Ana Sayfa >> EĞİTİM 29 Aralık 2017, Cuma 17:23

GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştu

GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştuGirne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.
Paylaş  
8
18
5
0

Girne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.

Merkez Girne Kampüsü’ndeki buluşmalardan ilki; Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall Fuayesi’nde, ikinci buluşma da; Milenyum ‘Red Room’ Salonu’nda gerçekleştirildi.

Her iki resepsiyon,  GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar ile Rektör Prof. Dr. Kutsal Öztürk’ün katılımları ile gerçekleşirken; GAܒnüntüm akademik ve idari yapısı “Aile Ruhu” ile yine bir araya geldi.

GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar; “Güzel bir ailemizin, hocalarımızın, öğrencilerimizin;  tüm akademik ve idari yapımızın,  aynı zamanda da  ileri yapımızın olgunlaştırmış olduğu bu aile sevgisini, bu denli güzel bir şekilde yansıtıyoruz. Tamamlamakta olduğumuz yılda; sizlerin de farkındalığını da kazanan farklılıkların ve değişim süreçlerinin, üniversitemiz bünyesinde olduğu kadar, evrensel kurumlar düzeyinde de farklı boyutlarda açılımlara dönüşümünü izledik. 2018 ise; alınan birçok kararın, olgunlaştırılan birçok sürecin,  nihai şekillenmesinin gerçek olacağı bir yıl olacak. Temennim; sadece üniversitemiz için değil, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde,  gerek Anavatan,  gerekse bütün Dünya’da, 2018’in insanlık için; barış ve sevgi dolu bir yıl olmasına yöneliktir. Diliyorum ki; her şeyden öte sevgi ile ele alabileceğimiz, sevgiyle şekillendirebileceğimiz bir yıl olsun.” şeklindeki hissiyatını resepsiyonlarda dile getirdi.

GAÜ Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk de, aynı resepsiyonlarda“yüksek çalışma azmi, sebat, sabır ve inanç ile 2018 Yılı’na hazırız. Tüm çalışma arkadaşlarımın, çok ciddi katkıları olacağına inanıyorum. Biz; birlikte ve hedeflediğimiz başarıya hep ulaşacağız ve üniversitemiz ile ilgili her konuda, herkes sorumluluklarını yerine getirmekten asla kaçınmayacaktır. Bu vesile ile, yeni yılın bizlere, ailemize; hayır, mutluluk, ve başarı getirmesini diliyorum. Herkesi, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, yeni yılınızı kutluyorum.” sözleri ile duygularını ifade etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

GAÜ öğrencileri, Lefkoşa TC Büyükelçiliği'ne sektörel eğitim gezileri kapsamı...
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Siyasal Bilimler Fakültesi başta olmak üzere, Hukuk, İletişim, Beşeri ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinden öğrencilerin katılımı ile, Lefkoşa’da bulunan TC Büyükelçiliğine ziyarette bu...
TC 26. Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Başbuğ, DAÜ'lü öğrencilerle buluş...
Doğu Akdeniz Üniversitesi Atatürk Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAÜ-ATAUM) tarafından düzenlenen konferans kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelen Türkiye Cumhuriyeti’nin 26. Genelkurmay Başkanı Emekli Orge...
GAÜ Eskrim takımları, Türkiye şampiyonasından 3 kupa ile dönüyor
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Erkek Kılıç ve Kadın Flöre Eskrim takımları, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Türkiye Eskrim Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza atarak; Erkek Kılıç Tak...