Ana Sayfa >> İSKELE 16 Kasım 2017, Perşembe 13:48

İskele'nin batı girişi trafiğe kapatıldı

İskele'nin batı girişi trafiğe kapatıldıGeçtiğimiz günlerde ihalesi sonuçlanan İskele Batı girişi (Anfora) güzergâhı projesinde çalışmalar başladı.
Paylaş  
24
30
23
0

Geçtiğimiz günlerde ihalesi sonuçlanan İskele Batı girişi (Anfora) güzergâhı projesinde çalışmalar başladı.

İskele Belediyesi tarafından tehlike arz ettiği ve kazaya davetiye çıkardığı için projelendirilen İskele Batı Girişi olarak da bilinen güzergâhta başlayan kaldırım ve altyapı çalışmalarından dolayı, yol, yaklaşık 15 gün süreyle kapalı olacak. 

Bahse konu yolun yapımı, İskele Belediyesi’nin öz kaynakları ile TC Lefkoşa Büyükelçiliği Kalkınma ve Ekonomik İşbirliği Ofisi tarafından karşılanıyor. 

İskele Belediyesi, Lefkoşa’dan gelecek ve Lefkoşa’ya gidecek vatandaşlardan, yol çalışması bitinceye kadar,  giriş ve çıkışları, Ünimar çemberi olarak bilinen yoldan yapmalarını istendi. 


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Çetil: "Karpaz Hastanesi hakkında Besim'in desteğini aldık"
Çetil, Filiz Besim ile Karpaz Hastanesi projesi nedeniyle görüştüklerini ifade etti ve Besim’in de proje için elinden gelen desteği vereceğini söyledi.
İskele Belediyesi'nden yaşlılara özel program
İskele Belediyesi, İskele ve 17 köyünde yaşayan 65 yaş üstü yaşlılara yönelik etkinliklerinden ilkini dün düzenledi.
"Karatahta" İskele'de sahnelendi
Kıbrıs Türk Özürlüler Derneği başkan  ve üyeleri ile Yetişkinler Atölyesi’nin rol aldığı Karatahta isimli  oyun dün akşam İskele Beldiyesi 9. Kültür Sanat Günleri’nde sahnelendi.