Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 19 Mayıs 2017, Cuma 13:09
banner

Milli Eğitim Bakanı Berova BTMK’nın 'Bahar Şöleni'ne katıldı

Milli Eğitim Bakanı Berova BTMK’nın 'Bahar Şöleni'ne katıldıMilli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova, Bayraktar Türk Maarif Koleji’nin (BTMK) 17. Geleneksel Gençlik Bahar Şöleni’ne katıldı.
Paylaş  
34
32
35
0

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova, Bayraktar Türk Maarif Koleji’nin (BTMK) 17. Geleneksel Gençlik Bahar Şöleni’ne katıldı.

Okul korosu eşliğinde öğrencilerin gösterilerinin yer aldığı şölende, kurulan stantlarda  yiyecek, içecek, hediyelik eşya ve takı satışı yapıldı.

Satışlardan elde edilen gelir,  Özel Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Şölende ayrıca resim el işi sergisinin açılışı Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova tarafından gerçekleştirildi.

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Özdemir Berova  şölende gençlere seslenerek, “Sizler geleceğin teminatısınız” dedi.

Berova, bugünlere Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde gelindiğini anlattı.

Okul Müdürü Mehmet Faruk da,  öğrencilerin Bayraktar Türk Maarif Koleji’nden elde ettikleri birikimler ve bilgiler ile yaşama hazırlandıklarını söyledi.

Öğrencilerin okulda  bilgi yanında  hünerler de kazandığını söyleyen Faruk,  öğrencilerin bu hünerlerini etkinlikte   sergileyeceklerini kaydetti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

UFÜ dış temasları Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay'a aktarıldı
image Uluslararası Final Üniversitesi’ninuluslararası temasları hakkında Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay’abilgi aktarıldı.
Elon Musk'tan Mark Zuckerberg'e ünlü girişimcilerin '20 saatte öğrenme' sırrı
image Bugün neyi öğrenmek isterdiniz? Rusça, Çince ya da Arapça mı? Keman ya da gitar çalmayı mı? Yoksa kuantum fiziği yeni merakınız mı? İyi haber: Beynimiz her şeyi, zorlu ama hızlı bir yolla öğrenmeye hazır. En azından i...
LAÜ'de "Hastane Öncesi Acil Yardım"ele alındı
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından “Hastane Öncesi Acil Sağlık Hizmetleri İşleyişi”konulu konferans düzenlendi. Konferansa, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetler...