Ana Sayfa >> LEFKOŞA 2 Aralık 2012, Pazar 14:15
Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü'ne kuruluş belgesi

Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü’ne, “Chartered” Kuruluş Belgesi, düzenlenen törenle takdim edildi.


Sponsorluğunu Girne Özgürada Lions Kulübü’nün üstlendiği törende, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dt. Şerife Ünverdi de konuklara hitap etti.

Tören, KKTC Lions Kulüpleri Birliği Başkanı Süreyya Gürses ve Sarayönü Lions Kulübü Başkanı Duygu Adahan’ın kapanış konuşmasından sonra sona erdi.

Uluslararası Lions Kulüplerince 12 Kasım 2012 tarihinde tescillenen Lefkoşa Sarayönü Lions Kulübü’nün Chartered (Kuruluş Belge Takdimi) töreni dün akşam Girne Jasmine Court Hotel’de gerçekleştirildi.

TAK


Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale İskele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Yorum Yaz     Paylaş Share/Bookmark    
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
increase font size decrease font size print this page tell a friend Yorum Yaz (0)

Lefkoşa'da çöpler bayramın 2. ve 3. günü toplanacak
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Temizlik Şubesi, Ramazan Bayramı süresince, bayramın 1. günü olan Pazartesi hariç diğer günler çöp toplama işlemi gerçekleştirecek. 
Başkan Harmancı Hamitköylü ile buluştu
Başkan Harmancı Lefkoşa bölge ziyaretlerinin ikinci ayağını Hamitköy’de gerçekleştirdi

Haspolat ve Surlariçi'nde "Rengarenk Bayram"
Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) yaklaşan Ramazan Bayramı ile ilgili özellikle Fuar Alanı’ndaki Bayram Yeri’ne gidemeyecek çocuklar için iki bölgede bayram eğlencesi düzenliyor.