2015 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı onaylandı!
 
TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Öz: "Doğuş Derya özür dilesin"
 
Akaryakıt fiyatlarında 21 ile 24 kuruşluk indirim
 
Serdar Denktaş'tan Türk Silahlı Kuvvetleri açıklaması!

SON DAKİKA
Özersay: "Bölen değil birleştiren, yeni bir siyasi liderlik gerekli" Özçınar: "Güzelyurt 'un gelişebilmesi için yatırıma ihtiyacı var" Dizdarlı, Keser ile Özarı'nın sağlık durumu hakkında bilgi verdi Siber: "Lefke karakteri olan, aidiyet duygusu güçlü insanların yaşadığı bir bölge" Akıncı: "Değişim fikirlerle gelecek" "Suyu yönetmek belediyelerin boyunu aşar!" "Olağanüstü hava koşullarında bizim de haberimiz olacak" Mağusa'da yaşanan olayda uyuşturucu şüphesi! 'Federal Kıbrıs İnisiyatifi' kuruluşunu ilan etti! Meclis Başkanı Siber Avrupa Komisyonu'na "hellim" konusunda mektup yazdı Omiru: "Kıbrıs sorunu Türk-Yunan anlaşmazlığı değil" Özersay: "Bölen değil birleştiren, yeni bir siyasi liderlik gerekli" Todd: "Müzakerelelerde hidrokarbonlara da yer bulunabilir" Tunalı: "Hesabı kimden ve ne zaman sorulacak!" Akıncı: "Kıbrıs'ta barış içerisinde yeni bir yaşam kuracağız" Siber: "Güçlü lobicilik yaparsanız masada güçlü olursunuz" Eroğlu: "Kıbrıs konusunda önümüzdeki dönem çok kritik geçecek" Yıldırım tespit ve takip sistemi kuruluyor Harel: "En iyi kalitede üretim hedeflenmeli" Türkiye Milli Piyangosu'nun 50 milyon TL'lik ikramiyesi 31 Aralık günü çekilecek Zeytin üretimi artırılıyor 2015 Bütçesinin Genel Kurul'da görüşülmesine yarın başlanıyor "Geri Dönüşüm" duyarlılığı artıyor Kanseri atlatan kadın, "malüllük" engeline takıldı Davutoğlu: "Kıbrıs konusunda müzakerelerin bir an önce başlamasını arzu ediyoruz" Dinçyürek: "AKSA'nın filtre sistemi 15 Aralık'ta devreye giriyor" Sakallı: "İyi niyetimiz artık sona erdi!" Motosiklet sürücüsünü kask kurtardı Çetinkaya'ya Taşyapı Grubu'ndan sponsorluk desteği Meral Eroğlu'ndan İskele kadınlarına ziyaret İngiliz milletvekilleri, Maraş'ın açılması için imza topluyor Davutoğlu'nun Atina ziyareti Rum basınında Vergas suçlu olduğunu kabul etti Davutoğlu: "Hedefimiz müzakerelerin tekrar başlamasını sağlamak" "Cinsiyet kotası" ile daha çok kadın Çalışma hayatında HIV engeli yasal değil Basın, etiğe müdahaleye karşı Bahçeci: "Kıbrıs, nükleer atıkların geçiş noktası olacak" NEU-RA25 Adaya Döndü  BKP: "2015 yılı bütçesi halkın daha da fakirleşmesini öngörmektedir"
Basın-Sen: "Doğuş Derya'ya hakaretler kabul edilemez"
Basın-Sen, CTP-BG Milletvekili Doğuş Derya'nın geçtiğimiz günlerde Meclis'te yaptığı açıklamanın ardından başlatılan linç kampanyası ile ilgili açıklama yayımladı. Açıklama şöyle:
Haber Kameramanları Birliği, saldırıyı kınadı
Haber Kameramanları Birliği, Girne'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Aziz Gürpınar'ın ilgili daire müdürleri ve müfettişleriyle basın eşliğinde yaptığı rutin inşaat denetimleri esnasında görüntü almaya çalışan Bayr...
Berova: "Ülkemizin yerel değerlerini geleceğe; çocuklara emanet ediyoruz"
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Okullar Grubu bünyesinde eğitim veren The Amerikan Future kolejde Yerli malının önemi, Yerli Malı Haftasında vurgulandı. Etkinliğe Milli Eğitim Bakanı Dr. Özdemir Berova’da katıldı.
Angolemli: "Bu ülkede ifade özgürlüğü için yeterli mücadele verilmemiştir"
TDP Milletvekili Hüseyin Angolemli, Maliye Bakanlığı bütçesi üzerindeki görüşmeler sırasında yaptığı konuşmada, CTP-BG Milletvekili Doğuş Derya’ya yapılan sözlü saldırıları gündeme getirerek, “Bu ülkede ifade özgürlüğ...
Çakıcı: "Yapılandırmalar net değil"
TDP Lefkoşa Milletvekili Mehmet Çakıcı, bazı kurumlarda yeniden yapılandırma adı altında değişiklikler yapılmak istendiğini, ancak bu yapılandırmaların tam olarak netlik kazanmadığını belirtti.
GÜÇ-SEN, Gümrük çalışanlarını tebrik etti
