Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Cemal ÖZYİĞİT 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, Ankara’nın eğitim konusunda yaptığı yardımların yarıya indirildiği yönünde yapılan fazlasıyla iddialı açıklamalara bir cevabınız var mı yoksa bunu açıklamak için yerel seçimler sonrasını mı bekliyorsunuz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Tolga ATAKAN 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, bundan bir süre önce Haspolat kavşağındaki yolda bir öğrenci yaya haldeyken ezilip genç yaşta hayatını kaybetmişti. Bu yolu kullananlar bir alt veya üst geçidin artık kaçınılmaz olduğunu söyleyen mesajlar gönderiyorlar bizden iletmesi!

Paylaş Share/Bookmark
 
Fikret ÇAVUŞOĞLU 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Fikret ÇAVUŞOĞLU, hiçbir müşterisi olmayan CAS’ta işten ayrılan 8 kişinin yerine  6 kişinin istihdam edilmesi sizin fikriniz miydi yoksa yine partisel çıkarlar mı ön planda tutuldu! Bu soruya bir cevabınız umarız olur değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Gencay EROĞLU 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Gencay EROĞLU, pek muhterem valideniz Meral hanımın son bir haftadır yerel seçimlerde size oy toplamak için gizlice çalıştığını biliyor muydunuz? Yine anne yüreği dayanamadı ve telefonu eline aldı desenize! Kıymetini bilin deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ÇELER 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Zeki ÇELER, bakanlıktan sonra yeni hedefinizin Cumhurbaşkanlığı olduğunu açıklamanız doğrusu büyük bir cesaret örneği idi! Siz yeter ki hayal etmeye devam edin çok isteyince ve çalışınca niye olmasın ki!

Paylaş Share/Bookmark
 
Metin GÖKALP 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Metin GÖKALP, bölge halkı Büyükkonuk’ta sizden daha coşkulu bir propaganda dönemi bekliyordu ama acaba biraz yavaş mı kaldınız? Yoksa mesleki disiplin nedeniyle daha sessiz ve derinden mi gidiyorsunuz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Cengiz ERÇAĞ 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Cengiz ERÇAĞ, bir sendika başkanımız son günlerde ısrarla Vakıflar Bankası’nda tahsil edilemeyen borçlar yönünde açıklamalar yapmaya devam ediyor. Artık konuşma ve açıklama yapma zamanı gelmedi mi? Kamuoyu bu konuda bir açıklama bekliyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Oktay GÜNEY 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Oktay GÜNEY, İskele’deki yerel seçim çalışmalarında en sessiz adaylardan birisi olduğunuzun farkında mısınız? Zira buradaki seçimler de artık sonucu en fazla merak edilen ilçeler arasında yer alıyor, birkaç yüz oy bile çok önemli!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet HARMANCI 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Mehmet HARMANCI, yerel seçimlere artık çok az bir süre kala artık anneniz de araziye indi ve özellikle esnaf kesiminden size oy istiyor. Bu arada en zorlandığı konu ise tabela vergilerinin fazla olması, haberiniz olsun istedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
Çelebi ILIK 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Çelebi ILIK, dün başarılı bir anjiyo olduktan sonra sonuçların iyi çıktığını memnuniyetle öğrendik. Yerel seçimler tamamlandıktan sonra artık uzun bir tatile çıkarsınız değil mi? Sağlıktan öte bir şey yok ki!

Paylaş Share/Bookmark
 
Bekir KILIÇ 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Bekir KILIÇ, bayram programını izledikten sonra Fatih Ürek’e hayran olup onunla tanıştığınız ve hayli de samimi olduğunuz görülmüş. Sanata bu kadar düşkün olduğunuzu bilmiyorduk doğrusu, hayırlısı artık bakalım…

Paylaş Share/Bookmark
 
İlker ZÜĞÜRT 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın İlker ZÜĞÜRT, çok az bir farkla da olsa Gençlerbirliği başkanlığını kazanmanız bölge spor camiasında memnuniyet yarattı diye duyduk, tebrik ederiz! Futbolcuların hepsi de artık cep telefonu hediye etmenizi bekliyor bizden söylemesi…

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan Ulaş ALTIOK 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Hasan Ulaş ALTIOK, Zambiya ekonomisini uçurma çalışmaları için yoğun çalıştığınız gözleniyormuş. Bir de iyi bir vatansever olarak KKTC ekonomisini uçurmaya ne dersiniz? Bizim akademisyenler nedense dışarıda horoz ama evde tavuk!

Paylaş Share/Bookmark
 
Levent HIZAL 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Levent HIZAL, dün sabah kahvaltısı için söz verdiğiniz bir dostunuzu ekince anında telefona sarılarak sizi fena halde şikayet etti! Bakalım hatanızı nasıl telafi edeceksiniz dört gözle bekliyor haberiniz olsun…

Paylaş Share/Bookmark
 
Bülent DİZDARLI 22 Haziran 2018, Cuma 07:00

Sayın Bülent DİZDARLI, büyük bir vefa örneği göstererek merhum hekimlerimizin ismini hastanedeki park yerlerine verdiniz ya buna en çok da aileleri sevindi! Onların büyük hayır dualarını aldınız artık aktif siyasete rahatlıkla soyunabilirsiniz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.6635 4.7395
GBP 6.1770 6.2665
EUR 5.4360 5.5010
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner