Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 12 Ekim 2011, Çarşamba 15:25
banner

YDÜ Hastanesi ile Polis Genel Müdürlüğü arasında sağlık protokolü imzalandı

YDÜ Hastanesi ile Polis Genel Müdürlüğü arasında sağlık protokolü imzalandıKKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı, Polis Genel Müdürlüğü ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi arasında sağlık alanında protokol imzalandı.
Paylaş  
17
19
16
0

YDÜ Hastanesi'nden yapılan açıklamada; imza töreninde, Yakın Doğu Üniversitesi'ni, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan Günsel ve YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Polis Genel Müdürlüğünü de, Polis Genel Müdürü Günay Ozan, Polis Genel Müdürü Yardımcıları Pervin Gürler ve Erdal Emanet'in temsil ettiği bildirildi.

Protokol töreninde, YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan Günsel; “Polislerimiz, daha güvenli ve daha huzurlu bir ülkede yaşamamız için özveriyle çalışmaktadır. Bizde YDÜ Hastanesi olarak, sağlık alanında da huzuru yakalayabilmemiz için, daha önce farklı alanlarda imzalamış olduğumuz protokollere bir yenisini daha ekledik. Hayırlı olmasının dilerim” dedi.

Polis Genel Müdürü Günay Ozan da, YDÜ Hastanesi'nin Polis Genel Müdürlüğü personeline, tüm sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanma hakkı tanınmasının kendilerini memnun ettiğini  belirterek,  “Bu protokolün personelimizin daha iyi koşullarda sağlık hizmeti alabilmesini sağlayacağı kanaatindeyim. Bu nedenle Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne teşekkür ederim” dedi.

Protokole göre; Polis Genel Müdürlüğü çalışanları ile ailelerininin YDÜ Hastanesi'ndeki tüm sağlık hizmetlerinden % 30 indirimle yararlanabilecekleri belirtildi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Ekonomik Örgütler Platformu'ndan Hükümete, emirname konusunda uzlaşı çağrısı
image Ekonomik Örgütler Platformu (EÖP), “Gazimağusa-İskele-Yeniboğaziçi Bölgesi Emirnamesi” hakkında hükümeti bir an önce uzlaşı zemini oluşturmaya davet etti.
"İnsan Hakları Herkes için Projesi"nin kapanış etkinliği yarın 16.00'da
image Mülteci Hakları Derneği (MHD) tarafından KISA ile işbirliğinde üç yıl boyunca yürütülen, ırkçılığa karşı mücadeleyi ve mültecilerin insan haklarını savunan, "İnsan Hakları Herkes İçin Projesi”nin kapanış etkinliği yar...
Hasipoğlu: "Dışişleri Bakanlığı'nın vizyon sorunu var, tanıtım adına faaliyet...
image UBP Milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu, Dışişleri Bakanlığı bütçe görüşmeleri sırasında, Dışişleri Bakanlığı'nın tanıtım ve müzakereler adına hiçbir şey yapmadığını iddia etti.