Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 28 Şubat 2017, Salı 08:05
banner

LAÜ ev sahipliğinde "Şiddete Karşı Diren" konulu panel düzenlenecek

LAÜ ev sahipliğinde Şiddete Karşı Diren konulu panel düzenlenecekLefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) ev sahipliğinde, Kadından Karşı Yaşama Destek Derneği’nin Kıbrıs Türk Barolar Birliği ile birlikte “Şiddete Karşı Diren Projesi” kapsamında “Şiddete Karşı Diren” konulu panel düzenlenecek.
Paylaş  
34
39
36
0

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) ev sahipliğinde, Kadından Karşı Yaşama Destek Derneği’nin Kıbrıs Türk Barolar Birliği ile birlikte “Şiddete Karşı Diren Projesi” kapsamında “Şiddete Karşı Diren” konulu panel düzenlenecek.

LAÜ Hukuk Fakültesi Büyük Amfi’de,6 Mart Pazartesi günü 09.30-13.30 saatleri arasında ve 7 Mart Salı günü 10.00-13.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan panelin açılış konuşmasını, Meral Akıncı yapacak. Mine Yücel moderatörlüğünde gerçekleşecek olan panele, Anna Karamanou, Perihan Meşeli, Susana Pavlou ve Mine Atlı konuşmacı olarak katılacaklar.

“Şiddete Karşı Diren” konulu panelin ilk gününde Türkiye ve Yunanistan dahil olmak üzere yurtdışından gelen panelistler, KKTC ev içi şiddet uzmanlarıyla birlikte sunum gerçekleştirecekler ve ülkelerindeki ev içi şiddet konusundaki yasal mevzuat ve siyasi yaptırımlarla ilgili bilgi verecekler.

Panelin ikinci gününde ise, 6 tane ev içi şiddet uzmanı panel katılımcılarıyla ev içi şiddet başlığı altında farklı konularda atölye çalışmaları yürütecek.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

3. Uluslararası Bankacılık ve Finans Perspektifleri Konferansı DAÜ'de gerçekl...
image Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İşletme ve Ekonomi Fakültesi, Bankacılık ve Finans Bölümü, “III. Uluslararası Bankacılık ve Finans Perspektifleri” isimli konferans düzenlemeye hazırlanıyor. Konferans 25 Nisan 2018, Ça...
"KAÜ Giriş Sınavı'na giren öğrencilere yüzde 75 burs"
image 20 Temmuz Fen Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’ni ziyaret etti…
20 yıllık süreçte gerekli olan pilot ihtiyacı 533 bin
image Her öğrencinin, üniversiteye başlarken ilk olarak, “Mezun olduktan sonra iş bulabilecekmiyim” sorusunu kendisine sorduğunu belirten Gönç, dünya üzerinde en çok  ihtiyaç duyulan mesleklerden birisiniz pilotluk olduğunu...