Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 15 Eylül 2015, Salı 10:02
banner

Yakın Doğu Üniversitesi, ITTES 2015'de temsil edildi

Yakın Doğu Üniversitesi, ITTES 2015'de temsil edildiYakın Doğu Üniversitesi Karadeniz Teknik Üniversitesinin düzenlemiş olduğu 3.  Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumunda temsil edildi.
Paylaş  
25
24
27
0

Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, YDÜ Atatürk Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ve aynı zamanda Center of Excellence bağlı Toplumsal Araştırma ve Geliştirme Merkez başkanları Doç. Dr. Zehra Altınay ve Doç. Dr. Fahriye Altınay, Karadeniz Teknik Üniversitesinin düzenlemiş olduğu 3.  Uluslararası Öğretim Teknolojileri ve Öğretmen Eğitimi Sempozyumuna davetli konuşmacı olarak katıldılar.

Yükseköğretimde akreditasyon, standartlar ve uzaktan eğitim konusunda konuşma yapan Doç. Dr. Zehra Altınay ve Doç. Dr. Fahriye Altınay, yükseköğretimde kaliteyi yakalamak için akreditasyon ve uzaktan eğitimin önemine dikkat çektiler. Alanla ilgili birçok bilim insanın katıldığı sempozyumda, işbirliğinin temelleri atılarak bilgi paylaşımı gerçekleştirilmiştir.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ Akademisyeni Günebak, tatilde ve seyahatte beslenme üzerine önemli bilgil...
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ç. Tuba Günebak yaz döneminde planlanan tatil ve seyahatte beslenme üzerine tavsiyelerde bulundu.
DAÜ, caretta caretta yavrularını denizle buluşturmaya devam ediyor
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sualtı Araştırma ve Görüntüleme Merkezi ile Mağusa Mesarya Lions Kulübü tarafından her yıl ortak yapılan Caretta Caretta yavrularının deniz ile buluşturulması etkinliği, bu yıl AIESEC D...
DAÜ İşletme ve Ekonomi Fakültesi'nden iki yeni yüksek lisans programı
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İşletme ve Ekonomi Fakültesi, iki yeni yüksek lisans programını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) yükseköğretimine kazandırdı.