Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> DEĞİRMENLİK 15 Mayıs 2013, Çarşamba 08:09
banner

Işısal: "Ercan konusunda tüm adımların sağduyulu atılması önemli"

Işısal: Ercan konusunda tüm adımların sağduyulu atılması önemliOsman Işısal: Ercan Havaalanı konusunda atılacak tüm adımlarda sağduyulu davranılması çok önemli. Şiddetin üzerine şiddetle gidilemez.
Paylaş  
38
56
37
0

Değirmenlik Belediyesi Başkanı Osman Işısal, uzunca bir zamandan bu yana belediyeyi çıkmaza sürükleyen Ercan Havaalanı konusunda sağduyulu olunması ve bundan böyle atılacak tüm adımlarda sağduyulu davranılmasının önemli olduğunu belirtti.

Değirmenlik Belediyesi’nden alınmak istenen “Belediye Hizmetlerinden Yararlanma Resmi” gelirinin alınmasını engellemek, ileride yapılacak veya yapılması gereken her türlü planlama, görüşme ve eylem faaliyetlerini koordine etmek amacıyla Değirmenlik Belediyesi Başkanı Osman Işısal başkanlığında kurulan komitenin adı “Değirmenlik Belediyesi Ercan Havaalanı Komitesi” oldu.

Değirmenlik Belediyesi Meclis Üyeleri, belediyeye bağlı köylerin muhtarları ayrıca kulüp ve dernek başkanlarından oluşan 28 kişilik komite 14 Nisan 2013 Salı günü, saat 18:30’da Değirmenlik Spor Kulübü Lokali’nde toplandı.

Komitenin adı kararlaştırıldı

Ercan Havaalanı konusunda yaşanan krizi aşabilecek çözümler üretebilmek amacıyla, Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal tarafından açılan ilk toplantıda komitenin adının “Değirmenlik Belediyesi Ercan Havaalanı Komitesi” olması kararlaştırıldı.

Başkan sağduyulu olunmasını istedi

Komitenin ilk toplantısında ayrıca, Ercan Havaalanı konusunda izlenecek yollar tartışıldı.

Başkan Osman Işısal toplantıda yaptığı konuşmasında, atılacak tüm adımlarda sağduyulu davranılmasının önemini vurgularken, şiddetin üzerine şiddetle gidilemeyeceğini kaydetti.

Ercan’daki gelir farklılıkları tablolarla açıklandı

Başkan Işısal ayrıca toplantıda, Ercan Havaalanı’nın 12 Şubat 2013 öncesindeki ve sonrasındaki gelirlerini gösteren tabloyu da açıkladı. Işısal, tablo ile Ercan Havaalanı’nı satın alan Taş Yapı Şirketi’nin getirdiği zamları ortaya koydu.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Işısal yeniden CTP Değirmenlik Belediye Başkan Aday Adayı
image Geçtiğimiz cuma günü CTP’de yoğun tartışma konusu olan Değirmenlik Belediyesi Başkan Aday Adaylığı sorunu; Osman Işısal’ın adaylıktan çekilmesi ile Ali Karavezirler lehine sonuçlanırken bugün şok edici bir gelişme yaş...
Değirmenlik'te Karavezirler aday
image CTP’nin Değirmenlik Belediye Başkan Adayı Ali Karavezirler oldu.
Köpeği vurdu, tutuklandı
image Değirmenlik taş ocakları bölgesinde bir kişi, küçükbaş hayvanlarına saldırdığı gerekçesiyle bir köpeği av tüfeğiyle vurmaktan tutuklandı.