Ana Sayfa >> EĞİTİM 29 Aralık 2017, Cuma 17:23
GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştu
Girne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.
Paylaş  
5
11
3
0

Girne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.

Merkez Girne Kampüsü’ndeki buluşmalardan ilki; Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall Fuayesi’nde, ikinci buluşma da; Milenyum ‘Red Room’ Salonu’nda gerçekleştirildi.

Her iki resepsiyon,  GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar ile Rektör Prof. Dr. Kutsal Öztürk’ün katılımları ile gerçekleşirken; GAܒnüntüm akademik ve idari yapısı “Aile Ruhu” ile yine bir araya geldi.

GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar; “Güzel bir ailemizin, hocalarımızın, öğrencilerimizin;  tüm akademik ve idari yapımızın,  aynı zamanda da  ileri yapımızın olgunlaştırmış olduğu bu aile sevgisini, bu denli güzel bir şekilde yansıtıyoruz. Tamamlamakta olduğumuz yılda; sizlerin de farkındalığını da kazanan farklılıkların ve değişim süreçlerinin, üniversitemiz bünyesinde olduğu kadar, evrensel kurumlar düzeyinde de farklı boyutlarda açılımlara dönüşümünü izledik. 2018 ise; alınan birçok kararın, olgunlaştırılan birçok sürecin,  nihai şekillenmesinin gerçek olacağı bir yıl olacak. Temennim; sadece üniversitemiz için değil, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde,  gerek Anavatan,  gerekse bütün Dünya’da, 2018’in insanlık için; barış ve sevgi dolu bir yıl olmasına yöneliktir. Diliyorum ki; her şeyden öte sevgi ile ele alabileceğimiz, sevgiyle şekillendirebileceğimiz bir yıl olsun.” şeklindeki hissiyatını resepsiyonlarda dile getirdi.

GAÜ Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk de, aynı resepsiyonlarda“yüksek çalışma azmi, sebat, sabır ve inanç ile 2018 Yılı’na hazırız. Tüm çalışma arkadaşlarımın, çok ciddi katkıları olacağına inanıyorum. Biz; birlikte ve hedeflediğimiz başarıya hep ulaşacağız ve üniversitemiz ile ilgili her konuda, herkes sorumluluklarını yerine getirmekten asla kaçınmayacaktır. Bu vesile ile, yeni yılın bizlere, ailemize; hayır, mutluluk, ve başarı getirmesini diliyorum. Herkesi, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, yeni yılınızı kutluyorum.” sözleri ile duygularını ifade etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

LAÜ'de "Popülizmin Yükselişi" ele alındı
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü tarafından “Popülizmin Yükselişi” konusu ele alındı.
UFÜ'de Yetişkinlere yönelik ilkyardım eğitiminin önemine dikkat çekildi
Uluslararası Final Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Halil Kamışlı’nın makalesi uluslararası indexler tarafından taranan akademik dergilerden biri olan Eurasia Journal of Mathematics, Science and Technology Edu...
Hala Sultan İlahiyat Koleji'ndeki 'dini baskı' iddiaları değerlendiriliyor…
Hala Sultan İlahiyat Koleji’nde bazı öğretmenlerin öğrencilere ‘dini baskı’ uyguladığı gerekçesi ile bir grup öğretmenin Milli Eğitim Bakanlığı’na ulaştırdığı şikayet dilekçeleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından değe...