Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 29 Aralık 2017, Cuma 17:23
banner

GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştu

GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştuGirne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.
Paylaş  
8
18
5
0

Girne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.

Merkez Girne Kampüsü’ndeki buluşmalardan ilki; Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall Fuayesi’nde, ikinci buluşma da; Milenyum ‘Red Room’ Salonu’nda gerçekleştirildi.

Her iki resepsiyon,  GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar ile Rektör Prof. Dr. Kutsal Öztürk’ün katılımları ile gerçekleşirken; GAܒnüntüm akademik ve idari yapısı “Aile Ruhu” ile yine bir araya geldi.

GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar; “Güzel bir ailemizin, hocalarımızın, öğrencilerimizin;  tüm akademik ve idari yapımızın,  aynı zamanda da  ileri yapımızın olgunlaştırmış olduğu bu aile sevgisini, bu denli güzel bir şekilde yansıtıyoruz. Tamamlamakta olduğumuz yılda; sizlerin de farkındalığını da kazanan farklılıkların ve değişim süreçlerinin, üniversitemiz bünyesinde olduğu kadar, evrensel kurumlar düzeyinde de farklı boyutlarda açılımlara dönüşümünü izledik. 2018 ise; alınan birçok kararın, olgunlaştırılan birçok sürecin,  nihai şekillenmesinin gerçek olacağı bir yıl olacak. Temennim; sadece üniversitemiz için değil, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde,  gerek Anavatan,  gerekse bütün Dünya’da, 2018’in insanlık için; barış ve sevgi dolu bir yıl olmasına yöneliktir. Diliyorum ki; her şeyden öte sevgi ile ele alabileceğimiz, sevgiyle şekillendirebileceğimiz bir yıl olsun.” şeklindeki hissiyatını resepsiyonlarda dile getirdi.

GAÜ Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk de, aynı resepsiyonlarda“yüksek çalışma azmi, sebat, sabır ve inanç ile 2018 Yılı’na hazırız. Tüm çalışma arkadaşlarımın, çok ciddi katkıları olacağına inanıyorum. Biz; birlikte ve hedeflediğimiz başarıya hep ulaşacağız ve üniversitemiz ile ilgili her konuda, herkes sorumluluklarını yerine getirmekten asla kaçınmayacaktır. Bu vesile ile, yeni yılın bizlere, ailemize; hayır, mutluluk, ve başarı getirmesini diliyorum. Herkesi, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, yeni yılınızı kutluyorum.” sözleri ile duygularını ifade etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yeni öğrenciler DAÜ'yü çok sevdi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) 21. Oryantasyon Günleri, Kuzey Kıbrıs Turkcell ana sponsorluğunda devam ediyor.
DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi yeni öğrencilerine "merhaba" diyecek
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi 2018-2019 Akademik Yılı Açılış Töreni ve İlk Ders, 24 Eylül 2018 Pazartesi günü, saat 09:00’da, MED 101 No’lu Amfi’de gerçekleştirilecek.
LAÜ 'Yılın Eğitim Markası' ödülüne layık görüldü
image Lefke Avrupa Üniversitesi Datça ilçesinde bu yıl 2'ncisi gerçekleştirilen 'Altın Badem Ödülleri' töreninde “Yılın Eğitim Markası” ödülüne layık görüldü. Datça Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen töre...