Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 13 Şubat 2012, Pazartesi 15:05
banner

"Misafir Memnuniyet Artışı" kategorisinde Dome Hotel ödül kazandı

Misafir Memnuniyet Artışı kategorisinde Dome Hotel ödül kazandı

Otelpuan Özel Ödüllerini 'Kıbrıs’ta, 'Misafir Memnuniyet Artışı' kategorisinde Dome Hotel kazandı.

Paylaş  
39
30
45
1

Ödül kazanan tesislerin belirlenmesinde etkili olan kriterler Genel memnuniyet puanı, Tesis tavsiye oranı, Fiyat/ performans oranı, Bağımsız tesis denetim puanı şeklinde sıralanıyor.

Turizm sektörünün gelişmesine sağladığı katkılarla dikkatleri çeken Etstur geleneksel hale getirdiği Otelpuan.com ödülleriyle turizm sektöründe ortak vizyon oluştururken müşteri memnuniyetinin öneminin bir kez daha altını çizdi.

9 Şubat 2012 tarihinde İstanbulda düzenlenen ve TC. Turizm Bakanı Sn. Ertuğrul Günay’ın da plaket vermek üzere katılmış olduğu ödül töreninde, Dome Hoteli temsilen Gnl Md. Yardımcısı Fatih Öktem hazır bulundu.

Çalışanların işletme devrini aldığından buyana, kendisini hızla yenileyen  Dome Hotel,e İstanbulda düzenlenen ödül dağıtım töreninde, Kıbrıs otelleri kategorisinde “misafir memnuniyet artışı” konusunda ödül verildi.

Dome Hotel olarak başlıca hedefimiz sektörümüzde misafir memnuniyetinin önemini vurgulamak ve turizm sektöründe hizmet kalitesini artırmak yönünde duyarlılık yaratmaktı. Bir yandan kaynak tüketen bir yapıyı, kaynak üreten bir yapıya dönüştüren; diğer yandan da misafir memnuniyetini artıran yenileme yatırımlarını, kimseden katkı almadan kendi ürettiği kaynakla yapabilen Dome Hotele verilen ödül, bu işletme örneğini bugün daha da anlamlı kılmaktadır.

Ödül konusunda değerlendirmede bulunan ETS-TUR yetkilileri” bugün geldiğimiz noktada istatistiklerin bize gösterdiği genel memnuniyet oranındaki artış, bizi gelecek için daha da umutlandırıyor” dedi.

Bu ödül, Dome Hotel çalışanlarının alınterine ve özverili çalışmalarına verilmiş bir ödüldür. 


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
1
13 Şubat 2012, Pazartesi
seda özgüven         - Girne
yıkılmaya yüz tutmuş bir oteli ayağa kaldıran çalışanları tebrik etmek lazım. demek ki biz de yapabilir mişiz.

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Akacan'dan ilk açıklama: "Belli ki kamuoyunda yer etmişim, o ortamda bulunmam...
image Girne Kaza Mahkemesi'ndeki duruşma sonrasında teminatla serbest kalan Bulut Akacan, mahkeme çıkışında basına açıklama yaptı.
Tatar, Beşparmak Düşünce Grubu ile görüştü
image UBP Genel Başkanı Ersin Tatar ile Beşparmak Düşünce Grubu buluştu.
Akacan serbest, korumaları 20 gün hapiste!
image Bulut Akacan ve korumalarının bugünkü duruşması sona erdi.