Ana Sayfa >> ALAYKÖY 14 Kasım 2012, Çarşamba 14:13
Alayköy Belediye çalışanlarına Near East Bank'dan sigorta güvencesi
Alayköy Belediyesi, Near East Bank’la (NEB) işbirliği yaparak hayatın beklenmedik olumsuzluklarına karşı çalışanlarına sigorta güvencesi sağladı.
Paylaş  
33
40
40
0

Near East Bank Sigorta Ürün Birimi tarafından hazırlanan geniş kapsamlı “ Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi ” ile Alayköy Belediyesi’nde çalışan 34 personel güvence altına alınıyor.

Alayköy Belediyesi ile Near East Bank’ın birlikte bir ilke imza attıkları protokol, Belediye Başkanı Hulusi Manisoy ile Near East Bank  yetkilileri tarafından imzalandı.

Etkinlikte konuşan Alayköy Belediye Başkanı Hulusi Manisoy, çalışanların olası her türlü riske karşı güvence altına alan sigorta protokolünün moral ve motivasyon yanısıra çalışma verimliliğini de artıracağına inandığını belirtti. Manisoy, çalışanlara sosyal güvence sağlanmasında kendilerine anlayış göstererek destek olan Near East Bank yönetimine de içtenlikle teşekkür etti.

Near East Bank ise, kurum olarak belediye çalışanlarını Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi ile istem dışı durumlara karşı güvence altına almaktan mutlu olduklarını, hayata geçirilen protokolün gerek çalışma barışına gerekse hizmetlerde verimliliğin artmasına katkı koyacağına inandıklarını bildirdi.

Alayköy Belediyesi’nin Near East Bank’la imzaladığı “ Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi” belediye çalışanlarının vefat, sürekli sakatlık, iş görmezlik, hastalık tedavisi, kıymetli eşyaların hırsızlık halinde tazmini konularını kapsıyor. 


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Arıza nedeniyle Alayköy ve çevre askeri birliklerine su verilemiyor
Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığına bağlı Su İşleri Dairesi, Serhatköy Engomi isale hattında oluşan arızadan dolayı Alayköy ve çevre askeri birliklerine su verilemediğini bildirdi.
Zehra Sorver, Alayköy'deki evinde dolabın içinde ölü bulundu, polis cinayette...
Alayköy'de ikamet eden Zehra Sorver adındaki kadın evinde ölü bulundu.
Alayköy Belediyesi 7. Tahıl Festivali Cuma günü başlıyor
Alayköy Belediyesi 7. Tahıl Festivali, 16-18 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor.