Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 1 Ekim 2011, Cumartesi 09:00
YDÜ Hastanesi ile Güneş Sigorta arasında protokol imzalandı...
Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin hasta kabul etmeye başlamasının ardından hastaneden özel koşullarda hizmet alınabilmesini sağlamak amacıyla özelde KKTC'de yaşayanlara, genelde ise yakın coğrafyada yaşayan insanlara yönelik olarak başlatılan protokol anlaşmalarına Güneş Sigorta da eklendi.
Paylaş  
13
13
10
0

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin hasta kabul etmeye başlamasının ardından hastaneden özel koşıllarda hizmet alınabilmesini sağlamak amacıyla özelde KKTC'de yaşayanlara, genelde ise yakın coğrafyada yaşayan insanlara yönelik olarak başlatılan protokol anlaşmalarına Güneş Sigorta da eklendi.

Yakın Doğu Bank ile Commercial Insurance LTD.  işbirliğiyle Güneş Sigorta ile imzalanan protokol Yakın Doğu Üniversitesi öğrencileri ile KKTC’de öğrenim gören bütün üniversite öğrencileri yanında Yakın Doğu personellerini de kapsıyor. Protokole göre öğrencilerin 390 TL’lik primi ödemeleri halinde yataklı tedavilerinin 40,000 TL’ye, ayaklı tedavilerinin ise 2,000 TL’ye kadar olan kısmı Yakın Doğu Üniversitesi ile Güneş Sigorta tarafından karşılanacak.

Kuzey Kıbrıs’da Öğrenim Gören Öğrencilerimize Büyük Hizmet

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre Yakın Doğu Bank ile Commercial Insurance LTD.  işbirliğiyle Güneş Sigorta’yla imzalanan protokole YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan S. Günsel ile Güneş Sigorta Müdür Yardımcısı Nihat Yavuz’un imza koyduğu belirtildi. Aynı açıklamada protokol töreninde konuşan Günsel’in; YDÜ Hastanesi'nin kurulduğu günden itibaren kıtadaki insanlar gibi Kuzey Kıbrıs’da yaşayan insanların da sağlıklı yaşama şansına sahip olduklarını vurguladığı belirtildi.

Günsel “Öncelikle YDÜ öğrencilerinin, hastanemizden daha iyi ve ekonomik şartlarda faydalanabilmesinin yollarını aradık ve bunu Güneş Sigorta ile çok ekonomik şartlarda elde ettik” dedi. Günsel, bu anlaşma ile önce kendi öğrencisi ama adaya gelen öğrencilerin de sağlığını en iyi şekilde ve öncekinden daha iyi şartlarda sağlayabilme imkanına sahip olduklarını ifade etti. YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan S. Günsel, sadece YDÜ öğrencilerinin değil, tüm Yakın Doğu ailesinin ve tüm Yakın Doğu personelinin de YDÜ Hastanesinden en iyi şartlarda yararlanabilmesi için bu anlaşmayı imzaladıklarını da ifade etti. Günsel son olarak imzaladığımız protokol Kuzey Kıbrıs’da Öğrenim Gören Öğrencilerimize Büyük bir fırsat yaratmıştır dedi.

Güneş Sigorta Sağlık Sigortaları Satış Müdür Yardımcısı Nihat Yavuz da, Yakın Doğu Üniversitesi ve Yakın Doğu personeli için çok önemli bir sağlık sigortası poliçesine imza attıklarını belirterek, bu başarılı çalışmanın Kıbrıs'ta yer alan diğer üniversitelere de bu etkiyi yaratmasını umdut ettiklerini söyledi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

PGM, Mustafa Aşut ile ilgili açıklama yaptı: "Aşut kollarını merdiven korkulu...
Polis Genel Müdürlüğü bugün basına yansıyan polisin bir tutukluya işkence iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada İskele Polis Müdürlüğüne götürülen Mustafa Aşut'un, tutuklu kalmak üzere müdürlüğün bod...
Arıklı: "Sendikalar devlet içinde devlet, hükümetin gizli ortağı! Ciddi mücad...
Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı, Baykan Gürses’in Genç TV’de hazırlayıp sunduğu ‘Merhaba Yenigün’ programına katılarak gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Yüksek Seçim Kurulu'ndan basında yer alan haberle ilgili açıklama
Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Ocak erken genel seçiminde Lefke’de 29, Güzelyurt’ta da 37 numaralı sandıklarda kayıtlı seçmenlerin oy kullanmamasının veya kullanılmamış oyların sayım ve dökümünün yapılmasının söz konusu...