Ana Sayfa >> YAÞAM 28 Aralk 2016, aramba 15:23
Özel çocuklar yeni yýl heyecaný yaþadý
Özel çocuklar yeni yýl heyecaný yaþadýALGIM Özel Eðitim Merkezi’nin düzenlediði ve Telsim’in de desteklediði, 3. ALGIM Bowling Turnuvasý düzenlendi. "Yeni Bir Yýl Yine Bir Spor" sloganýyla düzenlenen turnuvaya, Algým Özel Eðitim Merkezi, Yeþilyurt Özel Eðitim ve Lefkoþa Özel Eðitim Merkezi katýldý.
Paylaş  
88
104
104
0

ALGIM Özel Eðitim Merkezi’nin düzenlediði ve Telsim’in de desteklediði, 3. ALGIM Bowling Turnuvasý düzenlendi. “Yeni Bir Yýl Yine Bir Spor” sloganýyla düzenlenen turnuvaya, Algým Özel Eðitim Merkezi, Yeþilyurt Özel Eðitim ve Lefkoþa Özel Eðitim Merkezi katýldý.

Özel eðitim alan çocuklarýn, yaþýtlarýyla zaman geçirebileceði ve sosyal yaþama adapte edilmesi konusunda farkýndak yaratmak amacýyla düzenlenen turnuvada, Lefkoþa Özel Eðitim Merkezi birinci, ALGIM Özel Eðitim Merkezi ikinci ve Yeþilyurt Özel Eðitim Merkezi ise üçüncü oldu. Turnuva sonunda madalyalarýn ve kupalarýn verilmesiyle, katkýlarýndan dolayý Telsim’e teþekkür edildi.

Özel eðitim alan çocuklar, turnuvada bowling oynayarak, sosyal alanlarda yaþýtlarýyla kaynaþma olanaðý bularak farklý ve heyecan dolu bir gün geçirdiler. Yeni yýla yönelik güzel temmeniler de bulunulmasýyla turnuva son buldu.

Daha önce ALGIM Özel Eðitim Merkezi Telsim’in desteðiyle farkýndalýk yaratmak için, basketbol ve futbol turnuvasý da düzenlemiþti.


Bu erie Emoji le Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Ertuðrul Fýrkateyni'nden dünyanýn en eski mermileri çýkartýldý
Japonya'ya yapýlan ziyaretten dönerken 1890 yýlýnda Pasifik Okyanusu'nda 550 denizcisiyle batan Ertuðrul Fýrkateyni'nde sürdürülen kazý ve kurtarma çalýþmalarýnda; top, mermi ve gülleler gün ýþýðý...
Beyinlerimiz biz farkýna bile varmadan birbirleriyle konuþuyor olabilir mi?
Olabilir. En azýndan ABD'deki Northwestern Üniversitesi'nden nöroloji profesörü Dr. Moran Cerf'in beynin elektrik sinyallerinin senkronizasyonu üzerine yaptýðý çalýþmalara göre durum böyle.
Araþtýrma: Yavaþ yiyen þiþmanlamýyor

Borsa Ýstanbul'da BIST 100 endeksi, güne yüzde 1,05 artýþla 114.641,74 puandan baþladý.