Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Bülent DİZDARLI 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Bülent DİZDARLI, geçmiş hükümet döneminde hastanede yaşanan olayların basına yansıtılmasında çok iyi bir görev yürütürken bu hükümet döneminde sanki de biraz geri plana itildiniz gibi geldi bize! Hayırlı emekliliğe az bir süre kala rehavet mi çöktü yoksa bakanlık sizi bu işten soyutlamaya mı başladı?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet HÜDAOĞLU 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ahmet HÜDAOĞLU, Kıb-Tek’in izolasyon işçiliği ihalesinde katılan iki firmanın teklifinin evrak eksikliği nedeniyle kabul görmediği ama bu işin başka bir firmaya ihaleye girmeden verildiği yönünde kurum içinden şikayetler alıyoruz. Verecek bir cevabınız vardır değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Kudret ÖZERSAY 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Kudret ÖZERSAY, KKTC’ye yapılacak yeni hastanelerde Ankara’nın gönderdiği çerçeve protokolünden haberiniz olmaması hayretle karşılandı. Hadi bakalım şimdi haberiniz olduğuna göre üzerinize düşen görevi yapacak mısınız? Dört gözle beklemedeyiz bilesiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tufan ERHÜRMAN 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tufan ERHÜRMAN, parti tabanından gelen baskılar nedeniyle LTB’de aday gösterme arayışınızda olduğunuz iddia ediliyor. Hadi partinizi bir yana koyun TDP’liler bu konuda alacağınız kararı merak ediyorlar. Allah kolaylıklar versin artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Sunat ATUN 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Sunat ATUN, Genel başkanınız hakkında yolsuzluk araştırmasının dilekçesini sizin vermeniz partide ciddi bir şekilde tartışma konusu oldu diyorlar. Bu konudaki söylentilerin açığa çıkması için kamuoyuna detaylı bir açıklama yapmanız isteniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet BENLİ 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ahmet BENLİ, Gönyeli’nin büyük caddelerine yapılan bisiklet yolları kimi tarafından desteklenirken birçoğu da yolların daralmasından dolayı eleştirmeye başladı. Umarız hesabı kitabı doğru yapıyorsunuzdur zira bu projenin seçimlerde geri tepme riski de varmış!

Paylaş Share/Bookmark
 
Filiz BESİM 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Filiz BESİM, engelli insanlarımıza devlet hastanelerinde öncelik tanınması kararınız memnuniyet yarattı. Ancak şu yeni hastaneler konusunda da artık bir açıklama yapma zamanı geldi diye düşünüyoruz, ne dersiniz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Anıl ARI 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Anıl ARI, Cambridge gibi dünyaca ünlü bir eğitim kurumundan doktora payesini alma onurunu göstermeniz hem aileniz için de hem de kamuoyunda büyük sevinç yarattı. Bu arada babanızdan daha ziyade annenize çektiğiniz de konuşuluyor, tebrik ederiz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Osman IŞISAL 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Osman IŞISAL, Kalavaç köyü muhtarının belediye başkan adaylığı kararı almasında en fazla sizin etkili olduğunuz konuşulmaya başlandı. Yerel seçimlerde kendisine destek verecek misiniz yoksa sessiz kalmayı mı yeğleyeceksiniz diye sorular geliyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Serdar DENKTAŞ 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Serdar DENKTAŞ, hükümette en ağır kararlar sizin kucağınıza kalınca belli ki çok yorgun düşüp kalbinizi zayıf düşürdünüz. Madem ki artık stentler de takıldı ve hızla sağlığınıza kavuşmaya başladınız performansınız da haliyle artacaktır değil mi? Büyük geçmiş olsun diyoruz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ayşegül BAYBARS 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ayşegül BAYBARS, Girne Kaza Mahkemesi plajlar konusunda bir kara alınca bu şimdi bütün plajlarda tartışılmaya başlandı. Bu konuda bakanlık olarak detaylı bir açıklama yapmanız bekleniyor, zira plaj önlerinde çok ciddi tartışmaların yaşanma riski de var!

Paylaş Share/Bookmark
 
Okan Veli ŞAFAKLI 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Okan Veli ŞAFAKLI, yolsuzluklarla mücadele konusunda görünmez bir elin sürekli engellediği konusundaki açıklamalarınız yoğun ilgiyle karşılandı. Acaba diyoruz partiler üstü bazı kurumlarda mı buna takoz koyuyorlar dersiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tahsin ERTUĞRULOĞLU 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tahsin ERTUĞRULOĞLU, şampiyonluk kıl payı da olsa kaçınca sinirlerinizin yine tavan yaptığı ve hafta sonunuzun çok da iyi geçmediği söyleniyor. Malum büfedeki arkadaşlarla artık dertleşme konularında sıkıntı çekmeyeceksiniz değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal ÖZYİĞİT 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, Başbakanın okullardaki köken açıklaması her ne kadar kamuoyunda bazı eleştiriler alsa da bu açıklamasında yerden göğe kadar hakkı vardı. Özellikle bazı okulların kendi kaderlerine terk edilmesinin önüne geçmenin tam da şimdi zamanıdır artık.

Paylaş Share/Bookmark
 
Kadri FELLAHOĞLU 21 Mayıs 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Kadri FELLAHOĞLU, yerel seçimlerde CTP’den bir kez daha aday olmanız için bir kamuoyu baskısı oluşturulmaya başlandığının farkında mısınız? Onun için deriz ki bu hafta her türlü sürprize açık olasınız…

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.5270 4.6030
GBP 6.0655 6.1550
EUR 5.3295 5.3940
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner