Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 5 Aralık 2017, Salı 09:43
banner

KAÜ, Güzelyurt Meslek Lisesi öğrencileriyle biraraya geldi

KAÜ, Güzelyurt Meslek Lisesi öğrencileriyle biraraya geldiLefkoşa`nın ilk ve tek şehir üniversitesi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileriyle, geçtiğimiz günlerde biraraya geldi.
Paylaş  
13
21
13
0

Lefkoşa`nın ilk ve tek şehir üniversitesi Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileriyle, geçtiğimiz günlerde biraraya geldi.

Geleceğin üniversite öğrencileri KAܒne büyük ilgi gösterip yeni açılan bölümler hakkında soru ve görüşlerini KAÜ tanıtım görevlilerine aktardılar.

Araştrma ve yayın faaliyetleriyle bilimsel temelli bilgi birikimine katkı sağlamayı ve sonuçlarını yerel ve uluslararası boyutta toplumla paylamaşmayı ve hizmete sunmayı hazırlayan KAÜ, seçkin bir akademik kadro eşliğinde; Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencilerine araştırmaya, öğrenmeye ve sorgulamaya yönelik gerçekleştirdiği sunumda, özgür eğitim sistemi içerisinde öğrencilere geniş seçenekler sunarak, uzmanlaşmak istedikleri alanlarda çalışma imkanları sunduklarının altı çizildi.

Ayrıca yapılan sunumda gerek yeni açılan bölümler, gerek spor aktiviteleri ve kulüpler hakkında da detaylı bilgi verildi.

Güzelyurt Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri üniversite hayatına başlamak için büyük heyecan duyduklarını dile getirdiler.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

"5. Klasik Bisikletlerle Güzelyurt Turu ve Kültür Günü" 29 Eylül'de
image Güzelyurt Kültürel Mirası Yaşatma Derneği, “5. Klasik Bisikletlerle Güzelyurt Turu ve Kültür Günü” etkinliği düzenliyor.
Güzelyurt Belediyesi ile BEL-SEN arasında TİS görüşmeleri başladı...
image Güzelyurt Belediyesi ile Hür İşçi Sendikaları Federasyonu’na (HÜR-İŞ) bağlı Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası (BEL-SEN) arasında toplu iş sözleşmesi konusunda görüşmeler başladı.
"Başka Ardalar Ölmesin" Kite Surf etkinliği dün Yedidalga'da yapıldı
image Arda Erkan anısına “Başka Ardalar Ölmesin” sloganıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Kite Surf Etkinliği dün Yedidalga’da yapıldı.