Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 8 Ekim 2017, Pazar 11:08
Harmancı: "Çocuklarımız için çalışmalarımız sürecek"
Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, LTB Çocuk Hakları Birimi’ne üye Haspolat’lı çocuklar ve aileleri ile biraraya geldi.
Paylaş  
10
19
9
0

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, LTB Çocuk Hakları Birimi’ne üye Haspolat’lı çocuklar ve aileleri ile biraraya geldi.

Haspolat Muhtarlığı’nda gerçekleşen görüşmede Başkan Harmancı ailelerle tek tek sohbet ederek, LTB’nin Haspolat bölgesi ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Harmancı, LTB olarak Haspolat’ta Çocuk Futbol Okulu kurduklarını bunun yanı sıra, Haspolatlı çocuklara yönelik folklor ve son olarak da İngilizce kursları vermeye başladıklarını ve tüm bunları ücretsiz olarak yaptıklarını kaydetti.

Harmancı Haspolat’a uzun yıllar hizmet ve yatırım yapılmadığını, Haspolat’ın LTB’nin sorumluluk alanında olduğunu ve göreve geldikleri andan itibaren bu bölgeye her türlü hizmet ve yatırımı yapmak için LTB’nin tüm imkanlarını zorladığına vurgu yaptı.

Haspolat’ın bugünü ve geleceği olan bölge çocuklarına farklı hizmetler sunarken öte yandan bölgenin alt ve üst yapısı için de yatırımlarına devam edeceklerini ve ihale süreci tamamlanan İçme Suyu Şebekesi’nin bunun örneklerinden olduğunu belirtti.

Haspolat Muhtarlığı’nda gerçekleşen görüşmede, Haspolat Muhtarı Asım Egemen ile LTB Çocuk Hakları Birim Sorumlusu Münür Öztürk’de hazır bulundu.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Küçükbaş hayvan besleyicilerine 92 günlük ihtiyaçları kadar kredili yemlik ar...
Toprak Ürünleri Kurumu (TÜK), küçükbaş hayvan besleyicilerine kredili yemlik arpa satışı yapılacağını duyurdu.
Saner: "İnsanları koşturtacağımıza bilgisayarları konuşturacağız "
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı H. Ersan Saner, dün akşam eski Sağlık Bakanı Eşref Vaiz ile Halil Depreli’nin hazırlayıp sunduğu   televizyon programında , Sosyal Sigortaların mali durumu  başta olmak üzere Bakanlığ...
Alanlı, ÖZEV öğrencilerini kabul etti
Cumhurbaşkanı Vekili ve Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Hüseyin Avkıran Alanlı, Özel Eğitim Vakfı’ndan öğrencileri kabul etti.