Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Fuat AZİMLİ 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Fuat AZİMLİ, biraz ön yargılı yorumların da olduğu suçlamalara karşı cevabi yazınızı yayınlıyoruz ama Ombudsman gibi bir kurumun raporunu niçin başkalarını suçlayarak yorumlama gereği duyduğunuzu anlayamadık! Bu kadar gerginliğe ne gerek vardı ki!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin ÖZGÜRGÜN 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Hüseyin ÖZGÜRGÜN, genel başkan adaylığınız kesinleştikten sonra bundan böyle artık araziye çıkacağınız ve ülkeyi baştan sona kadar gezme kararı aldığınız söyleniyor. Doğru bir karar çünkü partili artık sizi arasında görmek istiyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ulaş GÖKÇE 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Ulaş GÖKÇE, Mağusa Bağımsız Belediye Başkan adaylığınız hayırlı olsun. Cesur bir karardı doğrusu da ittifak konusunda bazı sıkıntılar yaşanabilir çünkü siyasi partiler de kendi adaylarını artık belirlemeye başladı. Ha keşke onlarla bir istişarede bulunsaydınız!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet ÇAĞLAR 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Mehmet ÇAĞLAR, pek muhterem validenizin vefatını üzüntü ile öğrendik. Merhumeye Tanrı’dan rahmet size ve tüm aileye sabırlar dileriz. Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler nasip etsin…

Paylaş Share/Bookmark
 
Tolga ATAKAN 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, bir bakan olarak sosyal medyada her eleştiriye cevap verip gereksiz tartışmaların içinde bulunmak çok da şık gözükmüyor! Bir süre kulaklarınızı tıkayıp sadece icraat yapmaya ne dersiniz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Asil NADİR 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Asil NADİR, Geçitkale projesi için Rusya’dan stratejik bir ortak bulduğunuz ve çok yakında yoğun bir çalışma ortamı içine gireceğiniz konuşuluyor! Artık kaynak sorunun da kalmadığına göre sıkıntılar bitmiştir değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal ÖZYİĞİT 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, eğitim gibi fazlasıyla hassa bir konuda hala bürokratlarınızı atayamıyorsanız ve bunu başka bir ortağın genel başkanı istiyor diye bekletiyorsanız yanlış yoldasınız demektir! Adam gibi iş yapacak kişileri atarsanız kimsenin şikayet hakkı da olmaz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mertdoğan SOYALAN 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Mertdoğan SOYALAN, emekli olduğu halde çalışmaya devam eden bir kamu hizmetlisi daha herhalde ada sınırları içinde yoktur! İlaç ve Eczacılık Dairesi’ne nereden müdür bulacaklar bilemeyiz ama sizin gidişiniz epey hissedilecek gibi…

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet ÇAKICI 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Mehmet ÇAKICI, hem meclis dışında hem de muhalefette olan bir siyasi partinin iki tane birden günlük yayın yapan parti gazetesi çıkarması biraz zor olmuyor mu? İkisini birleştirip daha güçlü bir yayın organı yaratmaya ne dersiniz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Nidai GÜNGÖRDÜ 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Nidai GÜNGÖRDÜ, yerel seçimlerde adaylığınız kesinleştikten sonra bu kez ipleri daha fazla sıkı tutmaya başladığınız ve seçim ekibinizi de şimdiden kurduğunuz söyleniyor. Siyasette işi şansa bırakmamak lazım değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet DEMİRCİ 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Mehmet DEMİRCİ, yerel seçimlerde bazı partililerinizin size karşı ciddi bir tepkisi olduğunu biliyor muydunuz? Seçim kaybeden bir kişinin bir kez daha aday olmaması yorumları yapılıyor, bundan böyle Allah yardımcınız olsun artık!

Paylaş Share/Bookmark
 
Akın AKTUNÇ 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Akın AKTUNÇ, haftanı yedi günü geç saatlere karşı örgütlere yaptığınız ziyaretler dikkatlerden kaçmıyor. Yani bu işi inada bindirdiniz ya ancak helal olsun deriz! Madem ki bir kere çıktınız yola artık pes etmek yok değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Besim TİBUK 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Besim TİBUK, Ramazan ayı ve hac zamanı konusunda yaptığınız açıklamalar dini çevrelerde çok olumlu karşılanmadı! En iyisi bu işlere hiç bulaşmamak ve geleneklere sadık kalmak, zira yanlış anlaşılmalara da neden olabilirsiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Fikri ATAOĞLU 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Fikri ATAOĞLU. Afrin’de şehit düşen kahraman binbaşının vasiyetini yerine getirme kararı alıp aileyi KKTC’ye getirme girişimleriniz memnuniyetle karşılandı. Ailenin acısı daha çok sıcak ama umarız kısa bir gelecekte bu ziyareti mutlaka yapacaklardır…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ata TEPE 23 Mart 2018, Cuma 07:00

Sayın Ata TEPE, uzun bir aradan sonra yeni bir siyasi oluşum için kulislere başladığınız söyleniyor. Bu konuda Ankara’da da bazı temaslarda yaptığınız ve kısa bir süre sonra kamuoyunun önüne çıkacağınız iddiaları var…

Paylaş Share/Bookmark
 

Kurlar Alıs Satış
USD 3.9440 4.0065
GBP 5.5605 5.6410
EUR 4.8775 4.9370
Nömetçı Eczane
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları