Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 17 Mayıs 2015, Pazar 13:08
banner

AK parti milletvekili Özak ve Bakan Taçoy, Günsel'i ziyaret etti

AK parti milletvekili Özak ve Bakan Taçoy, Günsel'i ziyaret ettiAK Parti Trabzon Milletvekili Bayındırlık ve İskân eski Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat Günsel’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Paylaş  
39
23
20
0

AK Parti Trabzon Milletvekili  Bayındırlık ve İskân eski Bakanı  Faruk Nafiz Özak ile KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hasan Taçoy, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla ilişkiler Dairesi Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaret sonrasında Yakın Doğu Tv mikrofonlarına konuşan Ak Parti Milletvekili Faruk Nafiz Özak: “ Burada böylesine gelişmiş, fiziki açıdan, akademik açıdan, mezunlarının başarısı açısından bir üniversitede bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Kurucu Rektör Dr.Suat İ.Günsel'i, 25 yıla aşkın bir dönem de 50 yıllık bir yol almış başarısından dolayı yürekten kutluyorum. Ülkemizde çok sayıda gencimiz buraya gelip eğitim alarak, gerek Kıbrıs'ta gerekse dünyanın her yerinde çalışabilmektedirler. Bugün şunu öğrendik 106 ülkeden de öğrenciler buraya eğitim almaya gelmişler bu inanılmaz bir köprü. Düşünün ki bu öğrencilerimiz  okullarını bitirdikleri zaman kendi ülkelerinde çok başarılı yerlere gelecekler. Bürokrat olarak, özel sektör olarak, siyasetçi olarak..Bu iki ülke arasında ülkeler arasındaki bağıda sağlayacak Yakın Doğu Üniversitemiz inanılmaz güzel hizmetler yapmaktadır. Şu an Güneş enerjisiyle yol kateden otomobilin önündeyiz bu da üniversitelerimizin araştırma geliştirmeye bilime ve teknolojiye verdikleri önemin bir somut göstergesidir. Bu bakımdan bunları görmek bizleri gerçekten çok mutlu etti. Bir gurur abidesi olmuş Yakın Doğu Üniversitesini bu noktaya getiren başta Kurucu Rektör Suat hocayı ve ekibini birkez daha kutluyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi, müfettiş yetiştirme kursu düzenleniyor
image Tarım Dairesi kadrolarında görev yapan ziraat mühendislerine yönelik,Müfettiş Yetiştirme Kursu düzenleniyor.
Çalışma Dairesi 'Teşhir ve Utandırma' uygulamasına başladı
image Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teşhir ve Utandırma ("Name and Shame") uygulaması çerçevesinde her hafta Çalışma Dairesi tarafından ülke genelinde yapılan denetimleri kamuoyu ile paylaşacak.
Serhatköy'de 49 yaşındaki Özlem Gülkan ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitird...
image Serhatköy’de oturan 49 yaşındaki Özlem Gülkan, bu sabah ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.