Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Temmuz 2017, Pazartesi 08:26
banner

KAÜ tüm Türkiye illerinde aday öğrencilerle buluşacak

KAÜ tüm Türkiye illerinde aday öğrencilerle buluşacakKıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2017-2018 eğitim ve öğretim akademik yılı için ‘‘Türkiye Temsilciliklerinde’’ aday öğrencileri bekliyor.
Paylaş  
21
32
26
0

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2017-2018 eğitim ve öğretim akademik yılı için ‘‘Türkiye Temsilciliklerinde’’ aday öğrencileri bekliyor.

KAÜ, Arabahmet bölgesinin, tarihi dokusu ve özelliklerini koruyarak, bölgenin eğitsel, kültürel ve sosyo-ekonomik yönden gelişmesine katkı koymayı, analitik düşünüp karar veren ve çözüm üreten öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayarak ‘‘Yeni Bir Sen’’ sloganıyla aday öğrencileriyle buluşuyor.

KAÜ, yüksek kalitede eğitim-öğretim vermeyi, yerel ve uluslararası boyutta çalışmalar yapmayı, toplumla paylaşmayı ve küresel bilgi birikimine katkı sağlamak için birebir eğitim sistemi içersinde aday öğrencileri bekliyor.

KAÜ yetkilileri bir Şehit üniversitesi olan KAÜ hakkında Türkiye Üniversite Tercih Fuarları’nın yanı sıra aday öğrencilerin tüm Türkiye Temsilcilikleriyle görüşebileceklerini ve üniversite yaşamı hakkında bilgiler alabiliceklerini belirtti.KAÜ tanıtım yetkilileri ise; KAܒnün ‘‘Adana, Aydın, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Ordu’’ temsilciliklerinde yerini alacak.

KAÜ Tanıtım Ekibi ‘‘Bir şehir üniversitesi olan KAܒnün bilimin ışığında ilerleyerek yeni gelecek aday öğrencilere ve ailelerine üniversite tercih fuarlarının yanı sıra üniversite temsiliciliklerinde bilimin ışığında bilgilendirmek için aday öğrencilerini bekliyor olacaklarını belirterek üniversite tercih fuaları ve temsilcilik bilgilerine www.auc.edu.tr web adresinden bilgi alabileceklerini paylaştı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Özyiğit: "Kayıt kabul tüzüğü ile hedefimiz öğrenci kalitesinin arttırılması"
image Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, “Kayıt Kabul Tüzüğü ile hedefimiz, üniversitelerimizdeki öğrenci kalitesinin arttırılması” dedi. Özyiğit, Kayıt Kabul Tüzüğü ile ilgili açıklamalarda bulundu.
UFÜ'ye performans analizi ve biyomekanik laboratuvarı...
image Uluslararası Final Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği’nin katkılarıyla Performans Analizi ve Biyomekanik Laboratuarı kurduğunu ve laboratuvarın açılışının gerçekleştirildiğini bildirdi.
UKÜ, Dev Eğitim Organizasyonuna Ev Sahipliği Yapacak
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ), Kıbrıs’ın en büyük dershaneleri arasında yer alan Yeni Sistem Dershanesi, Atlas Dershanesi, Cyprus Education & Teaching Academy, Da Vinci ve Final Dergisi Dershaneleri taraf...