KKTC Ligleri'nde toplu sonuçlar
KKTC Ligleri'nde Toplu sonuçlar şöyle:
K-Pet Süper Lig'de
Lefke K.Kaymaklı: 1-2
Doğan T.B. Mağusa T.G.: 4-1
Çetinkaya Gönyeli: 5-1
Cihangir L.G.Birliği: 1-2
B.Bağcıl Mormenekşe: 1-1
Yenicami Yeniboğaziçi: 1-1
Serdarlı Lapta: 3-0
K-Pet 1'inci Lig'de
Akıncılar Değirmenlik: 2-1
Esentepe Binatlı: 0-0
Gençlik Gücü Görneç: 1-0
Yalova Düzkaya: 1-2
Dumlupınar Geçitkale: 3-1
Denizli Hamitköy: 0-0
Türk Ocağı L. Göçmenköy: 0-0
K-Pet 2'nci Lig'de
Çanakkale Ozanköy: 3-2
Girne H.E. Doğancı: 6-2
Ortaköy Akova: 4-0
Dipkarpaz Baf Ü.Y.: 0-4
Maraş Gaziköy: 3-1
Vadili Türkmenköy: 0-5
Tatlısu Karşıyaka: 2-3
K-Pet Süper Ligi Puan Durumu:
|
Takımlar |
o |
g |
b |
m |
a |
y |
p |
av. |
1 |
Yenicami |
9 |
8 |
1 |
0 |
24 |
6 |
25 |
18 |
2 |
K. Kaymaklı |
9 |
7 |
1 |
1 |
22 |
8 |
22 |
14 |
3 |
Yeniboğaziçi |
9 |
4 |
5 |
0 |
8 |
3 |
17 |
5 |
4 |
Doğan T.B. |
9 |
5 |
1 |
3 |
15 |
15 |
16 |
0 |
5 |
Lefke |
9 |
5 |
0 |
4 |
23 |
15 |
15 |
8 |
6 |
Mormenekşe |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
7 |
15 |
5 |
7 |
Serdarlı |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
7 |
15 |
4 |
8 |
Gençler Birliği |
9 |
4 |
2 |
3 |
16 |
7 |
14 |
9 |
9 |
B. Bağcıl |
9 |
2 |
3 |
4 |
11 |
12 |
9 |
-1 |
10 |
Mağusa T.G. |
9 |
2 |
2 |
5 |
17 |
20 |
8 |
-3 |
11 |
Çetinkaya |
9 |
2 |
2 |
5 |
12 |
27 |
8 |
-15 |
12 |
Gönyeli |
9 |
0 |
3 |
6 |
10 |
23 |
3 |
-13 |
13 |
Cihangir |
9 |
0 |
3 |
6 |
7 |
21 |
3 |
-14 |
14 |
Lapta |
9 |
0 |
3 |
6 |
9 |
26 |
3 |
-17 |
10. HAFTA PROGRAMI- 29 Kasım 2014, Cumartesi: Mağusa T.G. Yenicami, Göyeli B.Bağcıl, Yeniboğaziçi, L.Gençlerbirliği, Serdarlı Cihangir. 23 Kasım 2014, Pazar: K.Kaymaklı Doğan T.B., Lapta Çetinkaya, Mormenekşe Lefke.
K-Pet 1'nci Ligi Puan Durumu:
|
Takımlar |
o |
g |
b |
m |
a |
y |
p |
av. |
1 |
Türk Ocağı L. |
9 |
7 |
2 |
0 |
19 |
6 |
23 |
13 |
2 |
Binatlı |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
6 |
19 |
13 |
3 |
Esentepe |
9 |
5 |
3 |
1 |
24 |
8 |
18 |
16 |
4 |
Değirmenlik |
9 |
6 |
0 |
3 |
18 |
12 |
18 |
6 |
5 |
Göçmenköy |
9 |
5 |
2 |
2 |
14 |
10 |
17 |
4 |
6 |
Hamitköy |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
8 |
14 |
6 |
7 |
Düzkaya |
9 |
4 |
1 |
4 |
18 |
17 |
13 |
1 |
8 |
Denizli |
9 |
3 |
3 |
3 |
5 |
6 |
12 |
-1 |
9 |
Dumlupınar |
9 |
4 |
0 |
5 |
15 |
17 |
12 |
-2 |
10 |
Yalova |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
11 |
9 |
-3 |
11 |
Görneç |
9 |
2 |
3 |
4 |
10 |
17 |
9 |
-7 |
12 |
Gençlik Gücü |
9 |
2 |
1 |
6 |
8 |
18 |
7 |
-10 |
13 |
Akıncılar |
9 |
1 |
1 |
7 |
6 |
23 |
4 |
-17 |
14 |
Geçitkale |
9 |
0 |
2 |
7 |
5 |
24 |
2 |
-19 |
10. HAFTA PROGRAMI- 29 Kasım 2014, Cumartesi: Hamitköy Akıncılar, Düzkaya Dumlupınar, Binatlı Göçmenköy, Gençlik Gücü Türk Ocağı L., Geçitkale Denizli. 23 Kasım 2014, Pazar:
Değirmenlik Esentepe, Görneç Yalova.
K-Pet 2'nci Ligi Puan Durumu:
|
Takımlar |
o |
g |
b |
m |
a |
y |
p |
av. |
1 |
Girne H.E. |
9 |
8 |
1 |
0 |
29 |
4 |
25 |
25 |
2 |
Baf Ülkü Yurdu |
9 |
6 |
2 |
1 |
33 |
13 |
20 |
20 |
3 |
Türkmenköy |
9 |
5 |
2 |
2 |
22 |
10 |
17 |
12 |
4 |
Karşıyaka |
9 |
5 |
2 |
2 |
24 |
17 |
17 |
7 |
5 |
Ozanköy |
9 |
4 |
2 |
3 |
19 |
14 |
14 |
5 |
6 |
Vadili |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
13 |
12 |
-3 |
7 |
Doğancı |
9 |
4 |
0 |
5 |
11 |
20 |
12 |
-9 |
8 |
Maraş |
9 |
3 |
2 |
4 |
16 |
18 |
11 |
-2 |
9 |
Çanakkale |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
11 |
11 |
-2 |
10 |
Ortaköy |
9 |
2 |
3 |
4 |
12 |
19 |
9 |
-7 |
11 |
Tatlısu |
9 |
1 |
5 |
3 |
11 |
13 |
8 |
-2 |
12 |
Gaziköy |
9 |
0 |
5 |
4 |
7 |
20 |
5 |
-13 |
13 |
Dipkarpaz |
9 |
1 |
2 |
6 |
8 |
22 |
5 |
-14 |
14 |
Akova |
9 |
1 |
2 |
6 |
6 |
23 |
5 |
-17 |
10. HAFTA PROGRAMI- 29 Kasım 2014, Cumartesi: Ozanköy Vadili, Türkmenköy Girne H.E., Akova Gaziköy, Karşıyaka - Çanakkale. 23 Kasım 2014, Pazar: Baf Ü.Y. Tatlısu, Diplarpaz Maraş, Doğancı Ortaköy.
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.