Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Temmuz 2017, Pazartesi 08:26
KAÜ tüm Türkiye illerinde aday öğrencilerle buluşacak
KAÜ tüm Türkiye illerinde aday öğrencilerle buluşacakKıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2017-2018 eğitim ve öğretim akademik yılı için ‘‘Türkiye Temsilciliklerinde’’ aday öğrencileri bekliyor.
Paylaş  
20
29
23
0

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) 2017-2018 eğitim ve öğretim akademik yılı için ‘‘Türkiye Temsilciliklerinde’’ aday öğrencileri bekliyor.

KAÜ, Arabahmet bölgesinin, tarihi dokusu ve özelliklerini koruyarak, bölgenin eğitsel, kültürel ve sosyo-ekonomik yönden gelişmesine katkı koymayı, analitik düşünüp karar veren ve çözüm üreten öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayarak ‘‘Yeni Bir Sen’’ sloganıyla aday öğrencileriyle buluşuyor.

KAÜ, yüksek kalitede eğitim-öğretim vermeyi, yerel ve uluslararası boyutta çalışmalar yapmayı, toplumla paylaşmayı ve küresel bilgi birikimine katkı sağlamak için birebir eğitim sistemi içersinde aday öğrencileri bekliyor.

KAÜ yetkilileri bir Şehit üniversitesi olan KAÜ hakkında Türkiye Üniversite Tercih Fuarları’nın yanı sıra aday öğrencilerin tüm Türkiye Temsilcilikleriyle görüşebileceklerini ve üniversite yaşamı hakkında bilgiler alabiliceklerini belirtti.KAÜ tanıtım yetkilileri ise; KAܒnün ‘‘Adana, Aydın, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Ordu’’ temsilciliklerinde yerini alacak.

KAÜ Tanıtım Ekibi ‘‘Bir şehir üniversitesi olan KAܒnün bilimin ışığında ilerleyerek yeni gelecek aday öğrencilere ve ailelerine üniversite tercih fuarlarının yanı sıra üniversite temsiliciliklerinde bilimin ışığında bilgilendirmek için aday öğrencilerini bekliyor olacaklarını belirterek üniversite tercih fuaları ve temsilcilik bilgilerine www.auc.edu.tr web adresinden bilgi alabileceklerini paylaştı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Kreşler denetlendi... 1 kreş kapatılıyor, 1 kreşe uyarı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Sosyal Hizmetler Dairesi, Girne, Lefkoşa ve Mağusa’da bazı kreşleri denetledi.
Özyiğit'ten Girne'ye iki yeni okul müjdesi
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit Girne bölge okullarından Karakum Anaokulu, Hasan Cafer İlkokulu ve Çatalköy İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile biraraya geldi.
"16. Kitap Ayracı Yarışması" sonuçlandı ve ödül alanlar açıklandı
İlkokul öğrencilerine yönelik 3 kategoride düzenlenen yarışmanı ödül töreni, 12 Mart Pazartesi günü gerçekleştirilecek.