Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Cemal ÖZYİĞİT 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, ülkede yaşanan önlenemez sıkıntılar ve çaresizlik nedeniyle partinizin her an hükümetten çekilebileceği söylentileri yapılmaya başlandı. Bu kadar kısa bir sürede pes edebileceğinizi düşünmesek bile yine de bir ara kamuoyunu doğru bilgilendirmekte yarar görüyoruz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ÇELER 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Zeki ÇELER, kaçak işçi ve iş kazalarına karşı alınan önlemler memnuniyetle karşılanırken iş insanlarından da bazı şikayetler gelmeye başladı. Bazıları çalışanların güvenlik tedbirlerine uymamakta ısrarlı olduğunu ve onlara da ceza getirilmesi isteniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Serdar DENKTAŞ 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Serdar DENKTAŞ, bir ara temiz çevre için Euro Diesel’in fiyatlarını mümkün olduğu kadar düşük tutacağınızı söyleyince vatandaş da size güvenip aracını değiştirdi. Ama son zam kararı ile büyük hayal kırıklığı yaşadılar, bir öneriniz var mı?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet BOYACI 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Mehmet BOYACI, okullarınızdan birine borcu olan bir kadın veliye mahkemenin hapis cezası verdiğini üzülerek öğrendik. Büyüklük gösterip kendisini bağışlayacak hassasiyeti göstereceğinizden kuşkumuz yoktur, elbette son kara yine sizin…

Paylaş Share/Bookmark
 
Süleyman MANAVOĞLU 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Süleyman MANAVOĞLU, son günlerde artan asayiş olayları nedeniyle özellikle kent merkezlerinde gece devriyelerinin artırılması önünde sayısız istek mesajları geliyor. Kadro sıkıntısı çektiğinizi biliyoruz ama bir formül bulursunuz değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
İsmail ARTER 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın İsmail ARTER, CTP’nin son günlerde belediye ile ilgili ağır suçlamaları karşısında detaylı bir açıklama yapmayı düşünür müydünüz? Kafalarda soru işaretleri oluşmasın diye bunu hiç gecikmeden yapmanızı öneririz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Özdemir BEROVA 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Özdemir BEROVA bu yıl eğitim yılı öyle sancılı başladı ki sizin bakan olduğunuz dönemle kıyaslandığında neredeyse yakında kahraman ilan edilebilirsiniz. Bu sıralar muhalefette kalmanın faydaları olsa gerek değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Özdil NAMİ 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Özdil NAMİ, Kıb-Tek’in 70 milyon TL olan borcunun siz göreve geldikten sonra 240 Milyon TL’ye yükselmesinin mutlaka bir açıklaması olması gerek değil mi? Acaba diyoruz kurumun bildiği ama sizin bilmediğiniz bir şeyler mi var dersiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ünal ÜSTEL 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Ünal ÜSTEL, Girne’deki örgüt seçimlerinin hepsinde de sizin desteklediğiniz adayların kazanması bir tesadüf olamaz değil mi? Sonuçlar özellikle kurultay öncesinde elinizi çok daha fazla güçlendireceğe benziyor hadi bakalım hayırlısı…

Paylaş Share/Bookmark
 
İzzet TÜRKMEN 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın İzzet TÜRKMEN, cezaevinde görevli gardiyan arkadaşlar artık kendilerine yapılan haksızlıklara dayanacak güçlerinin kalmadıklarını belirten mesajlar göndermeye başladılar. Sendika olarak daha sert tedbirler almanız istiyorlar…

Paylaş Share/Bookmark
 
Aziz KAYA 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Aziz KAYA, Lefke Belediyesi’nin su tahsilatlarını sağlıklı yapamadığı hatta borcu yüksek olanlara kesinti yapılmadığı için bir takım mal sahibi-kiracı sorunları yaşandığını biliyor muydunuz? Bu kadar zengin bir belediye olduğunuzu bilmiyorduk doğrusu!

Paylaş Share/Bookmark
 
Zorlu TÖRE 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Zorlu TÖRE, kurultay anketinde parti içinde etkili isimler içindeki listede çıkınca destekleyeceğiniz başkan adayının önemi şimdi biraz daha arttı değil mi? Bakalım sizin Cumhurbaşkanlığı adaylığını destekleyecek birisini bulacak mısınız?

Paylaş Share/Bookmark
 
Bulut AKACAN 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Bulut AKACAN, son günlerde gelen telefonlara bakmadığınız gibi geri de dönmediğiniz yönünde yakın arkadaşlarınızdan sitem mesajları gelmeye başladı. Hayırdır yoksa bir dönemliğine kabuğunuza mı çekilme kararı aldınız yoksa!

Paylaş Share/Bookmark
 
Oktay KAYALP 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Oktay KAYALP, nedense Mağusa Belediyesi’ni eleştiren basın bildirilerinde ilçe başkanı olarak kendi imzanızı kullanmadığınız dikkatlerden kaçmıyormuş. Bu işin ayıbı yok ki bu konularda daha cesaretli olmanız gerekiyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Selma EYLEM 21 Eylül 2018, Cuma 07:00

Sayın Selma EYLEM, ülkede zaten her şey ters yüz olmuşken bazı basın mensuplarını karşınıza almaya ne gerek var ki? Toplanın bir masa etrafında yaşanan sorunlar neyse karşılıklı yüz yüze çözme fırsatı yaratın deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 6.2360 6.3395
GBP 8.2155 8.3255
EUR 7.3625 7.4560
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner