Ana Sayfa >> ALAYKÖY 1 Şubat 2012, Çarşamba 11:22
Bel - Sen ile Alayköy Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı
Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları (BEL –SEN) ile Alayköy Belediyesi çalışanları adına, 1 Ocak 2012 – 31 Aralık 2013 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı
Paylaş  
30
43
31
0

Toplu İş Sözleşmesine imza koyan Alayköy Belediye Başkanı Hulusi MANİSOY ile Kıbrıs Türk Belediye Sendikası Başkanı Fikret KELEŞ ülkenin içinde bulunduğu ekonomik konumunu dikkate alarak, maaş ve ücretlere herhangi bir artış getirmezken, sosyal menfaatlere bir kısım artış getirmişlerdir.

Bunun yanında, düşük ücretlerle çalışan bir kısım çalışana, yıl içinde bazı değişiklikler yaparak, iyileştirmeye gidileceği hususlarında mutabakat sağlanmıştır.

Alayköy Belediye Başkanı, Bel – Sen Başkanı ve çalışanlar güzel bir uyum içinde 1 Ocak 2012 – 31 Aralık 2013 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesini yaparak, çalışanlara ve Alayköy halkına hayırlı olması dileğiyle sonuçlandırmışlardır.

Fikret KELEŞ
Genel Başkan


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Alaykö'de 2 kişi uyuşturucudan tutuklandı
Alayköy’de 2 kişi uyuşturucudan tutuklandı.
DP'liler dün akşam Alayköy halkı ile biraraya geldi…
Demokrat Parti (DP) Lefkoşa İlçe Başkanlığının bir süredir başlatmış olduğu bölge ziyaretleri çerçevesinde DP’li yetkililer dün akşam da Alayköy Halkı ile bir araya geldi.
Arıza nedeniyle Alayköy ve çevre askeri birliklerine su verilemiyor
Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığına bağlı Su İşleri Dairesi, Serhatköy Engomi isale hattında oluşan arızadan dolayı Alayköy ve çevre askeri birliklerine su verilemediğini bildirdi.