Ana Sayfa >> EÐÝTÝM 13 Kasm 2017, Pazartesi 18:32
Kýbrýs Sosyal Bilimler Üniversitesi "Adalarda Türk-Ýslam Kültürü" konulu sempozyum düzenliyor
Kýbrýs Sosyal Bilimler Üniversitesi Kýbrýs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ), 16-17 Kasým tarihlerinde, Kýbrýs ve bütün Ege ile Akdeniz adalarýnýn kültür ve tarihinin bir arada irdeleneceði “Adalarda Türk-Ýslam Kültürü” konulu sempozyum düzenliyor.
Paylaş  
10
14
11
0

Kýbrýs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ), 16-17 Kasým tarihlerinde, Kýbrýs ve bütün Ege ile Akdeniz adalarýnýn kültür ve tarihinin bir arada irdeleneceði “Adalarda Türk-Ýslam Kültürü” konulu sempozyum düzenliyor.

KISBÜ Basýn Halkla Ýliþkiler bölümünden yapýlan açýklamaya göre, “Adalarda Türk Ýslam Kültürü Sempozyumu”, perþembe günü 09.30’da Lefkoþa’da Bedesten’de baþlayacak.

Bedesten ve Yunus Emre Enstitüsü’nde yer alacak seminerde, Kýbrýs ve Türkiye’den alanýnda uzman akademisyenler tarafýndan 38 akademik bildiri sunulacak.


Bu erie Emoji le Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Dr. Kamil Kanýpek: "Kültür Endüstri"sinin önlenemez yükseliþi devam ed...
Medya ve özellikle televizyon yayýnlarýnýn; Artýk, toplumsal eleþtirilerin ana konularýndan birisi olma kavramý ile popüler kültürün üretilmesinde ve yayýlmasýndaki olumsuz etkilerine yönelik bir diðe...
GAÜ Ýnsan Kaynaklarý Müdürlüðü'nün; "Hizmet Ýçi Eðitim" süreci y...
GAÜ Ýnsan Kaynaklarý Müdürlüðü'nün, GAÜ Okullar Grubu iþ birliði ile kurum öðretmenlerine yönelik olarak planladýðý "Hizmet Ýçi Eðitim" seminerleri devam ediyor. Akademik yýlýn Ýkinci yarýsýn...
LAÜ Öðretim Üyesi Bakýrhan, kanser hastalarýnda egzersiz yaklaþýmlar...
Lefke Avrupa Üniversitesi Saðlýk Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öðretim Üyesi Doç. Dr. Serkan Bakýrhan, kanser hastalarýnda egzersiz yaklaþýmlarý hakkýnda bilgiler verdi.