Güç-Sen, Narkotik kaçakçılığı ile ilgili basın açıklaması yayımladı. Açıklamanın tam metni şöyle:
Umut Orkestrası sevenleriyle buluşuyor
Umut Eğitim ve Kültür Evi bünyesinde kurulan Umut Orkestrası, Kuzey Kıbrıs Turkcell katkılarıyla 20 Aralık Cumartesi akşamı Murat Menket yönetiminde sahne alacak
"İki toplumlu Kıbrıslıların Sesi Forumu", Kıbrıs'ta acil çözüm çağrısı yaptı
“İki toplumlu Kıbrıslıların Sesi Forumu”, Kıbrıs’ta acil çözüm çağrısı yaptı.
Volkan: "Üzüntü verici ve kabul edilemez"
Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği Başkanı İzzet Volkan da BRTK ekibinin görev başında saldırıya uğramasının “üzüntü verici ve kabul edilemez olduğunu” kaydetti. Volkan, bu tür olayların tekrarlanmaması için basına yönel...
KTTO: "İhmali görünen hizmetliler cezalandırılmalıdır"
Kıbrıs Türk Ticaret Odası, Sanayi Bölgesi'nde geçtiğimiz gün gerçekleşen “su baskını” ile ilgili açıklamada bulundu. Açıklamanın tam metni şöyle:
"Posta faaliyetlerinde Rum propagandası" GAÜ'de irdelendi
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Akdeniz geneli ve Kıbrıs özelinde iletişim kodlarının çözümlenmesinin amaçlandığı “Akdeniz Söyleşileri” etkinliğinin ikincisini gerçekleşti.
Siber, Yüksek Mahkeme Başkanı Öneri ve Yargıçlarını kabul etti
Yüksek Mahkeme Başkanı Şafak Öneri bugün Cumhuriyet Meclisi Başkanı Dr. Sibel Siber’i ziyaret ederek, kamuoyunda oluşan bazı yargıları aşmak adına adaletin daha erken tecelli edebilmesi ve adil bir yargı düzeninin sağ...
Cumhuriyet Meclisi'nde gerginlik: Oturuma 10 dakika ara
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu’ndan bir grup CTP Milletvekili Doğuş Derya’ya destek belirtmek için Bütçe görüşmelerinin yapıldığı Meclis salonuna girerek eylem yaptı.
Zarar gören 113 hayvan üreticisine 101 bin 40 TL tazminat
Genel Tarım Sigortası Fonu Müdür Vekili Savaş Uzun zarar gören toplam 113 hayvan üreticisine 101 bin 40.TL tazminat ödendiğini belirtti.
21-25 Aralık Mücadele ve Şehitler Haftası, tören ve etkinliklerle anılacak
Kıbrıs Türk halkının varoluş mücadelesinde hayatını kaybedenler, bu yıl da 21-25 Aralık Mücadele ve Şehitler Haftası’nda düzenlenecek tören ve etkinliklerle anılacak.
Tatar: "Şeffaflık göremedim"
Maliye Bakanlığı bütçesi görüşülürken söz alan UBP Lefkoşa Milletvekili Ersin Tatar, hükümetin şeffaflıktan bahsettiğini, ancak böyle bir şeffaflık göremediğini söyledi.
Ercan, 1 Ocak'tan itibaren Taşyapı'nın!
Karayolları Dairesi’yle Özkan Paralik Ltd. ve Kahveci Ltd. arasında, Mehmetçik Belediyesi sınırları içindeki bazı yolların asfaltlanması ve Lefkoşa ve Gazimağusa bölgelerindeki yol çizimleri konusundaki iki proje için...
YKP, Derya’ya yapılan saldırıları değerlendirdi: "Siz hiç birine sarıldınız mı?"
YKP, Doğuş Derya’ya yapılan saldırıları değerlendirdi. Konu ile ilgili Yeni Kıbrıs Partisi Yürütme Kurulu Sekreteri Celal Devrim Önen’in açıklaması şöyle:
Cengiz Topel Hastanesi ile ilgili Sağlık Bakanı'ndan açıklama bekleniyor!
Lefke ve Yöresi Cengiz Topel Hastanesi İnisiyatifi Cengiz Topel Hastanesi hakkında Sağlık Bakanı’ndan ivedilikle  açıklama beklediğini bildirdi.
TAK, kuruluşunun 41'inci yıldönümünü kutluyor
KKTC’nin resmi haber ajansı Türk Ajansı-Kıbrıs (TAK), kuruluşunun 41'inci yıldönümünü kutluyor.
Öneri: "Sıkıntıların başında yargıç sayısı geliyor"
Anayasa’daki yargıyla ilgili bazı maddelerde değişiklik yapılarak Nisan ayındaki Cumhurbaşkanlığı seçiminde referanduma sunulmasını isteyen Yüksek Mahkeme, önerilerini siyasi partilerin ardından bugün de Cumhurbaşkanı...
+++
Türkiyenin İlk ve Tek Kurumsal Ucuz Ukash Firması olan Adres http://www.ukashticaret.com dur.
+++
RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Hrant Dink'ın tetikçisi konuştu: "Cinayetin arkasında onlar var"
Dink cinayeti hükümlüsü Ogün Samast, eski polis şefleri Ramazan Akyürek ve Ali Fuat Yılmazer için “Bugüne dek ölüm korkusuyla söylemedim. Cinayetin arkasında onlar var” dedi

