Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 27 Ocak 2014, Pazartesi 12:34
Özay Öykün Adıyamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti
Yeni Erenköy Belediye Başkanı Özay Öykün, KKTC Adıyamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Dernek Genel Başkanı Hüseyin Kayalar’ın yaptığı açıklamaya göre ziyarette, ülkenin gündeminde bulunan konular, sorunlar ve ekonomik problemler konuşuldu.


Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale İskele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Kamu-Sen Kamu Görevlileri Yasa Tasarısı'na karşı metin sundu
Kamu Görevlileri Sendikası (Kamu-Sen), bugün CTP-BG ile CP-UG’ye ayrı ayrı ziyaret gertçekleştirerek, Cumhuriyet Meclisi’nin ilgili komitesinde görüşülen Kamu Görevlileri (Değişiklik) Yasa Tasarısı'yla ilgili olumsuz ...
Akpınar "Karpaz ayrı bir cumhuriyet mi?"
Karpaz’dan Girne’ye gelen Serhat Akpınar’a ait teknenin kaptanından, yurtdışından geliyormuş gibi Gümrük Deklarasyonu imzalaması istendi; Akpınar ‘Karpaz ayrı bir cumhuriyet mi” sözleriyle yaşananlara isyan etti.
Elcil: "Özel eğitim kadroları açılsın, Türkiye'den öğretmen getirilmesin"
Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS), özel eğitim öğretmen adayları ile birlikte eylem yaptı, özel eğitimle ilgili öneri ve taleplerini duyurdu.