Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 24 Şubat 2017, Cuma 18:44
Bulut Akacan'a bıçaklı saldırı
Altınbaş Holding ortaklarından Vakkas Altınbaş'ın damadı, iş adamı Bulut Akancan'a bıçaklı saldırı girişimi sonucu koruması olduğu öğrenilen Özer Ustaoğlu isimli şahıs ağır yaralandı.
Paylaş  
38
47
32
2

Kıbrıs Postası

Girne'de bıçaklı saldırı.

Altınbaş Holding ortaklarından Vakkas Altınbaş'ın damadı, iş adamı Bulut Akancan'a bıçaklı saldırı girişimi sonucu koruması olduğu öğrenilen Özer Ustaoğlu isimli şahıs ağır yaralandı.

Saldırıdan yara almadan kurtulan Bulut Akacan'ın yanında yakın koruması Özer Ustaoğlu ağır yaralanırken diğer koruması Hulusi Kalka ise hafif yaralandı. 

Kıbrıs Postası'na gelen bilgilere göre yapılan saldırı sonrasında ağır yaralanan Ustaoğlu, önce Girne Akçiçek Hastanesi'ne daha sonra ise Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayın meydana gelmesine sebep, işadamı Bulut Akacan ve Bingham Estate Ltd.'in ortak satın aldıkları bir arazi üzerine ortaklardan Bingham Estate Ltd.'in haberi olmaksızın Bulut Akacan'ın inşaat başlatma girişimi üzerine olduğu Kıbrıs Postası'na gelen bilgiler arasında. 

Ortağından habersiz inşaat başlatmak isteyen Bulut Akacan'ın bu girişimini duyan Bingham Estate yetkilileri, adamlarına iş makinelerini araziye park ederek inşaat girişimini durudurma talimatı verdiği iddia ediliyor.

Yarısı kendilerine ait olan inşaat alanına giren Bingham Estate çalışanları, Bulut Akacan'ın adamlarının şiddetine maruz kaldığı belirtiliyor. Üzerlerine saldırılmasına bıçakla karşılık veren bir Bingham Estate çalışanı, Bulut Akacan'ın koruması Özer Ustaoğlu'nu ağır yaralarken diğer koruması Hulusi Kalka'yı ise bacağından yaralıyor.

Kıbrıs Postası'na konuşan Bingham Estate Ltd. yetkilisi, Bulut Akacan'ın kendilerinden habersiz inşaat başlatma girişimini duyduklarında ilk olarak belediye, ardından da polise başvurmalarına rağmen her iki kurumdan da olumsuz yanıt aldıklarını belirtti.

Polis olayı soruşturmaya devam ediyor.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
4
 
2
 
0
 
6
 
6
 
7
 
1
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
24 Şubat 2017, Cuma
Ali mehmet         - Londra
Kibrisin yarisini yediler daha doymadilar

24 Şubat 2017, Cuma
Remzi Ünal         - Mağusa
Hep söylerim bu ülkede asla ortaklıkla iş yürümez zira bizim sağcısından solcusuna en büyük karakteristik özelliğimiz birbirimizi deli gibi kıskanmamızdır, en yakın eş dost ve akrabalarda bile bu böyledir. Burda da durum değişmemiş ortaklıkla başlayan bir işin daha sonu polis, mahkeme ve hastahanede bitmiş.

UBP'de milletvekili adaylarının aldıkları oy sırasına göre KKTC geneli toplu ...
Ulusal Birlik Partisi milletvekili adayı seçme ve sıralama seçimlerinde adayların aldıkları oy sırasına göre, KKTC geneli toplu sonuçları belirlendi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Saner "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü" d...
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hamza Ersan Saner, "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
YDP'de tüzük değişikliği yapıldı... Aday belirleme yetkisi Parti Meclisi'ne v...
Yeniden Doğuş Partisi (YDP) tüzüğündeki bazı maddeleri değiştirdi, yapılan değişiklikle bir defaya mahsus olarak aday belirleme yetkisi Parti Meclisine verildi.