Türkiye üçüncü sırada

Çarşı'nın 'darbecilikle' suçlandığı dava başlıyor

Türkiye'de işsizlik 10.7'ye çıktı

14 Aralık operasyonunda 27 kişi gözaltına alındı

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
CTP UK'den Derya'ya destek
CTP UK Yönetim Kurulu Doğuş Derya'ya destek açıklamasında bulundu. Açıklama şöyle:

CTP UK'den vicdani ret açıklaması

CTP'nin İngiltere örgütü parti içindeki sorunları konuştu...

Çeler, İngiltere'de gençlik toplantısına katılacak

Müzakereci  Ergün Olgun, KKTC Londra Temsilciliği ile gör...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
FARC ateşkes ilan etti
Kolombiya'da yaklaşık 50 yıldır silahlı mücadele veren FARC, 20 Aralık'tan itibaren süresiz ateşkes ilan edildiğini duyurdu.

Yunanistan'da seçimler ikinci tura kaldı

Castro'dan ABD'ye 'Ambargoyu kaldırın' çağrısı

Turçinov: "Rusya, her an geniş kapsamlı savaş başlatabili...

Yunanistan'da sol iktidara yürüyor

RSS POLİS BÜLTENİ
   0    5    10    15    göster
Oğluna küfür ettiği gerekçesiyle yumruk attı
Akdoğan’da oğluna küfür ettiği gerekçesiyle yumruk atan 34 yaşındaki baba tutuklandı.

Araçta uyuşturucu bulundu

Trafikte haftalık bilanço…

Otopsi neticesinde, herhangi bir darp, kesici/delici vey...

24 yaşındaki genc evinde ölü bulundu

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
DAÜ “Alternatifim: İnsan” programında çocuk hakları konusu ele alındı
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Fen ve Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi ve Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM) İnsan Hakları Birimi Koordinatörü Mustafa Öngün ile Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM) YOUTHOPIA Proje Koordinatö...

Engelsiz gençler kamp yaptı

Engelsiz Yaşam İçin “Modern Show Tıme” Gaü’de gerçekleşiy...

Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi’ne halı saha

"Kendim Yapabilmem için Bana Yardım Et!" Aile Katılımı pr...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Çatışma çözümü bağlamında kanlı noel analizi
Yaprak Akkuş - Çatışma çözümü bağlamında kanlı noel analizi

1976 - 1991 Kıbrıs sorunu çatışma çözümü değerlendirmesi

Yakın Doğu TV'de Kıbrıs Türk Hukuku ve Türk Hukuku'na bak...

Gökçekuş Girne Üniversitesi'nde üniversite kavramı üzerin...

GAÜ Küresel Bilim Ailesi Pakistan için biraraya geldi

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
“Organ Nakli Uygulama ve Yasal Düzenlemeler” Sempozyumu başladı
Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği organizasyonunda “Organ Nakli Uygulama ve Yasal Düzenlemeler” konulu hekimlere ve hastalara yönelik sempozyum başladı.

"Sağlığa ayrılan bütçe yetersiz"

Sağlık Bakanlığı'nın Resmi Web Sitesi yenilendi

Dizdarlı, Keser ile Özarı'nın sağlık durumu hakkında bilg...

"Organ Nakli Uygulama ve Yasal Düzenlemeler" sempozyumu ...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Kalkınma Bankası iddialara karşı açıklama yaptı
Kalkınma Bankası yayınladığı açıklama ile son dönemde basında haklarında çıkan iddialara cevap verdi. Açıklama şöyle:

Near East Bank Dikilitaş Şubesi açılıyor

KKTC bankacılığında bir ilk; Cardplus bankalararası fon t...

