Ana Sayfa >> LEFKOŞA 2 Aralık 2012, Pazar 14:15
Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü'ne kuruluş belgesi

Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü’ne, “Chartered” Kuruluş Belgesi, düzenlenen törenle takdim edildi.


Sponsorluğunu Girne Özgürada Lions Kulübü’nün üstlendiği törende, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dt. Şerife Ünverdi de konuklara hitap etti.

Tören, KKTC Lions Kulüpleri Birliği Başkanı Süreyya Gürses ve Sarayönü Lions Kulübü Başkanı Duygu Adahan’ın kapanış konuşmasından sonra sona erdi.

Uluslararası Lions Kulüplerince 12 Kasım 2012 tarihinde tescillenen Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü’nün Chartered (Kuruluş Belge Takdimi) töreni dün akşam Girne Jasmine Court Hotel’de gerçekleştirildi.

TAK


Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Göçmenköy'de seneler sonra fare mücadelesi
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Çevre, İlaçlama ve Mezbaha Şubesi tarafından geçtiğimiz ay başlatılan hamamböceği ve fare mücadelesi, Göçmenköy’de devam ediyor.

Kumsal Park'taki aydınlatma lambalarına zarar verildi
Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) tarafından bir süre önce Elektrik Kurumu’na ait borcun ödenmeye başlamasıyla elektrikleri bağlanan parklardan Kumsal Parkı’nda aydınlatma lambalarına zarar verildi. 
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı ile Kemal Aksay Caddesi arasında asfaltlama çalışması
Altınbaş Petrol Kavşağı Kısmi Ana İsale Hattı Yenileme Projesi kapsamında, 24 Nisan Perşembe Dr.Fazıl Küçük Bulvarı ile Kemal Aksay Caddesi’nin kesiştiği kavşakta asfaltlama çalışması gerçekleştirilecek.