Ana Sayfa >> GÜZELYURT 5 Aralık 2017, Salı 09:43

KAÜ, Güzelyurt Meslek Lisesi öğrencileriyle biraraya geldi

KAÜ, Güzelyurt Meslek Lisesi öğrencileriyle biraraya geldiLefkoşa`nın ilk ve tek şehir üniversitesi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileriyle, geçtiğimiz günlerde biraraya geldi.
Paylaş  
13
21
13
0

Lefkoşa`nın ilk ve tek şehir üniversitesi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileriyle, geçtiğimiz günlerde biraraya geldi.

Geleceğin üniversite öğrencileri KAܒne büyük ilgi gösterip yeni açılan bölümler hakkında soru ve görüşlerini KAÜ tanıtım görevlilerine aktardılar.

Araştrma ve yayın faaliyetleriyle bilimsel temelli bilgi birikimine katkı sağlamayı ve sonuçlarını yerel ve uluslararası boyutta toplumla paylamaşmayı ve hizmete sunmayı hazırlayan KAÜ, seçkin bir akademik kadro eşliğinde; Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencilerine araştırmaya, öğrenmeye ve sorgulamaya yönelik gerçekleştirdiği sunumda, özgür eğitim sistemi içerisinde öğrencilere geniş seçenekler sunarak, uzmanlaşmak istedikleri alanlarda çalışma imkanları sunduklarının altı çizildi.

Ayrıca yapılan sunumda gerek yeni açılan bölümler, gerek spor aktiviteleri ve kulüpler hakkında da detaylı bilgi verildi.

Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri üniversite hayatına başlamak için büyük heyecan duyduklarını dile getirdiler.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Şahin, Özçınar'ı ziyaret etti
TC Lefkoşa Büyükelçilik Kültür Müşaviri ve Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Hüseyin Şahin, bugün Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Gaziveren ve Çamlıköy şehitleri törenlerle anıldı
Gaziveren ve Çamlıköy’de 1974 ve 1964 yıllarında şehit düşenler, Gaziveren Şehitler anıtı ve Çamlıköy’de Emin İzzet Anıtı önünde düzenlenen törenlerle anıldı.
Narenciye üreticisi isyanda: "Fiyatlar düştü, azı satıldı çoğu da ağaçlarda a...
Narenciye satışının bu sezon büyük beklentilerle başladığını ancak sezon içerisinde fiyatların düşürülmeye çalışılmasına anlam veremediğini kaydeden Narenciye Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Akçın, 4 Mart’a kadar o...