TPAO özelleştiriliyor

Petrol 43 dolara kadar düşebilir

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
"Oldu da Bitti Maşşallah" isimli folklorik skeç izleyenleri kahkahalarla güldürdü
Başbakan Yardımcılığı Ekonomi Turizm Kültür ve Spor Bakanlığı’na bağlı Kültür Dairesi bünyesi altında faaliyet gösteren Devlet Halk Dansları Topluluğu, Mehmet Levent’in yazdığı ve Devlet Halk Dansları Yönetmeni Serhat Kozoğlu’nun yönetti...

Lefkoşa Sanat Tiyatrosu sezonu açtı!

Nor & Betmez, Kanser Hastaları yararına oynadı!

FOLK-DER, Pisa'da sunum yaptı

MAGEM İnsan Hakları Film Festivali: İnsan haklarına ne ol...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KITREB'ten Müsteşar Şahap Aşıkoğlu hakkında suç duyurusu
Kıbrıs Türk Rehberler Birliği yaptığı açıklama ile Turizm Bakanlığı Müsteşarı Şahap Aşıkoğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Açıklama şöyle:

İki fuar, tek marka: North Cyprus

DAÜ "Turizmin Not Defteri" programında eko turizm konuşul...

Hedef daha fazla turist

Suriçinin ilk Butik Oteli Swallow hizmette

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Takımsal birincilikler YDÜ'nün
Takımsal sıralamada hem Dağ Bisikleti, hem de Yol Bisikleti’nde şampiyon Yakın Doğu Üniversitesi olurken; Dört sporcu hem Dağ Bisikleti, hem de Yol Bisikleti kategorisinde birinci oldu

Ya tamam ya devam!

Masa tenisi Omaç Başat Büyükler Ligi başladı

Eyuboğlu, Spor Dairesi’ni ziyaret etti

Kulaçlar İstanbul’da atılacak

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Yumurta donasyonu nasıl yapılır?
Yumurta donasyonu yumurta hücresi olmayan ya da yumurta hücreleri sağlıklı bir gebeliğe ve bebek sahibi olmaya engel olan kadınlara anne olma şansı veren bir uygulamadır.

Las Vegas’a kadar gitmenize kesinlikle gerek yok

Mülteci Hakları Derneği'nden iki münhal

Medyum Süleyman Hoca En çok Tavsiye edilen Medyum

Ofis Bölme ve planlama

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 7518/13 - 29 Mayıs 2014
29 Mayıs 2014 Lefkoşa Kaza Mahkemesi Celpnamesi.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 6194/13 - 16...

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 891/14 - 8 N...

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Rumlar, hellimin tescil edildiği haberini bekliyor
Rum Tarım Bakanlığı Müdürlüğünde heyecanın hakim olduğu, çünkü Avrupa Komisyonu’nun önümüzdeki günlerde hellimin tescil edilip edilmediğiyle ilgili resmi kararını vermesinin beklendiği bildirildi.

Rumlar'da, AB'nin kendilerini dikkate almadığı düşüncesin...

Güney'de Aralık maaşları yarın ödenecek

Ledra Palace toplantısı Rum basınında

Rum - Yunan Dışişleri ve Enerji Bakanları bir araya geldi

RSS TATİL
   0    5    10    15    göster
Türkiye'nin en güzel 10 kış rotası
İşte size muhteşem manzaralar sunan, Türkiye'deki 10 farklı kış rotası...

Turkcell'le Uzak Doğu'ya gidecek

Turkcell'liler için Uzak Doğu fırsatı

Yılbaşını geçirebileceğiniz en iyi şehirler!

Sonbahar en güzel nerelerde yaşanır?

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
TUFAD’lılar coştu bir kere
TUFAD’lılar 2014 yılını birlikte uğurlamak için biraraya geldiler.

Tuğra İsmail The Underground Music Club'ta sahne alacak

İskender Paydaş'ın solistlerinden Emre Tokay The Undergro...

Ürek: "Ben okuyorum Tarkan beğenmiyor"

City Bar'da müzik dolu Bora Öztoprak gecesi

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Karşı cinsi etkilemenin astrolojik sırları
Astrolojide her burcun erkeği için kalbe girmenin ayrı bir metodu var. İşte karşı cinsi etkilemenin astrolojik sırlarını açıklıyoruz...

Saç kırıklarını önlemenin püf noktaları

Kilo vermenizi engelleyen 15 neden

Kaşların güçlenmesi için doğal formüller

Kadınların seçtiği çikolata kişiliklerini yansıtıyor

RSS MUTFAK
   0    5    10    15    göster
10 dakikada 100 kalori yakın
Kalorinin fazla yakıldığı egzersizlere dikkat çeken Uzman Diyetisyen Serkan Tutar, bu tür egzersizlerle 10 dakikada 100 kalori yakmanın mümkün olduğunu söyledi.

Yumurtayı sarısından nasıl ayırırsınız?

Yumurta kabuğunu soymanın püf noktası

Az pişmiş kebaba dikkat!

LAÜ Gastronomi öğrencileri "İstanbul Uluslararası Mutfak ...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Biyologlar Derneği vurguladı: "Sigortalar hayvanları da kapsamalıdır!"
YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret eden Kıbrıs Türk Biyologlar Doğayı Araştırma ve Koruma Derneği Başkanı Özerdem Dünya’nın pek çok yerinde olduğu gibi sigorta sisteminin hayvanları da kapsaması gerektiğini söyledi.

Greenpeace 'aptalca' hareket etti

BM iklim konferansında anlaşma sağlandı

Okyanuslarda 269 bin ton plastik çöp var

Koruma altındaki kuşu öldürene hapis

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Osanmaz “Bulut İnşaat yüzünden psikolojimiz bozuldu, dolandırıldık”
Kıbrıs'ta emlak sahibi olmak isteyen yüzlerce aileyi dolandıran Bulut İnşaat’ın açtığı yaralar kapanamıyor.

Bulut İnşaat'ın sahibi Temel Bulut'tan bu kez de "YALAN B...

Emlak satışları yeniden gündem!

“Komik Adam Temel Bulut... Day Yolundan gelin, Akabulye O...

Mudiler “Çok şükür, Bulut'a inanan kalmadı, günlerdir 38 ...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Telsim'den çekim gücü garantisi
Çekim noktalarını yüzde yüz yenileyen Telsim, “Çekim gücümüzün ispatıdır” sloganıyla yeni bir hizmet başlattı. Müşterilerine çekim gücü garantisi veren Telsim’in yeni kampanyası kapsamında, yeni aboneler hizmeti beğenmez ise hattını ipta...

Apple Rusya'daki satışlarını durdurdu

Telsimliler'in ada içi her yöne dakikaları artık daha eko...

Ters zamanlı evren teorisi

'Facebook’a ‘dislike’ butonu gelebilir'

RSS GİRNE
   0    5    10    15    göster
Girne'de sahte 100 TL'lik banknotlar bulundu
Girne’de sahte 100 TL’lik banknotlar bulundu, 4 kişi tutuklandı.

Meral Eroğlu, Ulusal Birlik Partisi Girne Kadın Kolları'n...

Girne’de çarşı kontrolleri yoğunlaştırıldı

'Girişimcilik ve Aile İşletmeleri' söyleşisi GAÜ'de gerçe...

GAÜ'den büyük başarı

RSS LEFKOŞA
   0    5    10    15    göster
Dereboyu yeniden rengarenk!
Lefoşa’nın en işlek caddesi üzerinde olan ve halk arasında eski Pronto Çemberi olarak bilinen Dereboyu’ndaki çember yeniden ‘gökkuşağı’ renklerine kavuştu.

LTB artık yeni lastiklerle işe çıkacak

Lefkoşa'da hayalet havaalanı

LTB'nin müdahalesi sürüyor

LTB su bakınları ve yağışlar nedeniyle kriz masası oluştu...

RSS GAZİMAĞUSA
   0    5    10    15    göster
Arter "Yerli Ürün Haftası" ile ilgili açıklama yaptı
Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Yerli Ürün Haftası ile ilgili açıklama yaparak, yerli üretimin ülkelerin ekonomisinin gelişebilmesi için önemli bir dinamik olduğunu, üretim kapasitesinin, üretilen ürünlerdeki kalitesinin artırı...

Othello yeniden Mağusa’da

Yüksek Mahkeme Başkanı DAÜ Hukuk Fakültesi’ni ziyaret ett...

Mağusa'da ölümlü kaza

Gazimağusa Meslek Lisesi İsmail Arter’i ziyaret etti

RSS İSKELE
   0    5    10    15    göster
Meral Eroğlu'ndan İskele kadınlarına ziyaret
Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu dün İskele’de bölge kadınlarıyla bir araya gelerek, sohbet toplantısı yaptı.

"Hamsi Festivali"nin 7.'sini İskele'de yapıldı

Geleneksel Hamsi Festivali'nin 7'ncisi yarın yapılıyor

İskele bölgesinde 7 saatlik elektrik kesintisi

DP- UG İskele ilçesi ‘Genişletilmiş İlçe Yönetim Kurulu T...

RSS GÜZELYURT
   0    5    10    15    göster
Gündüz: "Güzelyurt Bölgesi öksüz evlat"
İçişleri Bakanlığı Bütçesi görüşülürken söz alan DP Güzelyurt Milletvekili Menteş Gündüz, Güzelyurt bölgesinin öksüz evlat muamelesi gördüğünü söyledi.

Güzelyurt'ta bazı bölgelere elektrik verilmeyecek

Çocuklar "Lokomopüf" oyunuyla coştu

CTP Gençlik Güzelyurt Örgütü'nün yeni Başkanı Kazım Kurşu...

