Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Zeki ÇELER 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Zeki ÇELER, Kamu-İş’de şok etkisi yaratan görevden almalar yaşandıktan sonra bakanlığınızın hem de çok acil olarak buraya geçici bir yönetici atamanız bekleniyor. Bu arada yönetimde yaşanan kavganın boyutlarının görünenden çok daha büyük olduğunu ve bunun da rant meselesi haline dönüştüğü iddiaları da gelmeye başladı!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin Çavuş KELLE 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Hüseyin Çavuş KELLE, genel seçimlerden az bir süre önce yönetiminde bulunduğunuz Koop-Bank’ın UBP’li iki vekil arkadaşa 315 bin sterlin kredi verdiği ve bu kararda bazı yanlışlıklar olduğu iddia edilmeye başlandı. Konuyla ilgili kamuoyunu bilgilendirmekte yarar görüyoruz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan SADIKOĞLU 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Hasan SADIKOĞLU, İskele kıyılarında yapılan bazı inşaatların izinsiz yapıldığına dair mesajlarınız gelmeye başladı. Hoş seçim öncesi her türlü şikayet mubah sayılır da en iyisi sizden bir resmi açıklama yapılması olacak sanki değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Tolga ATAKAN 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, anayollarda bulunan içki reklam tabelalarını kaldırma kararınız kamuoyunda büyük memnuniyetle karşılandı. Çok önceden yapılması gerekirdi ama size nasip oldu tebrik ederiz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ersin TATAR 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Ersin TATAR, UBP genel başkan adaylığı konusunda bundan bir süre önce geri adım atmanıza rağmen yeniden fikir değiştirerek adaylığınızın kesin olduğunu söylemeye başlamışsınız. Muhakkak birileri damarınıza basmıştır değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali KİŞMİR 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Ali KİŞMİR, bir süredir günlük köşe yazılarınızın Afrika’da yer almaması gözlerden kaçmamış olacak ki vatandaş sormaya başladı! Hayırdır araya bazı kara kediler filan girmedi değil mi? Okuyucuyu çok da merakta bırakmamak gerek!

Paylaş Share/Bookmark
 
Erhan ARIKLI 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Erhan ARIKLI, muhafazakar bir parti olarak hint keneviri konusundaki açıklamalarınız kamuoyunda  resmen bomba etkisi yarattı diyorlar. Bakalım ilk parti meclisi toplantısında partili kurmaylar nasıl bir görüş ortaya koyacaklar?

Paylaş Share/Bookmark
 
Erman ÇİTİM 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Erman ÇİTİM, bir mübarek Ramazan Ayı daha yaşanırken bu kez fazla sessiz kaldığınız yönünde sitemler yapılmaya başlandı. Zira ada genelinde yardım paketi bekleyen çok sayıda aile hareket ve bereket görmek istiyor, bizden iletmesi!

Paylaş Share/Bookmark
 
Sedat AVCAN 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Sedat AVCAN, dün ciddi bir trafik kazası geçirdiğinizi ve hafif de olsa yaraladığınızı üzülerek öğrendik. Büyük geçmiş olsun en kısa zamanda acil şifalar dileriz. Artık şu motosiklet sevdasını bir masaya mı yatırsanız acaba?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mahmut ÇANKAYA 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Mahmut ÇANKAYA, siz bir bebek beklerken ikizlerin müjdesini alınca ayaklarınızın yerden kesildiği söyleniyor. Cinsiyetlerini hala göstermemeleri de heyecanı artırıyor değil mi? Sağlıklı olsunlar da gerisinin ne önemi var değil mi? Şimdiden tebrik ederiz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Çetin SADELİ 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Çetin SADELİ, yerel seçimlere en hızlı başlayan aday olarak anılmaya başladınız. Özellikle hastane ziyaretlerinde gördüğünüz ilgi nedeniyle de bir hayli mutlu olduğunuz söyleniyor. Hadi bakalım gazanız mübarek olsun…

Paylaş Share/Bookmark
 
Moran AÇIKADA 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Moran AÇIKADA, siyaseti fazlasıyla seven birisi olarak artık aktif siyasetten tamamen çekildiğinizi açıklamanız belli ki ciddi hayal kırıklığının da bir göstergesi oldu diye konuşuluyor. Gelen de giden de aynı meselesi değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Akay CEMAL 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Akay CEMAL, geçmişte uzun yıllar Vedia Barut’ın can dostu olduğunuzu onun ölümünden sonra da göstermeniz dikkatlerden kaçmıyor. Ha keşke onun gibi Kıbrıs Türküne mal olmuş değerleri genç nesil de tanıyabilseydi. Ruhu bir kez daha şad olsun!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa AKYÖN 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Mustafa AKYÖN, geçtiğimiz hafta sonunu sanırız sizden daha sıkıntılı geçiren bir kişi daha yoktur. Minik Berk’imize büyük geçmiş olsun diyoruz. Allah kimseye evlat acısı göstermesin inşallah…

Paylaş Share/Bookmark
 
Mahmut ÖZÇINAR 22 Mayıs 2018, Salı 07:00

Sayın Mahmut ÖZÇINAR, yerel seçimler nedeniyle hazırladığınız sosyal konut projesi özellikle bölgede gençler arasında memnuniyetle karşılanmış diye duyduk. Eğer bunu vatandaşa inandırabilirseniz seçimler de garanti diyorlar…

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.5480 4.6230
GBP 6.0985 6.1870
EUR 5.3715 5.4365
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner