Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Kasım 2013, Perşembe 10:16
Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Korosu'ndan konser
Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, ilk konserini  18 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi'nde  gerçekleştiriyor.

Dernek Başkanı Ersin Tünay, konserle ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Beş aylık bir çalışma sonunda

‘Safalar Getirdiniz’ adlı cumhuriyet konserini KKTC halkına armağan edeceğiz” dedi.

Tünay, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu himayesinde gerçekleştirilecek olan konserin,  halka açık ve ücretsiz olacağını ifade etti.

TRT Ankara Radyosu ses sanatçısı ve “Kıbrıs Türk Kültür Derneği Sultanıyegah TSM Korosu” şefi Bahadır Özüşen’in konsere konuk sanatçı olarak katılacağını belirten Tünay, iki koronun şefleri olarak kardeş koro protokolü imzaladıkları bilgisini de verdi.

TAK


Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale İskele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Eski bakanlardan Ahmet Yusuf Atamsoy vefat etti
Eğitim, Gençlik, Kültür ve Spor Eski Bakanı Ahmet Yusuf Atamsoy bugün Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Hastahanesi'nde vefat etmiştir.
Turkcell: "TEL-SEN tarafında ortaya konan iddialar tümüyle kendi görüşüdür"
Kuzey Kıbrıs Turkcell fiber optik kablo yatırımı ile ilgili yaptığı açıklamada, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in yatırım projelerine yönelik tüm yasal izinlerin alınmış olduğunu ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yasalarının çi...
Atatürkçü Yaşam Derneği'nden 1 Ağustos mesajı
Atatürkçü Yaşam Derneği Genel Başkanı Ahmet İşcan, Türk Mukavemet Teşkilatı’nın kuruluşunun 56’ıncı yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.