Ana Sayfa >> MAGAZİN 18 Aralık 2010, Cumartesi 22:38
Cratos Premium'da yılbaşında eğlence zirve yapacak
Açıldığından beri birbirinden değişik programlara imza atan Cratos Premium Otel’in yılbaşı programının adı BİTMEYEN BALO olarak belirlendi.

CRATOS PREMIUM’DA YILBAŞINDA DA EĞLENCE ZİRVE YAPACAK

Cratos Premium’da, Boz Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Bozoğlu tarafından Yılbaşı Programı ile ilgili bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya,  Boz Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Bozoğlu ve İsmail Abidin ile Genel Müdür Serkan Serdar da katıldı.

Sözlerine Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’na acil şifalar dileyerek başlayan Boz Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Bozoğlu,  yaptığı konuşmada, Cratos Premium’da yılbaşı eğlencesinin tek bir gece ile sınırlı bırakılmayarak, 48 saat kesintisiz bir eğlence atmosferini yaşatacak şekilde gerçekleşeceğini belirterek, bu nedenle Yılbaşı Programı’nın adını “Bitmeyen Balo” olarak belirlediklerini söyledi.

Açıldığından itibaren Cratos Premium’da düzenledikleri konser ve etkinliklerin gördüğü ilginin, kendilerine ilham verdiğini ifade eden Bozoğlu,  bir ilk olarak gerçekleşecek olan Ajda Pekkan ve Tarkan düetinin, damgasını vuracağı Bitmeyen Bolo’nun kurgulanmasında da bu ilhamın etken faktör olduğunu vurguladı.

Cratos Premium Yılbaşı Programı’nın, 31 Aralık günü saat 13.00’te, Otel’in lobisinde Küba’dan özel olarak getirdikleri dansçıların gösterisi ile başlayacağını, Rus revüleri, Zeliş’ten olağanüstü caz performansı, Latino Turco’nun Salsa gösterileri, dansözler ve Türk Sanat Müziği eşliğinde fasıl eğlenceleri ile devam edeceğini belirten Murat Bozoğlu,  yılbaşı gecesi ünlü komedyen Yavuz Seçkin’in sunumuyla, Megastar Tarkan ile Süper Star Ajda Pekkan’ın, 1 Ocak gecesi ise olağanüstü sahne performansı ile Serdar Ortaç’ın sahne alacaklarını söyledi. Yılbaşı Gecesi “Devlerin Cratos Buluşması” ile eş zamanlı olarak The North Shild Pub’ta, Latino Turco ile birlikte Fashion TV Defile ve Partisi’nin yapılacağını ve bu etkinliğin  Fashion TV’den yayınlanacağını belirtti.

Yılbaşı programına gösterilen ilginin yüksek olduğunu, Otel’de %100’lere varan bir doluluğa ulaşıldığını bildiren Murat Bozoğlu, 1 Ocak sabahı konuklarına sıra dışı bir Brunch ile “iyi yıllar dileyeceklerini” ve geceye kadar eğlence atmosferinin devam edeceğini ekledi.

Bu eğlence ortamını, Kuzey Kıbrıs halkı ile paylaşmayı çok arzu ettiklerini ifade eden Bozoğlu, Bitmeyen Balo keyfinin, 100 TL ve 1.500 TL arasında değişen fiyatlarla yaşanabileceğini ve biletlerin satışa sunulduğunu söyledi. Bugüne kadar Ada’da yapılmış olan en muhteşem yılbaşı programına imza atacaklarını vurgulayan Murat Bozoğlu, Kuzey Kıbrıs Halkı’nı gün boyu Otel içerisinde yapılacak olan eğlencelere katılmaya davet etti.

Daha önce yaptıkları iki konser esnasında, Süper Star Ajda Pekkan’ın iş disiplininden etkilendiklerini, Tarkan’la beraber muhteşem düet için haftada birkaç kez buluşup prova yaptıklarını belirten Bozoğlu, “Yılbaşı Gecesi sergileyecekleri performans biz de merakla bekliyoruz” dedi.

Boz Grup Başkan Vekili Murat Bozoğlu’nun konuşmasından sonra bir açıklama yapan Cratos Premium Genel Müdürü Serkan Serdar,  “Yılbaşı programımızı sizlerle paylaşmanın yanı sıra bizi mutlu eden diğer bir konu ise 2011 yılının, Türkiye de KKTC yılı olarak ilan edilmesidir.

2011 yılını, Türkiye’de KKTC yılı olarak ilan eden ve bu yönde Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin de desteğini alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hükümeti’nin, bu kararını, Cratos Premium Otel olarak yürekten destekliyoruz. Bugün, sabah, Otelimizde, Adamızda bulunan Türkiye Turizm Yatırımcıları’nı ağırladık. Onlarla da, KKTC’nin en önce Türkiye’de tanıtımının ne kadar önemli olduğu konusunu da değerlendirdik.

Bu noktadan hareket ettiğimizde, Cratos Premium’un açılışından bugüne kadar geçen 5 ay kadar kısa sürede, KKTC’nin gerek Türkiye’de, gerekse Dünya’da tanıtımı için ne kadar önemli katkılarda bulunduğu konusunun, sizlerce de takdir edileceği inancını taşıyorum.

Diğer yandan, Kuzey Kıbrıs’ın, dünyada fark ediliyor olmasının en önemli göstergelerinden biri, GDS’e (Global Distribution System) bağlı Booking.com., HRS, Expedia gibi internet üzerinden satış yapan acentelerin, Ocak ayı içerisinde bizimle görüşmek için talepte bulunmalarıdır.

Cratos Premium Otel ile birlikte, Türkiye’de, tatil için Avrupa Ülkelerini ve Amerika’yı tercih eden önemli bir kesimin, tatillerinde, ülke tercihlerini değiştirerek, KKTC’ye geldiklerini ve bu tercih değişikliğinin, kısa vadede KKTC Turizm Sektörü’ne hareketlilik getirdiğini hep birlikte görmekteyiz.

Bundan sonrasında da Otelimizin sağladığı itici güç ile bu hareketliliği çok daha yukarılara taşıyacağımıza dair güçlü bir inanç taşıyoruz. Katılımınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.


Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale İskele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Leymosun Kültür Vakfı'nın dayanışma adına düzenlediği çay partisi gerçekleşti
Leymosun Kültür Vakfı’nın DAÜ Beach Club’da birlik ve dayanışma adına düzenlediği çay partisi 200 kişinin katılımı ile gerçekleşti.
Ortaç: "Karım bir anne olsun, gerisi önemli değil"
Kuzey Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Serdar Ortaç, hayranlarına unutamayacakları bir konser verdi. Kendisinin çok iyi olduğunu ve dünyada en önemli şeyin sağlık olduğunu belirten Serdar O...
'Sokak sevenler' yeniden Çıkmaz Sokak'ta buluşacak
2013 Aralık ayında başlayan ve Lefkoşa Surlariçi’ne hareketlilik, canlılık ve özgür bir eğlence anlayışı getiren ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ 27 Şubat 2015 Cuma gecesi, ‘sokağı sevenlerle’ buluşmaya hazırlanıyor.