Ana Sayfa >> GÜZELYURT 5 Aralık 2017, Salı 09:43
KAÜ, Güzelyurt Meslek Lisesi öğrencileriyle biraraya geldi
Lefkoşa`nın ilk ve tek şehir üniversitesi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileriyle, geçtiğimiz günlerde biraraya geldi.
Paylaş  
10
17
11
0

Lefkoşa`nın ilk ve tek şehir üniversitesi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileriyle, geçtiğimiz günlerde biraraya geldi.

Geleceğin üniversite öğrencileri KAܒne büyük ilgi gösterip yeni açılan bölümler hakkında soru ve görüşlerini KAÜ tanıtım görevlilerine aktardılar.

Araştrma ve yayın faaliyetleriyle bilimsel temelli bilgi birikimine katkı sağlamayı ve sonuçlarını yerel ve uluslararası boyutta toplumla paylamaşmayı ve hizmete sunmayı hazırlayan KAÜ, seçkin bir akademik kadro eşliğinde; Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencilerine araştırmaya, öğrenmeye ve sorgulamaya yönelik gerçekleştirdiği sunumda, özgür eğitim sistemi içerisinde öğrencilere geniş seçenekler sunarak, uzmanlaşmak istedikleri alanlarda çalışma imkanları sunduklarının altı çizildi.

Ayrıca yapılan sunumda gerek yeni açılan bölümler, gerek spor aktiviteleri ve kulüpler hakkında da detaylı bilgi verildi.

Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri üniversite hayatına başlamak için büyük heyecan duyduklarını dile getirdiler.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Dikkat! 22-24 Ocak tarihlerinde Akdeniz Atış Alanı'nda top atışı yapılacak
Güzelyurt Kaymakamlığı, 22-24 Ocak tarihleri arasında Akdeniz Atış Alanı’nda yapılacak ZMA top atışı nedeniyle bu tarihlerde bölgeye girilmemesi gerektiğini duyurdu.
Özçınar Güzelyurt Belediyesi'nin projelerini yerinde inceledi
Güzelyurt Belediyesi’nin kent genelinde yürüttüğü proje çalışmalar etaplar halinde yoğun bir şekilde yapılmaya devam ediyor.
Macaristan Belediyeler Meclis Üyeleri Özçınar'ı Ziyaret Etti
Macaristan Belediyeler Meclisi Üyeleri Birliği’nden oluşan bir heyet temasları çerçevesinde dün Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’ı Avrupa Konseyi yerel ve bölgesel komite temsilcisi olması dolayısıyla Kıbrıs ...