Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 28 Kasım 2011, Pazartesi 16:30
banner

Mehmet Ali Erbil, YDÜ Hastanesi'nde sağlık kontrolü yaptırdı

Mehmet Ali Erbil, YDÜ Hastanesi'nde sağlık kontrolü yaptırdı

Türkiye'nin ünlü sanatçılarından Mehmet Ali Erbil hafta sonu programına katılmak üzere geldiği Kuzey Kıbrıs'da baş ağrısı şikayetiyle Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne gelerek sağlık kontrolünü yaptırdı.

Paylaş  
15
20
13
0

Türkiye'nin ünlü sanatçılarından Mehmet Ali Erbil hafta sonu programına katılmak üzere geldiği Kuzey Kıbrıs'da baş ağrısı şikayetiyle Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne gelerek sağlık kontrolünü yaptırdı.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'nden yapılan açıklamaya göre; Türkiye'nin ünlü sanatçılarından Mehmet Ali Erbil haftasonu programı için geldiği Kuzey Kıbrıs'da  baş ağrısı şikayeti ile sağlık kontrolünü  yaptırmak  için Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ne gittiği belirtildi.

Açıklamada, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi yönetim kurulu üyesi Ahmet Savaşan’ın karşıladığı Erbil'in, Nöroloji Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Amber Eker tarafından ilk muayenesinin yapılmasının ardından, Erbil'e Radyoloji  Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Nail Bulakbaşı nezaretinde beyin MR’ı çekildiği bildirildi.

Aynı açıklamada, Mehmet Ali Erbil'in beyin MR’ı sonuçları ile muayene bulgularının, Kurucu Cumhurbaşkanı Denktaş'ın Nörolojik tedavisini de yürüten doktorlar heyeti başkanı Prof Dr Mehmet Özmenoğlu tarafından tekrar değerlendirildiği belirtilerek, Erbil'in tıbbi tedavisinin planlandığı ve gerekli öneriler de yapıldıktan sonra, kontrollere gelmek üzere taburcu edildiği belirtildi. 

Mehmet Ali Erbil Hastaneden Neşeli Ayrıldı...

Kendisine yapılan muayeneler ve tetkikler sonucunda önemli bir rahatsızlığı olmadığını öğrenen Mehmet Ali Erbil  Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ni gezerek Hastane yönetim Kurulu üyesi Ahmet Savaşan'dan hastaneyle ilgili bilgi aldı.

Erbil hastaneden ayrılırken yaptığı açıklamada " Kuzey Kıbrıs'da konusunda uzman öğretim üyeleri doktorlar  ile en son teknoloji cihazların bulunduğu  pırıl pırıl bir hastanenin olmasını görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “ben Amerika'da Mayo Clinic  gibi dünyanın en iyi hastanelerine de gitmiş birisi olarak, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'ni  gördükten sonra, böyle bir hastanenin Türkiye'de de Dünya'da da sayılı olduğunu söyleyebilirim” dedi. 

Mehmet Ali Erbil son olarak,  Kuzey Kıbrıs'a yurt dışından gelen herkesin sağlık açısından hiç bir endişesi olmaması gerektiğini vurgulayarak, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’yle Kuzey Kıbrıs’ın uluslararası standartları yakaladığını ve Kuzey Kıbrıs’ın sağlık açısından da güvenli bir ülke olduğunu duyurmak için kendisinin elçi olacağını söyledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Uluçay, TC Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildi
image Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.
Cumhrubaşkanı Akıncı: "Barış içinde büyümenizi istiyoruz"
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, barışın çocuklar için çok gerekli olduğunu söyleyerek, “savaş istemiyoruz, barış istiyoruz. Çocuklarımızın geleceği için barış içinde bir ada istiyoruz. Barış içinde bir bölge istiyoruz. ...
Candan, AKPA Genel Kurulu'nda konuşma yaptı
image Cumhuriyetçi Türk Partisi Milletvekili Armağan Candan ve Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Hamza Ersan Saner, Cumhuriyet Meclisi’ni temsilen Avrupa Konseyi Parlamenterler Asamblesi (AKPA) Genel Kurulu’na katılmak üze...