Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 30 Haziran 2012, Cumartesi 15:58
"Lemar uçuruyor" kampanyasının ilk çekilişi yapıldı
Haziran ayı başında başlayan LEMAR UÇURUYOR kampanyasında her 30 tllik alışverişe bir uçus şansı veren LEMAR Supermarketleri bir ayın sonunda biriken biletlerin ilk çekilişini yaptı.

İlk şanslı Gazimağusa'dan "Rana Erozan Uluçay" oldu.

Bundan böyle talihliler her hafta belirlenecek.

Bu amaçla LEMAR Gazimağusa'da düzenlenen törende mağaza müdürü Selen Baysal yaptığı konuşmada "her hafta bir çifti uçuruyoruz" kampanyasında ilk şanslı talihlimizin Gazimağusa Lemar'dan olması bizi son derece mutlu etmiştir,Talihlimiz Rana hanım devamlı müşterilerimizden birisidir,böylesine devamlı bir müşteriye çıkması bizi de ayrıca mutlu etmiştir,her hafta uçurma şansımız devam ediyor,tüm müşterilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz,onlara yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederken bol kazançlı alışverişler dileriz".

İlk talihli Rana Erozan Uluçay ise şöyle konuştur:"ilk açıldığı günden beridir Lemar'ın devamlı müşterilerindenim hemen hemen her gün alışveriş yaparım ve şansımı deneyim dedim onbinlerce katılım arasından ilk şanslı ben olmuşum Lemar'a teşekkür eder herkesi şansını denemeye davet ederim"
Kampanyada 2 kişi hafta sonu Cumartesi gün sabah Atlasjet ile İstanbul'a gidecek Taksim'de 4 yıldızlı otelde konaklayacak ve kahvaltı edecek Pazar akşamı da dönecek.

Magusa Haber Ajansi


Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale İskele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Tatar: "Göç Yasası ile senede 52 milyon TL kazanç elde edildi"
Cumhuriyet Meclisi Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, 1 milyar 643 milyon 968 bin 37 TL olarak öngörülen Maliye Bakanlığı bütçesini görüşüyor.
CTP, Pervin Gürler'e sordu: "Bu uygun mu?"
Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü, Polis Genel Müdür vekili Pervin Gürler’i yaptığı açıklamalardan dolayı PGM önünde protesto etti. Gençler, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu tarafından kollanarak, hali hazırda vekâl...
Barolar Birliği: "Anayasal hakları kısıtlamaya yönelik açıklama kabul edileme...
Kıbrıs Türk Barolar Birliği Polis Genel Müdür Vekili Pervin Gürler’in 'pankart' açıklamasıyla ilgili bir basın bildirisi yayınladı. Bildiride: ""Polis Genel Müdür Vekili Pervin Gürler’in basında yeralan, bundan sonra ...
+++
Türkiyenin İlk ve Tek Kurumsal Ucuz Ukash Firması olan Adres http://www.ukashticaret.com dur.
+++