Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 12 Ekim 2011, Çarşamba 15:25

YDÜ Hastanesi ile Polis Genel Müdürlüğü arasında sağlık protokolü imzalandı

YDÜ Hastanesi ile Polis Genel Müdürlüğü arasında sağlık protokolü imzalandıKKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı, Polis Genel Müdürlüğü ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi arasında sağlık alanında protokol imzalandı.
Paylaş  
14
16
13
0

YDÜ Hastanesi'nden yapılan açıklamada; imza töreninde, Yakın Doğu Üniversitesi'ni, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan Günsel ve YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Polis Genel Müdürlüğünü de, Polis Genel Müdürü Günay Ozan, Polis Genel Müdürü Yardımcıları Pervin Gürler ve Erdal Emanet'in temsil ettiği bildirildi.

Protokol töreninde, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan Günsel; “Polislerimiz, daha güvenli ve daha huzurlu bir ülkede yaşamamız için özveriyle çalışmaktadır. Bizde YDÜ Hastanesi olarak, sağlık alanında da huzuru yakalayabilmemiz için, daha önce farklı alanlarda imzalamış olduğumuz protokollere bir yenisini daha ekledik. Hayırlı olmasının dilerim” dedi.

Polis Genel Müdürü Günay Ozan da, YDÜ Hastanesi'nin Polis Genel Müdürlüğü personeline, tüm sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanma hakkı tanınmasının kendilerini memnun ettiğini  belirterek,  “Bu protokolün personelimizin daha iyi koşullarda sağlık hizmeti alabilmesini sağlayacağı kanaatindeyim. Bu nedenle Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne teşekkür ederim” dedi.

Protokole göre; Polis Genel Müdürlüğü çalışanları ile ailelerininin YDÜ Hastanesi'ndeki tüm sağlık hizmetlerinden % 30 indirimle yararlanabilecekleri belirtildi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Gönendere Ortaokulu'nda 'temiz düşün' bahçesi oluşturuldu
Cumhurbaşkanlığı Temiz Düşün Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi kapsamında Gönendere Şehit Zeka Çorba Ortaokulu’nda ağaçlandırma yapılan alanda Temiz Düşün Bahçesi oluşturuldu.
Çekirge mücadelesi sona erdi... Hasat, Pazartesi başlayabilecek
Ercan Havalimanı ile DÜÇ Keçicilik Ünitesi arasında kalan arazilerde çekirge sürülerine karşı mücadelenin tamamlandığı, bölgede pazartesiden itibaren hasat ve hayvan otlatmanın başlayabileceği bildirildi.
Sol Hareket'ten Başbakanlık önünde eylem: "Yasaklara inat, yaşasın kitap"
Sol Hareket, Başbakanlık karşısında eylem düzenleyerek, Seher kitabını okudu.