerilerimiz dikkate alınmadı, eyleme gidiyoruz"
Müteahhitler Birliği: Önerilerimiz dikkate alınmadı, eyleme gidiyoruz Uzun süre tartışmalara neden olan Mağusa-Yeniboğaziçi-İskele Emirnamesi'nin resmen yürürlüğe girmesinin ardından Müteahhitler Birliği eylem kararı kaldı.
Vadili: "Kıbrıs geçmişte daha kötü doğal afetler yaşadı, ama bu 'yapay' afet"
Vadili: Kıbrıs geçmişte daha kötü doğal afetler yaşadı, ama bu 'yapay' afet Yerbilim Mühendisleri Odası Başkanı Jeoloji Mühendisi Oğuz Vadili, 1330'lu yıllarda Lefkoşa'da meydana gelen sel felaketinde 3 bin kişinin hayatını kaybettiğini, 1734 yılında meydana gelen depremin ise Gazimağusa'da 2...
Meclisteki bütçe maratonu bugün de devam edecek
Meclisteki bütçe maratonu bugün de devam edecek Meclisteki görüşmede bugün, Cumhurbaşkanlığı, Cumhuriyet Meclisi ve Başbakanlık bütçelerinin görüşülmesi planlanıyor.
RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Ankara'da tren kazası: 4 ölü 43 yaralı! Ankara'da tren kazası: 4 ölü 43 yaralı!
Ankara'da sabah saatlerinde Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren (YHT), Marşandiz istasyonuna girişi esnasında raylarda bulunan kılavuz tren ile çarpıştı.

Türkiye kilogram tanımında değişikliğe gidiyor

Türkiye'de kritik ittifak görüşmesi sona erdi

Çavuşoğlu, Guterres ile görüştü

Sözcü Gazetesi: "2013 yılında olmayan bir silahlı örgüte ...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
May: Anlaşmasız ayrılık hazırlıklarını hızlandırdık May: "Anlaşmasız ayrılık hazırlıklarını hızlandırdık"
İngiltere Başbakanı Theresa May, bugün toplayacağı bakanlar kurulunda ülkesinin AB'den anlaşmasız ayrılma ihtimaline yönelik önlemlerin ele alınacağını söyledi.

Theresa May arabada kilitli kaldı

Kıbrıslı Türk Gençler, Cardiff'te buluştu

Brexit oylaması ertelendi!

Yıllardır diş fırçası kabı olarak kullandığı çömlek 4 bin...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Trump'ın eski avukatı Cohen 3 yıl hapis cezası aldı Trump'ın eski avukatı Cohen 3 yıl hapis cezası aldı
ABD Başkanı Donald Trump'ın eski avukatı Michael Cohen'e, 'başkanlık seçimlerini etkilemeye çalışmak' da dahil çeşitli federal suçlardan 3 yıl hapis cezası verildi.

Rusya'dan Google'a uyarı: "Bloke edebiliriz"

"Her 7 kişiden 1'i robotla cinsel ilişki hayali kuruyor"

Almanya'da fabrikadan sızan bir ton çikolata yol kapattı

Çin'de ABD ürünlerine boykot kampanyası, iPhone kullanan ...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Lefkoşa ve İskele'de asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi Lefkoşa ve İskele'de asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi
Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahasında dün gece 21.00 – 01.00 saatleri arası asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi.

Aykut Toros isimli şahıs kalp krizi sonucu yaşamını yitir...

Tedavüle sahte evrak süren bir kişi tutuklandı

Özel Harekât ekipleri bu kez sokaklarda silahla dolaşmadı

Gaye Soyutok'un cesedine bugün otopsi yapılacak

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
UKÜ, öğrencilerini sosyal anksiyete bozukluğu hakkında bilgilendirdi UKÜ, öğrencilerini sosyal anksiyete bozukluğu hakkında bilgilendirdi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi Müdürlüğü’ne (ÖGDM) bağlı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi (PDAREM) Uzman Psikoloğu Huriye Koruşan “Sosyal Anksiyete Bozukluğu” hakkında UKܒlü öğrenci...

DAÜ, BTYO ile KTEMB ortak program tanıtımı yaptı

DAÜ Turizm Fakültesi Öğretim Görevlisi Barut, uluslararas...

DAÜ İletişim Fakültesi'nden yeni bir sosyal sorumluluk pr...

Rauf Denktaş Üniversitesi ile Ada Kent Üniversitesi arası...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar, kanser hakkında bilgilendirme sempozyumu düzenliyor Uzmanlar, kanser hakkında bilgilendirme sempozyumu düzenliyor
Sağlık Bakanı Dr. Filiz Besim’in himayelerinde "Farkında mıyız?" sloganı ile alanında uzmanların konuşmacı olarak yer alacağı “Kansere Karşı Farkındalık” sempozyumu düzenleniyor.

Sağlık Bakanlığı, selin yol açabileceği hastalıklar konus...

"Uzun boyluların cinsel hayatı daha iyi"

"Kendimi ve Ailemi Kanserden Nasıl Korurum?" adlı seminer...

Adet düzensizliğine yol açan hastalıklara dikkat!

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Albayrak: TL, Ağustos ayından bu yana en çok değer kazanan para birimi oldu Albayrak: "TL, Ağustos ayından bu yana en çok değer kazanan para birimi oldu"
TC Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, "Mart ayında gerçekleşecek seçimlere rağmen disiplinden, sıkı maliye ve para politikasından taviz vermeden 2019'u yöneteceğiz" dedi. Sıkı makro politikalar ve yapısal tedbirlerle enflasyonun kademeli ...

