Ana Sayfa >> DEĞİRMENLİK 18 Şubat 2016, Perşembe 13:15
Demirhan Karakolu 22 Şubat Pazartesi günü hizmete giriyor
Polis Örgütü İç Örgütlenme Tüzüğü gereğince Merkez ve Taşra Örgütlerine bağlı olarak hizmet veren Değirmenlik ve Meriç Karakolları kapatılarak tek merkezden daha etkin ve verimli hizmet verebilmek adına Demirhan Köyüne yeni bir karakol yapılmıştır.
Paylaş  
40
68
52
0

22 Şubat 2016 Pazartesi gününden itibaren Değirmenlik ve Meriç Karakolları yerine Demirhan köyünde yapımı tamamlanan “Demirhan Polis Karakolu” bölge halkına hizmet verecektir.

Demirhan Polis Karakolu’na ulaşmak isteyen vatandaşlarımız, 232 4009 ve 232 4010 numaralı hatlardan ulaşabileceklerdir.

Demirhan Polis Karakolu’nun yetki alanına giren yerleşim yerleri aşağıda belirtilmektedir.

Demirhan, Değirmenlik, Minareliköy, Çukurova, Yiğitler, Kalavaç, Beyköy, Meriç, Dilekkaya, Yeniceköy, Balıkesir, Erdemli, Kırıkkale, Düzova, Gaziköy, Kırklar, Gaziler, Gökhan, Cihangir ve Haspolat köyleridir.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Değirmenlik Belediye Başkanı Işısal, şehitleri anma törenindeki konuşmasında ...
Larnaka’ya bağlı Alaminyo köyünde yaşayan ve 1974 Barış Harekâtı sırasında şehit düşen 15 kişi ile 1967’de şehit edilen 5 Alaminyolu törenle anıldı.
Alaminyo Şehitleri yarın anılıyor
Alaminyo Şehitleri yarın Değirmenlik’teki Alaminyo Şehitler Anıtı önünde saat 19.30’da düzenlenecek törenle anılacak.
Değirmenlik taş ocakları ile Alevkayasi bölgesinde yarın elektrik kesintisi o...
Girne Beşparmak bölgesinde yapılacak proje çalışmaları nedeniyle yarın Değirmenlik’teki taş ocakları ile Alevkayası ve çevresindeki askeri birliklerle Tarsan Çiftlikleri’ne 06.00-13.00 saatleri arasında elektrik veril...