Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 29 Aralık 2017, Cuma 17:23
banner

GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştu

GAÜ Ailesi, yeni yıl resepsiyonlarında buluştuGirne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.
Paylaş  
8
18
5
0

Girne Amerikan Üniversitesi; 2018 Yılı’na sayılı günler kala, akademik ve idari düzeyde düzenlenen resepsiyonlar ile bir araya geldi.

Merkez Girne Kampüsü’ndeki buluşmalardan ilki; Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall Fuayesi’nde, ikinci buluşma da; Milenyum ‘Red Room’ Salonu’nda gerçekleştirildi.

Her iki resepsiyon,  GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar ile Rektör Prof. Dr. Kutsal Öztürk’ün katılımları ile gerçekleşirken; GAܒnüntüm akademik ve idari yapısı “Aile Ruhu” ile yine bir araya geldi.

GAÜ Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar; “Güzel bir ailemizin, hocalarımızın, öğrencilerimizin;  tüm akademik ve idari yapımızın,  aynı zamanda da  ileri yapımızın olgunlaştırmış olduğu bu aile sevgisini, bu denli güzel bir şekilde yansıtıyoruz. Tamamlamakta olduğumuz yılda; sizlerin de farkındalığını da kazanan farklılıkların ve değişim süreçlerinin, üniversitemiz bünyesinde olduğu kadar, evrensel kurumlar düzeyinde de farklı boyutlarda açılımlara dönüşümünü izledik. 2018 ise; alınan birçok kararın, olgunlaştırılan birçok sürecin,  nihai şekillenmesinin gerçek olacağı bir yıl olacak. Temennim; sadece üniversitemiz için değil, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde,  gerek Anavatan,  gerekse bütün Dünya’da, 2018’in insanlık için; barış ve sevgi dolu bir yıl olmasına yöneliktir. Diliyorum ki; her şeyden öte sevgi ile ele alabileceğimiz, sevgiyle şekillendirebileceğimiz bir yıl olsun.” şeklindeki hissiyatını resepsiyonlarda dile getirdi.

GAÜ Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk de, aynı resepsiyonlarda“yüksek çalışma azmi, sebat, sabır ve inanç ile 2018 Yılı’na hazırız. Tüm çalışma arkadaşlarımın, çok ciddi katkıları olacağına inanıyorum. Biz; birlikte ve hedeflediğimiz başarıya hep ulaşacağız ve üniversitemiz ile ilgili her konuda, herkes sorumluluklarını yerine getirmekten asla kaçınmayacaktır. Bu vesile ile, yeni yılın bizlere, ailemize; hayır, mutluluk, ve başarı getirmesini diliyorum. Herkesi, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, yeni yılınızı kutluyorum.” sözleri ile duygularını ifade etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

GAÜ 2018 Burs Sıralama Sınavı'nda kayıt hakkı kazanan adaylar için son kayıt ...
image Girne Amerikan Üniversitesi'nin (GAÜ), KKTC Liseleri’nden mezun olan üniversite adaylarına yönelik, Girne Merkez ve yurt dışı kampüslerinde; " kesintisiz 7 yıl" özel burs olanaklarından yararlanma fırsatı sunduğu '201...
Çocuklar, Düşler Akademisi Kaş'ta alternatif kamp yaptı
image Algım, Lefkoşa, Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezleri ile SOS Çocuköyü öğrencileri, Telsim’in sponsorluğunda, Antalya Kaş’ta bulunan Düşler Akademisi’nde bir hafta süren alternatif kamp programına katıldı.
Vehbi: "İlk mezunlar, ilk gururlarımız"
image Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’nin (KAÜ) ilk mezunları, KAÜ rektörlük bahçesinde düzenlenen kokteylle mezuniyetlerini kutladı.