TDP Güzelyurt İlçesi Doğancı'da dayanışma yemeği düzenled...

RSS LEFKE
   0    5    10    15    göster
Harmancı, Cerboni ile makamında görüştü
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, İtalya’nın Güney Kıbrıs Büyükelçisi Guido Cerboni ile Pazartesi günü makamında görüştü.

LAܒde Kazakistan’ın 23. Bağımsızlık yıldönümü kutlamalar...

Siber: "Lefke karakteri olan, aidiyet duygusu güçlü insan...

Siber bugün Lefke bölgesinde incelemelerde bulundu

Emekli TRT spikerlerinden Fikret Alan LAÜ'de seminer vere...

RSS KARPAZ
   0    5    10    15    göster
Karpaz'da 5 saatlik elektrik kesintisi
Orta gerilim proje çalışmalarından dolayı yarın 09.00-14.00 saatleri arasında Karpaz’daki bazı bölgelere elektrik verilemeyecek.

Karpaz bölgesinin ava kapatılmasına Avcılık Federasyonu'n...

TDP, Sipahi’de de örgüt kurdu

Sennaroğlu, LSD hastalığı görülen bölgeleri ziyaret edere...

Ambulans takla attı

RSS GÖNYELİ
   0    5    10    15    göster
Gönyeli'de bir apartmanda yangın çıktı!
Gönyeli'deki Çetin Kürşat Apartmanı 7. katında yangın çıktı. İtfaiyenin müdahalesi ile söndürülen yangında yaralılar olabileceği bildirildi...

Avrupalılardan örnek projelere ziyaret

Gönyeli'de kural dışı reklam levhalarına düzenleme

Gönyeli Belediyesi’nden Uluslararası açılım

Atatürk, Gönyeli'de de anıldı

RSS AKINCILAR
   0    5    10    15    göster
Akıncılar'da eylem kararı alındı!
Akıncılar Belediye Başkanı Hasan Barbaros, belediye meclis üyeleri ve köylülerden oluşan bir heyet Akıncılar’daki yol sorunu hakkındaki şikâyetlerini Başbakan Özkan Yorgancıoğlu’na iletti.

Akıncılar Başkanı'nı seçti!

Arabacıoğlu, Akıncılar İlkokulu'nu ziyaret etti

Akıncılar köy etkinlik merkezi hizmete açıldı

Başarır: "Akıncılar'a yeni yol en kısa zamanda yapılacak"

RSS ALAYKÖY
   0    5    10    15    göster
Siber: "Güçlü lobicilik yaparsanız masada güçlü olursunuz"
Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, Alayköy halkı buluşmasında uluslararası lobicilik faaliyetlerinin cumhurbaşkanının en önemli görevlerinden birisi olduğunu ve Kıbrıs Türk tar...

Alayköy'de uyuşturucu

Ersan, Alayköy’deki şehit çocuğu arsaları için yetkililer...

Akıncı Alayköy Belediyesi'ni ziyaret etti...

Alayköy'de esrarengiz ölüm

RSS DEĞİRMENLİK
   0    5    10    15    göster
Değirmenlik Okul Aile Birlikleri Belediye Başkanı Işısal’ı ziyaret etti
Değirmenlik İlkokulu, Değirmenlik Lisesi ve Şehit Mehmet Eray İlkokulu yetkilileri Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal’ı ziyaret ederek yeni okul aile birliği yönetimlerini tanıttı.

Mehmet Emin Babahan'a ait ambarda yangın

Talat, Değirmenlik Belediyesi'ni ziyaret etti

Işısal: “Suyun özelleştirilmesine karşıyız”

Değirmenlik Belediyesi'nde belediye meclisi ilk toplantıs...

RSS BÜYÜKKONUK
   0    5    10    15    göster
Sennaroğlu'ndan ilk 100 gün açıklaması
Büyükkonuk Belediye Başkanlığı görevinde yüz gününü değerlendiren Ahmet Sennaroğlu, yaklaşık 5,5 milyon TL borç ile devraldıkları belediyede, personelin maaşlarını gününde alabildikleri bir yapı oluşturduklarını kaydetti.

Büyükkonuk Belediyesi'nden avcılara önemli duyuru

Büyükkonuk’ta öğretmen eksikliği sorunu sürüyor

Büyükkonuk İlkokulu’nda eylem!

Büyükkonuk İlkokulu Okul Aile Birliği'nden eylem

RSS MEHMETÇİK
   0    5    10    15    göster
Akıncı: "Değişim fikirlerle gelecek"
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı, ülkeye değişimin fikirlerle geleceğini vurguladı.

Mehmetçik'teki cami tamir edilecek

Mehmetçik Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi imzalandı

Mehmetçik İlkokulu'nda "Pembe Gün" etkinliği yapıldı

Mehmetçik’te Cittaslow konulu ikinci kitle toplantısı yap...

