Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ALAYKÖY 1 Şubat 2012, Çarşamba 11:22
banner

Bel - Sen ile Alayköy Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

Bel - Sen ile Alayköy Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandıKıbrıs Türk Belediye Çalışanları (BEL –SEN) ile Alayköy Belediyesi çalışanları adına, 1 Ocak 2012 – 31 Aralık 2013 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı
Paylaş  
33
55
35
0

Toplu İş Sözleşmesine imza koyan Alayköy Belediye Başkanı Hulusi MANİSOY ile Kıbrıs Türk Belediye Sendikası Başkanı Fikret KELEŞ ülkenin içinde bulunduğu ekonomik konumunu dikkate alarak, maaş ve ücretlere herhangi bir artış getirmezken, sosyal menfaatlere bir kısım artış getirmişlerdir.

Bunun yanında, düşük ücretlerle çalışan bir kısım çalışana, yıl içinde bazı değişiklikler yaparak, iyileştirmeye gidileceği hususlarında mutabakat sağlanmıştır.

Alayköy Belediye Başkanı, Bel – Sen Başkanı ve çalışanlar güzel bir uyum içinde 1 Ocak 2012 – 31 Aralık 2013 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesini yaparak, çalışanlara ve Alayköy halkına hayırlı olması dileğiyle sonuçlandırmışlardır.

Fikret KELEŞ
Genel Başkan


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Manisoy: "Tabelalar zamanında konulmamalıydı"
image İçişleri Bakanlığı'nın verdiği talimat doğrultusunda gece kulübü tabelaları yol kenarlarından kalktı.
Alayköy Belediyesi ile Bel-Sen arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı
image Alayköy Belediyesi ile Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası (Bel- Sen) arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Alayköy ve Girne'de uyuşturucu… 4 tutuklu var
image Alayköy ve Girne’de iki evde yaptığı aramada uyuşturucu buldu, yaşları 19 ile 25 arasında değişen 4 kişiyi tutukladı.