Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 24 Şubat 2017, Cuma 18:44
Bulut Akacan'a bıçaklı saldırı
Altınbaş Holding ortaklarından Vakkas Altınbaş'ın damadı, iş adamı Bulut Akancan'a bıçaklı saldırı girişimi sonucu koruması olduğu öğrenilen Özer Ustaoğlu isimli şahıs ağır yaralandı.
Paylaş  
32
32
27
2

Kıbrıs Postası

Girne'de bıçaklı saldırı.

Altınbaş Holding ortaklarından Vakkas Altınbaş'ın damadı, iş adamı Bulut Akancan'a bıçaklı saldırı girişimi sonucu koruması olduğu öğrenilen Özer Ustaoğlu isimli şahıs ağır yaralandı.

Saldırıdan yara almadan kurtulan Bulut Akacan'ın yanında yakın koruması Özer Ustaoğlu ağır yaralanırken diğer koruması Hulusi Kalka ise hafif yaralandı. 

Kıbrıs Postası'na gelen bilgilere göre yapılan saldırı sonrasında ağır yaralanan Ustaoğlu, önce Girne Akçiçek Hastanesi'ne daha sonra ise Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayın meydana gelmesine sebep, işadamı Bulut Akacan ve Bingham Estate Ltd.'in ortak satın aldıkları bir arazi üzerine ortaklardan Bingham Estate Ltd.'in haberi olmaksızın Bulut Akacan'ın inşaat başlatma girişimi üzerine olduğu Kıbrıs Postası'na gelen bilgiler arasında. 

Ortağından habersiz inşaat başlatmak isteyen Bulut Akacan'ın bu girişimini duyan Bingham Estate yetkilileri, adamlarına iş makinelerini araziye park ederek inşaat girişimini durudurma talimatı verdiği iddia ediliyor.

Yarısı kendilerine ait olan inşaat alanına giren Bingham Estate çalışanları, Bulut Akacan'ın adamlarının şiddetine maruz kaldığı belirtiliyor. Üzerlerine saldırılmasına bıçakla karşılık veren bir Bingham Estate çalışanı, Bulut Akacan'ın koruması Özer Ustaoğlu'nu ağır yaralarken diğer koruması Hulusi Kalka'yı ise bacağından yaralıyor.

Kıbrıs Postası'na konuşan Bingham Estate Ltd. yetkilisi, Bulut Akacan'ın kendilerinden habersiz inşaat başlatma girişimini duyduklarında ilk olarak belediye, ardından da polise başvurmalarına rağmen her iki kurumdan da olumsuz yanıt aldıklarını belirtti.

Polis olayı soruşturmaya devam ediyor.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
4
 
2
 
0
 
6
 
6
 
7
 
1
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
24 Şubat 2017, Cuma
Ali mehmet         - Londra
Kibrisin yarisini yediler daha doymadilar
24 Şubat 2017, Cuma
Remzi Ünal         - Mağusa
Hep söylerim bu ülkede asla ortaklıkla iş yürümez zira bizim sağcısından solcusuna en büyük karakteristik özelliğimiz birbirimizi deli gibi kıskanmamızdır, en yakın eş dost ve akrabalarda bile bu böyledir. Burda da durum değişmemiş ortaklıkla başlayan bir işin daha sonu polis, mahkeme ve hastahanede bitmiş.

Arıklı, TC Üsküp Büyükelçisi Kara'yı ziyaret etti
Türk Birliği Dayanışma Derneği (TBDD) Başkanı Güven Arıklı, TC Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara’yı ziyaret etti.
2017-2018 Adli Yılı Açılış Töreni 18 Eylül'de yapılacak
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Yüksek Mahkeme Başkanı Narin Ferdi Şefik’i kabul etti.
Hala Sultan Tekkesi'ne yapılacak ziyaret için kayıtlar yarına kadar uzatıldı
Din İşleri Başkanlığınca, Kurban Bayramı dolayısıyla 5 Eylül Salı günü, Hala Sultan Tekkesi'ne gerçekleştirilecek ziyaret için kayıtlar yarına kadar uzatıldı.