Ana Sayfa >> DEĞİRMENLİK 18 Şubat 2016, Perşembe 13:15
Demirhan Karakolu 22 Şubat Pazartesi günü hizmete giriyor
Polis Örgütü İç Örgütlenme Tüzüğü gereğince Merkez ve Taşra Örgütlerine bağlı olarak hizmet veren Değirmenlik ve Meriç Karakolları kapatılarak tek merkezden daha etkin ve verimli hizmet verebilmek adına Demirhan Köyüne yeni bir karakol yapılmıştır.
Paylaş  
36
63
49
0

22 Şubat 2016 Pazartesi gününden itibaren Değirmenlik ve Meriç Karakolları yerine Demirhan köyünde yapımı tamamlanan “Demirhan Polis Karakolu” bölge halkına hizmet verecektir.

Demirhan Polis Karakolu’na ulaşmak isteyen vatandaşlarımız, 232 4009 ve 232 4010 numaralı hatlardan ulaşabileceklerdir.

Demirhan Polis Karakolu’nun yetki alanına giren yerleşim yerleri aşağıda belirtilmektedir.

Demirhan, Değirmenlik, Minareliköy, Çukurova, Yiğitler, Kalavaç, Beyköy, Meriç, Dilekkaya, Yeniceköy, Balıkesir, Erdemli, Kırıkkale, Düzova, Gaziköy, Kırklar, Gaziler, Gökhan, Cihangir ve Haspolat köyleridir.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Değirmenlik Halk Kütüphanesi ve Kültür Evi yarın açılıyor
Değirmenlik Halk Kütüphanesi ve Kültür Evi, yarın (14 Haziran 2017 Çarşamba günü) saat 10.30’da Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova tarafından açılıyor.
Değirmenlik Belediyesi "Umut Olalım" kampanyasına destek veriyor
Değirmenlik Belediyesi, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin “Umut Olalım” kampanyasına destek olmak için çalışma başlattı.
Değirmenlik Belediyesi 2. Kırıkkale Gabbar Festivali yarın yapılıyor
Değirmenlik Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Kırıkkale Gabbar Festivali yarın gerçekleşecek.