Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ALAYKÖY 14 Kasım 2012, Çarşamba 14:13
banner

Alayköy Belediye çalışanlarına Near East Bank'dan sigorta güvencesi

Alayköy Belediye çalışanlarına Near East Bank'dan sigorta güvencesiAlayköy Belediyesi, Near East Bank’la (NEB) işbirliği yaparak hayatın beklenmedik olumsuzluklarına karşı çalışanlarına sigorta güvencesi sağladı.
Paylaş  
50
76
62
0

Near East Bank Sigorta Ürün Birimi tarafından hazırlanan geniş kapsamlı “ Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi ” ile Alayköy Belediyesi’nde çalışan 34 personel güvence altına alınıyor.

Alayköy Belediyesi ile Near East Bank’ın birlikte bir ilke imza attıkları protokol, Belediye Başkanı Hulusi Manisoy ile Near East Bank  yetkilileri tarafından imzalandı.

Etkinlikte konuşan Alayköy Belediye Başkanı Hulusi Manisoy, çalışanların olası her türlü riske karşı güvence altına alan sigorta protokolünün moral ve motivasyon yanısıra çalışma verimliliğini de artıracağına inandığını belirtti. Manisoy, çalışanlara sosyal güvence sağlanmasında kendilerine anlayış göstererek destek olan Near East Bank yönetimine de içtenlikle teşekkür etti.

Near East Bank ise, kurum olarak belediye çalışanlarını Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi ile istem dışı durumlara karşı güvence altına almaktan mutlu olduklarını, hayata geçirilen protokolün gerek çalışma barışına gerekse hizmetlerde verimliliğin artmasına katkı koyacağına inandıklarını bildirdi.

Alayköy Belediyesi’nin Near East Bank’la imzaladığı “ Ferdi Kaza Sigorta Poliçesi” belediye çalışanlarının vefat, sürekli sakatlık, iş görmezlik, hastalık tedavisi, kıymetli eşyaların hırsızlık halinde tazmini konularını kapsıyor. 


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Manisoy CTP Alayköy Ocak Örgütü'nde proje tanıtım etkinliği düzenledi
image Alayköy Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Hulusi Manisoy, Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte, CTP Alayköy Ocak Örgütü’nde proje tanıtım etkinliği düzenledi.
Alayköy Tahıl Festivali Cuma günü başlıyor
image Alayköy Belediyesi’nin düzenlediği “Tahıl Festivali”, cuma günü başlıyor.
Manisoy: "Tabelalar zamanında konulmamalıydı"
image İçişleri Bakanlığı'nın verdiği talimat doğrultusunda gece kulübü tabelaları yol kenarlarından kalktı.