Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Temmuz 2017, Pazartesi 08:26
KAÜ tüm Türkiye illerinde aday öğrencilerle buluşacak
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2017-2018 eğitim ve öğretim akademik yılı için ‘‘Türkiye Temsilciliklerinde’’ aday öğrencileri bekliyor.
Paylaş  
14
17
16
0

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2017-2018 eğitim ve öğretim akademik yılı için ‘‘Türkiye Temsilciliklerinde’’ aday öğrencileri bekliyor.

KAÜ, Arabahmet bölgesinin, tarihi dokusu ve özelliklerini koruyarak, bölgenin eğitsel, kültürel ve sosyo-ekonomik yönden gelişmesine katkı koymayı, analitik düşünüp karar veren ve çözüm üreten öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayarak ‘‘Yeni Bir Sen’’ sloganıyla aday öğrencileriyle buluşuyor.

KAÜ, yüksek kalitede eğitim-öğretim vermeyi, yerel ve uluslararası boyutta çalışmalar yapmayı, toplumla paylaşmayı ve küresel bilgi birikimine katkı sağlamak için birebir eğitim sistemi içersinde aday öğrencileri bekliyor.

KAÜ yetkilileri bir Şehit üniversitesi olan KAÜ hakkında Türkiye Üniversite Tercih Fuarları’nın yanı sıra aday öğrencilerin tüm Türkiye Temsilcilikleriyle görüşebileceklerini ve üniversite yaşamı hakkında bilgiler alabiliceklerini belirtti.KAÜ tanıtım yetkilileri ise; KAܒnün ‘‘Adana, Aydın, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Ordu’’ temsilciliklerinde yerini alacak.

KAÜ Tanıtım Ekibi ‘‘Bir şehir üniversitesi olan KAܒnün bilimin ışığında ilerleyerek yeni gelecek aday öğrencilere ve ailelerine üniversite tercih fuarlarının yanı sıra üniversite temsiliciliklerinde bilimin ışığında bilgilendirmek için aday öğrencilerini bekliyor olacaklarını belirterek üniversite tercih fuaları ve temsilcilik bilgilerine www.auc.edu.tr web adresinden bilgi alabileceklerini paylaştı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Yusuf'un okula başlaması için ilk adım atıldı
Birkaç gündür basında yer alan ve ailesinin yaşadığı zorluklar nedeniyle okula gidemeyen Yusuf’a Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı sahip çıktı.
KTÖS, Öğretmenler Günü'nü 24 Kasım'da değil 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü'nde...
KTÖS, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü değil, 36 milyon üyesi olan Eğitim Enternasyonali ile birlikte 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nü kutlama kararlılığında olduğunu vurguladı.
UKÜ Öğretim üyesi eğitimcilerin "Öğretmenler Günü"nü kutladı
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Eğitim Fakültesi, Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sarem Özdemir, “Geçmişi Öğreten Geleceği Kuran” başlıklı konu üzerine Öğretmenler Günü hakkında açık...