Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Kasım 2011, Pazartesi 10:45

YDÜ ile Concord Üniversitesi arasında işbirliği ön protokolü imzalandı

YDÜ ile Concord Üniversitesi arasında işbirliği ön protokolü imzalandıYakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Amerika Birleşik Devletleri West Virginia’daki Concord Üniversitesi arasında işbirliği ön protokolü imzalandı. Protokola, Yakın Doğu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Bektaş ile Concord Üniversitesi Dekan Yardımcısı Dr. George Towers imza attı.
Paylaş  
13
17
15
0

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) ile Amerika Birleşik Devletleri West Virginia’daki Concord Üniversitesi arasında işbirliği ön protokolü imzalandı.

Protokola, Yakın Doğu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Bektaş ile Concord Üniversitesi Dekan Yardımcısı Dr. George Towers imza attı.

YDÜ’den yapılan açıklamaya göre, protokol, uluslararası yüksek eğitim ve akademik değişim konularında ortak çalışmanın yanısıra araştırma, öğretim üyesi ve öğrenci değişimi de öngörüyor. Protokol ayrıca akademik konularda iki üniversite arasında her türlü işbirliğinin yapılması, güncel konularda karşılıklı seminer, panel, konferans, açık oturum gibi etkinliklerin gerçekleştirilmesi ve öğrenciler arasında kültür-sanat-spor etkinliklerinin düzenlenmesine olanak sağlayacak.

TAK


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
23/03/2018 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
Cumhuriyet Meclisi Dilekçe ve Ombudsman Komitesi toplandı
Cumhuriyet Meclisi Dilekçe ve Ombudsman Komitesi, bugün toplandı ve gündeminde bulunan yedi dilekçeyi görüştü. Komite, dilekçeler ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantısında devam edecek.
Patates tarlada kaldı!
Dünyanın konuştuğu, lezzetinin tartışma kaldırmadığı Kıbrıs patatesi tarlada kaldı...