RSS YENİERENKÖY
   0    5    10    15    göster
Siber ile Gürpınar, Yenierenköy Belediye Başkanı Mesut Yıkıcı’yı ziyaret etti
Meclis Başkanı Sibel Siber ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Aziz Gürpınar, genelde bölgenin özelde belediye çalışanlarının sorunlarını görüşmek amacıyla Yenierenköy Belediye Başkanı Mesut Yıkıcı’yı ziyaret etti.

Hizmet-Sen, Yenierenköy Belediyesi’ni TİS görüşmelerine b...

Yeni Erenköy Belediyesi'nde işçi satan BES'ten hesap sora...

Eroğlu, yarın Yeni Erenköy halkını bilgilendirecek

Yeşilköy'de sulama için kullanılacak depo inşaatına başla...

RSS ALSANCAK
   0    5    10    15    göster
"Alsancak Özgürlük Milli Parkı"nın tasarımıyla ilgili atölye çalışması
Kıbrıs'ın en büyük doğal ve kamusal alanlarından olacak “Alsancak Özgürlük Milli Parkı”nın tasarımıyla ilgili atölye çalışması yapıldı.

CTP Gençlik: "Ataser, kazanmak için destek gördüğü çevrel...

Ataser: "İhaleyi tek taraflı fes etme kararı aldık"

Alsancak'ta intihar; Cevdet Konuksal kendini av tüfegi il...

Alsancak Belediyesi'nden plaj partisi...

RSS ÇATALKÖY
   0    5    10    15    göster
Sibel: "Cesur adımlar atarsanız cesur politikalar izlersiniz"
Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, cesur politika üretebilmek için cesur adımlar atılması gerektiğini kaydetti.

Çatalköy bölgesinde 3 saatlik elektrik kesintisi

Mehmet Hulusioğlu yarışı kazandı!

Kırok: "Hiçbir çalışan işinden durdurulmayacak!"

Hoca: "Çatalköylüler'den Anayasa değişikliğine güçlü bir ...

RSS DİKMEN
   0    5    10    15    göster
Siber hedeflerini Dikmen'de anlattı
CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Sibel Siber dün Dikmen köyünü ziyaret etti

İbrahim Şenel evinin önünde ölü bulundu: İntihar şüphesi ...

Digem'le 3 Pazar etkinliği başladı

Dikmen ve Ağırdağ Dağyolu ilkokulları eğitime hazır

Dikmen Gençlik Merkezi Halk Dansları İsviçre'den döndü

RSS ESENTEPE
   0    5    10    15    göster
Esentepe Belediyesi çalışanları BES’i seçti
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sendikalar Mukayyitliği nezdinde Esentepe Belediyesi’nde yetkili Sendika belirsizliği çalışanların yapmış olduğu seçimle sona erdi.

Özgürgün: "Biz KKTC'yi seviyoruz"

Cumhurbaşkanı Vekili Siber, bugün, Esentepe'yi ziyaret e...

Esentepe'deki kıran kırana yarışı Cemal Erdoğan kazandı!

Ulusal Birlik Partisi Esentepe'de miting düzenledi

RSS LAPTA
   0    5    10    15    göster
Bel-Sen'den Lapta Belediyesi'ne kınama mesajı
Bel-Sen, Lapta Belediyesi'nde 31 kişinin işten durdurulması ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayımladı. Açıklama şöyle:

CTP-BG: "Lapta ayakta: Ekmeğime dokunma"

Avukat Atakara: "İthamlar haksız"

Lapta Belediyesi'nden işten atılanlar: "Bize haksızlık ya...

Lapta Belediyesi aldığı ekonomik tedbirleri açıkladı...

RSS AKDOĞAN
   0    5    10    15    göster
Akdoğan Belediyesi 100 gününü değerlendirdi
Akdoğan Belediyesi, belediyenin mali ve işlevsel-icraat durumunu açıkladı. Açıklama şöyle:Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkesinden hareketle, belediyenin mali ve işlevsel-icraat durumunu düzeltecek...

Baraka Kültür Merkezi, Akdoğan Yenilikçi Kadınlar Derneği...

Akdoğan Belediyesi "İkinci Bahar Yaşam Kulübü" Projesini ...

Akdoğan Belediyesi, bölgedeki okulları temizledi

Gençlik Dairesi'nden Akdoğan'da "Kıbrıs gecesi"

RSS TATLISU
   0    5    10    15    göster
Tatlısu Harnup Festivali başladı
Tatlısu Belediyesi’nin harnup ve yan ürünlerinin üretimini teşvik etmek, bölgenin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamına katkıda bulunmak amacıyla bu yıl 9’uncusunu düzenlediği Tatlısu Harnup Festivali başladı.

"Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali" başlıyor

Bakan Kaşif Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan'ı ziyare...

Ahmet Hayri Orçan, %47.96 ile ipi göğüsledi...

Denktaş: "Hükümet olarak desteğimiz tam, Orçan'ın kefiliy...

RSS VADİLİ
   0    5    10    15    göster
Vadili Göleti’nin kapakları açılıyor…
Yoğun yağışlar dolayısıyla Vadili göletinde biriken suyun yönetimine ilişkin Gazimağusa Kaymakamı Şifa Çolakoğlu başkanlığında bugün bir toplantı yapılarak, göletin kapağının açılması gibi bazı kararlar alındı.

"Vadili Kadınları Kültür Sanat Derneği"nden çalışan kadın...

Vadili Belediyesi'nde işlerine son verilecek 13 işçi ile ...

Vadili'de "Sağlık" isyanı!

Mehmet Adahan, Vadili'de çok rahat kazandı

RSS GEÇİTKALE
   0    5    10    15    göster
Hasan Öztaş: "Değişen, gelişen Geçitkale yolunda ilk 100 gün"
Geçitkale Belediye Başkanı hasan Öztaş yaptığı açıklama ile belediyedeki 100 gününü anlattı. Açıklama şöyle:

"1'inci Geçitkale Kültür ve Sanat Festivali" başladı!

Kafatası çalma olayında şok gelişme; belediye başkanı göz...

Geçitkale Belediyesi'nde ilk Meclis toplantısı yapıldı

Geçitkale'de Hasan Öztaş ipi göğüsledi

RSS PAŞAKÖY
   0    5    10    15    göster
Paşaköy Asbaşkana emanet
Paşaköy Belediye başkanı Habil Tülücü bir ay izne ayrılınca Belediye Başkan koltuğuna As başkan Seyit Güneş oturdu.

Habil Tülücü yarışı kazandı!

Topaloğlu: "Paşaköy Belediyesi'nde şeffaf yönetim prensib...

DP-UG, Düzova'yı ziyaret etti

UBP Paşaköy Belediye Başkan adayı Habil Tülücü olarak açı...

RSS BEYARMUDU
   0    5    10    15    göster
Beyarmudu Belediyesi'ne bağlı Köprülü Göleti yıllardan sonra doldu
Beyarmudu Belediyesi'ne bağlı Köprülü Göleti yıllardan sonra doldu.

Beyarmudu'nda kan bağışı kampanyası

KKTC'de dün en çok Beyarmudu bölgesi yağış aldı

Eroğlu: "Görevimin bilincindeyim..."

"Modern Show Time" yarın gerçekleşiyor

RSS İNÖNÜ
   0    5    10    15    göster
İnönü Gençlik Merkezi Kültür, Sanat ve Spor Derneği faaliyete geçti
“İnönü Gençlik Merkezi Kültür, Sanat ve Spor Derneği” (İGEM) adıyla yeni bir dernek faaliyete geçti.

İnönü Gençlik Merkezi Kültür, Sanat ve Spor Derneği faali...

Siber: "Toplumun her kesimiyle birlikte hareket edeceğim"

İnönü Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

İnönü Şehitleri Cumartesi anılıyor

RSS SERDARLI
   0    5    10    15    göster
Özgürgün: "UBP'nin ayak sesleri duyulmaya başladı"
Ulusal Birlik Partisi (UBP) Gazimağusa İlçe Örgütü, dün akşam, Serdarlı’da sohbet toplantısı düzenledi.

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşm...

Serdarlı'nın kurtuluşu 40. yıl dönümünde kutlandı

Salih Bayraktar, Serdarlı'nın yeni Başkanı!

Karagözlü: "Kuzey Mesarya'ya yeni bir vizyon getireceğiz"

RSS YENİBOĞAZİÇİ
   0    5    10    15    göster
Her Daim Dostlar, Yeniboğaziçi Belediyesi'nden işbirliği istedi
Belediye Başkanı Demir’i ziyaret eden grup, cumartesi günü Bedis-Venüs Otel arasındaki bölgede düzenleyecekleri temizlik çalışmasına destek istedi

Pulya Festivali yarın başlıyor

Bağımsız aday Katip Demir yarışı kazandı!

CTP-BG Yeniboğaziçi köyünde bildiri dağıtımı gerçekleştir...

Sakin şehir Yeniboğaziçi, örgütün Hollanda'daki 7. Genel ...


Kurlar Alıs Satış
USD 2.3020 2.3500
GBP 3.5990 3.6620
EUR 2.8395 2.8810
Nömetçı Eczane
Anket
Hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?
Apple
BlackBerry
HTC
I-mate
LG
Motorola
Nokia
Panasonic
Philips
Samsung
Siemens
Sony Ericsson
Tüm Anketler

Köşe Yazarları