Creditwest Bank Pazarlama ve Kurumsal İletişim ekibi Bran...

OPEC petrol üretimi kısıntısında anlaştı

Katar'ın ardından OPEC'e bir darbe de İran'dan

Deutsche Bank'a operasyon: Frankfurt'daki genel merkezde ...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Küçük Aysel'e vefa konseri Küçük Aysel'e vefa konseri
Cem Kafkas ile Küçük Aysel’in solo ve düetleri izleyiciler tarafından ayakta alkışlarla hep birlikte söylendi.

Güner Pir'in resim sergisinin ertelenen açılışı 18 Aralık...

İskele Belediye Tiyatrosu en iyi çocuk oyunu ödülüne layı...

Nazım Hikmet'in Piraye'si Girne’de sahnelendi

LBO Halk Müziği Korosu'ndan Türk filmlerine yolculuk

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı
Kıbrıs Türk Otelciler Birliği'ne (KITOB) üye otellerin Ocak-Kasım ayı doluluk oranları açıklandı. 5 yıldızlı otellerde geçen Ekim ayına göre %14 oranında bir düşüş gerçekleşti.

Turizm ve Çevre Bakanlığı'nın 124 milyon TL'lik bütçesine...

Çavuşoğlu: "Yerli halk turizm sektöründe çalışmıyor"

Saner: "Bu bütçeyle lokomotif sektör turizmi nasıl planla...

Ataoğlu: "MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Kasımpaşa, tam kadro 2021 yılına kadar sözleşme yeniledi Kasımpaşa, tam kadro 2021 yılına kadar sözleşme yeniledi
Türkiye Spor Toto Süper Lig'deki başarılı performansıyla dikkati çeken Kasımpaşa'da tüm futbolcularla 2021 yılına kadar anlaşma sağlandı.

Omaç Başat Halı Saha Basın Turnuvası'nda final zamanı

Şampiyonlar Ligi'ne edilen vedanın ardından Fatih Terim'd...

Şampiyonlar Ligi'nde dün gecenin sonuçları

Porto'ya 3-2 yenilen Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Tatar: Kıbrıs Konusunda sıcak gelişmeler hükümeti çatırdatır... Özersay ve Denktaş Akıncı'ya sessiz kalmaz Tatar: Kıbrıs Konusunda sıcak gelişmeler hükümeti çatırdatır... Özersay ve Denktaş Akıncı'ya sessiz kalmaz
Ersin Tatar, canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Kıbrıslı Türk'ten Larnaka'da yatırım

Angolemli'den hükümete ilginç soru

Eski Büyükelçi'den KKTC için ilginç açıklama: Tepkim sert...

Girne'de moloz tartışması alevlendi. Kaymakam: Orası mühü...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Diş tedavileri turizmi "Diş tedavileri turizmi"
Sağlık turizmi, Kuzey Kıbrıs'ta en yaygın olarak, tüp bebek alanında tercih edilmektedir. Plastik cerrahi, diş, kalp, radyoterapi, wellness gibi alanlarda da sağlık turisti ağırlanmaktadır.

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Yunanistan Dışişleri Bakanı Vekili ve Lute New York'ta görüştü Yunanistan Dışişleri Bakanı Vekili ve Lute New York'ta görüştü
Yunanistan Dışişleri Bakanı Vekili Yorgos Katrougalos ve BM Genel Sekreterinin Özel Görevlisi Bayan Jane Holl Lute’nin Ney York’ta gerçekleştirdikleri görüşmenin merkezinde Kıbrıs sorunuyla ilgili müzakerelerin yeniden başlaması beklenti...

Strazburg'daki silahlı saldırıda Rum gazeteciler binada m...

DİKO Başkanı Papadopulos, Vatandaşlar İttifakı Başkanı Li...

Lute, Çavuşoğlu görüşmesi "kilit"

Rum Dışişleri Bakanı: "Göçmenlerin geldikleri ana ülke Tü...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Quota birinci yaşını kutladı Quota birinci yaşını kutladı
The Quota Bar açılışının birinci yıl dönümünü geçtiğimiz Cumartesi gecesi bir parti ile kutladı.

Cem Kafkas'a Spoon Lounge'da büyük sürpriz

The Quota, birinci yılını kutluyor

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evliliklerini 8 dakikada son...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Instagram'a sesli mesaj özelliği geldi Instagram'a sesli mesaj özelliği geldi
WhatsApp'da bulunan sesli mesaj özelliği, sıkça kullanılan Instagram DM'ye de geldi.

Nijerya'da bebeklerin çoğunluğu kayıt altına alınamıyor

Küba halkı sınırsız internet ve 3G ile tanışacak

Fikri Karayel'in resmi Instagram hesabı çalındı

Enes Batur'un film çekimleri iptal edildi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Türkiye Uzay Ajansı kuruldu! Türkiye Uzay Ajansı kuruldu!
Uzun zamandır kuruluş çalışmaları devam eden Türkiye Uzay Ajansı resmen kuruldu.

Kozmonotlar uzay yürüyüşünde: 'Gizemli delikten' örnek to...

Bilim insanlarından reaktörlerin güvenliğini artırmak içi...

"Evi çekip çevirebilecek" yapay zekalı robot üretildi

Mars'ın sesi ilk kez duyuldu

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.3310 5.4195
GBP 6.7465 6.8520
EUR 6.0915 6.1715
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları