Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 1 Ekim 2011, Cumartesi 09:00
banner

YDÜ Hastanesi ile Güneş Sigorta arasında protokol imzalandı...

YDÜ Hastanesi ile Güneş Sigorta arasında protokol imzalandı...Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin hasta kabul etmeye başlamasının ardından hastaneden özel koşullarda hizmet alınabilmesini sağlamak amacıyla özelde KKTC'de yaşayanlara, genelde ise yakın coğrafyada yaşayan insanlara yönelik olarak başlatılan protokol anlaşmalarına Güneş Sigorta da eklendi.
Paylaş  
14
15
11
0

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin hasta kabul etmeye başlamasının ardından hastaneden özel koşıllarda hizmet alınabilmesini sağlamak amacıyla özelde KKTC'de yaşayanlara, genelde ise yakın coğrafyada yaşayan insanlara yönelik olarak başlatılan protokol anlaşmalarına Güneş Sigorta da eklendi.

Yakın Doğu Bank ile Commercial Insurance LTD.  işbirliğiyle Güneş Sigorta ile imzalanan protokol Yakın Doğu Üniversitesi öğrencileri ile KKTC’de öğrenim gören bütün üniversite öğrencileri yanında Yakın Doğu personellerini de kapsıyor. Protokole göre öğrencilerin 390 TL’lik primi ödemeleri halinde yataklı tedavilerinin 40,000 TL’ye, ayaklı tedavilerinin ise 2,000 TL’ye kadar olan kısmı Yakın Doğu Üniversitesi ile Güneş Sigorta tarafından karşılanacak.

Kuzey Kıbrıs’da Öğrenim Gören Öğrencilerimize Büyük Hizmet

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre Yakın Doğu Bank ile Commercial Insurance LTD.  işbirliğiyle Güneş Sigorta’yla imzalanan protokole YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan S. Günsel ile Güneş Sigorta Müdür Yardımcısı Nihat Yavuz’un imza koyduğu belirtildi. Aynı açıklamada protokol töreninde konuşan Günsel’in; YDÜ Hastanesi'nin kurulduğu günden itibaren kıtadaki insanlar gibi Kuzey Kıbrıs’da yaşayan insanların da sağlıklı yaşama şansına sahip olduklarını vurguladığı belirtildi.

Günsel “Öncelikle YDÜ öğrencilerinin, hastanemizden daha iyi ve ekonomik şartlarda faydalanabilmesinin yollarını aradık ve bunu Güneş Sigorta ile çok ekonomik şartlarda elde ettik” dedi. Günsel, bu anlaşma ile önce kendi öğrencisi ama adaya gelen öğrencilerin de sağlığını en iyi şekilde ve öncekinden daha iyi şartlarda sağlayabilme imkanına sahip olduklarını ifade etti. YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan S. Günsel, sadece YDÜ öğrencilerinin değil, tüm Yakın Doğu ailesinin ve tüm Yakın Doğu personelinin de YDÜ Hastanesinden en iyi şartlarda yararlanabilmesi için bu anlaşmayı imzaladıklarını da ifade etti. Günsel son olarak imzaladığımız protokol Kuzey Kıbrıs’da Öğrenim Gören Öğrencilerimize Büyük bir fırsat yaratmıştır dedi.

Güneş Sigorta Sağlık Sigortaları Satış Müdür Yardımcısı Nihat Yavuz da, Yakın Doğu Üniversitesi ve Yakın Doğu personeli için çok önemli bir sağlık sigortası poliçesine imza attıklarını belirterek, bu başarılı çalışmanın Kıbrıs'ta yer alan diğer üniversitelere de bu etkiyi yaratmasını umdut ettiklerini söyledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

"Vatandaşları dolandırdığı iddia edilen şirketlerin KKTC kaydı yok"
image Ekonomi ve Enerji Bakanlığı, Türkiye medyasında yer alan “vatandaşları dolandırdığı tespit edilen şirketlerin KKTC’de kurulduğu” iddialarıyla ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını, söz konusu şirketlerin KKTC’de k...
Gece Kulüpleri Çalıştayı: "Çoğunlukla yabancı uyruklu öğrenciler yasa dışı se...
image KKTC İçişleri Bakanlığı tarafından 18 Nisan 2018 tarihinde düzenlenen “KKTC Gece Kulüpleri Çalıştayı” sonuç raporu tamamlandı.
"Vatandaşları dolandırdığı tespit edilen şirketlerin, KKTC'de kurulduğu iddia...
image Ekonomi ve Enerji Bakanlığı, Türkiye medyasının bugünkü gündeminde, “vatandaşları dolandırdığı tespit edilen şirketlerin, KKTC’de kurulduğu” yönünde iddiaların yer aldığını ancak bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını a...