Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 30 Haziran 2012, Cumartesi 15:58
"Lemar uçuruyor" kampanyasının ilk çekilişi yapıldı
Haziran ayı başında başlayan LEMAR UÇURUYOR kampanyasında her 30 tllik alışverişe bir uçus şansı veren LEMAR Supermarketleri bir ayın sonunda biriken biletlerin ilk çekilişini yaptı.

İlk şanslı Gazimağusa'dan "Rana Erozan Uluçay" oldu.

Bundan böyle talihliler her hafta belirlenecek.

Bu amaçla LEMAR Gazimağusa'da düzenlenen törende mağaza müdürü Selen Baysal yaptığı konuşmada "her hafta bir çifti uçuruyoruz" kampanyasında ilk şanslı talihlimizin Gazimağusa Lemar'dan olması bizi son derece mutlu etmiştir,Talihlimiz Rana hanım devamlı müşterilerimizden birisidir,böylesine devamlı bir müşteriye çıkması bizi de ayrıca mutlu etmiştir,her hafta uçurma şansımız devam ediyor,tüm müşterilerimizi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz,onlara yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederken bol kazançlı alışverişler dileriz".

İlk talihli Rana Erozan Uluçay ise şöyle konuştur:"ilk açıldığı günden beridir Lemar'ın devamlı müşterilerindenim hemen hemen her gün alışveriş yaparım ve şansımı deneyim dedim onbinlerce katılım arasından ilk şanslı ben olmuşum Lemar'a teşekkür eder herkesi şansını denemeye davet ederim"
Kampanyada 2 kişi hafta sonu Cumartesi gün sabah Atlasjet ile İstanbul'a gidecek Taksim'de 4 yıldızlı otelde konaklayacak ve kahvaltı edecek Pazar akşamı da dönecek.

Magusa Haber Ajansi


Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Nalcıoğlu: "Toplumun geniş kesimlerini oluşturan, orta ölçekli marketler ve b...
Marketler Birliği Başkanı Fuat Nesip Nalcıoğlu, ülkede perakende sektöründe faaliyet gösteren ve toplumun geniş kesimlerini oluşturan, orta ölçekli marketler ve bakkalların tehdit altında olduğunu savundu.
Telsim Finans Direktörü Cem Öztoprak Vodafone İngiltere'ye atandı
Telsim’de Finans Direktörlüğü görevini yürüten Cem Öztoprak, Vodafone Türkiye'nin uluslararası arenada “Türk reçetesi" olarak anılan stratejik dönüşüm programı kapsamında Vodafone İngiltere'ye transfer oldu.
Din İşleri Başkanlığı'ndan kan bağışı
Din İşleri Başkanlığı Gazimagusa Temsilciliği ile Gazimagusa Devlet Hastanesi ve Kan Bankası işbirliğinde kan bağışı kampanyası düzenlendi.