Ana Sayfa >> SPOR 12 Şubat 2017, Pazar 08:50
Taekwondo seçmeleri 1. etap sonuçları
Milli takım 1. Etap Hyong/Pumse/Kate takım seçmeleri önceki akşamı Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı
Paylaş  
16
30
16
0

1. ETAP SEÇMELERİN SONUÇLARI ŞÖYLE:

BAYANLAR HYONG/PUMSE KATA SEÇME SONUÇLARI

1.Kategori:           1.Hayat Keskin                   2.Şerife Patlar

2.Kategori:           1.Ayşe Dişçeken                 2.Elena Pkhomova

3.Kategori:           1.Mara Armutçu                  2.Azra Şanal

4.Kategori:           1.Ana Tüysüz                      2.Elif Nur Karadağ

ERKEKLER HYORG/PUMSE KATA SEÇME SONUÇLARI

1.Kategori:           1.Alperhan Ateş                 2.Eray Mavi

2.Kategori:           1.Hüseyin Erçelik               2.Emir Eren                          3.İsmail Çeri

3.Kategori:           1.Oğulcan Doğan               2.Nazım Efe Hamurcu     

4.Kategori:           1.Miraç Üstüner                 2.Denktaş Karamahmutoğlu

5.Kategori:           1.Nikita Gordeev                2.Ahmet Dişçeken             

6.Kategori:           1.Nikita Vasiliev                 2.Kaan Taner Erginer        3.Alex Armutçu


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Uzm. Diyetisyen Emine Ömerağa, C-Lisans Antrenörlük Kursu'nda eğitim verdi
Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu 14-16 Ağustos tarihleri kapsamında C-Lisans Antrenörlük Kursu devam ederken Uzman Diyetisyen Emine Ömerağa Futbolda Beslenme ve Hidrasyonun Önemi ile ilgili eğitim verdi.
Arda Turan'dan Barcelonalılara destek
Arda Turan, Barcelona'da gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili bir mesaj yayınladı.
APOEL Slavia Prag'ı 2-0 yendi
UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu ilk maçında Kıbrıs Rum takımı APOEL Çek takımı - Slavia Prag'ı 2-0 yendi