Ana Sayfa >> ADLİ HABERLER 12 Ocak 2018, Cuma 08:06
Raporlar geciktikçe, Demirbağ'ın tutukluluk süresi uzatılıyor
Raporlar geciktikçe, Demirbağ'ın tutukluluk süresi uzatılıyorMağusa'da Aralık ayında Big Boss isimli iş yerinin kundaklanması ve iş yerinin ateş verilmesi sonucu Ali Rezay Rasekh Foumani'nin hayatını kaybettiği olayın zanlısı Ali Demirbağ'ın tutukluluk süresi yeniden uzatıldı. Polis Türkiye'den gelecek olan raporları bekliyor.
Paylaş  
9
13
9
0

Kıbrıs Postası - Nadire Bahadi

Mağusa’da Aralık ayında Big Boss isimli iş yerinin yanıcı madde dökülerek ateşe verilmesi olayı ve yangın sırasında içeride bulunan Ali Rezay Rasekh Foumani’nin ölümü ile sonuçlanan olay ile ilgili tutuklanan Ali Demirbağ yaklaşık 1 aydır polis soruşturması nedeni ile polis hücrelerinde tutuklu bulunuyor.

Temin edilen tutukluluk süresinin dün dolması nedeni ile yeniden mahkemeye çıkarılan zanlı Demirbağ için 4’ücü kez 8 gün daha tutukluluk süresi emri verildi.

Demirbağ’ın aleyhindeki suçlamalar ile ilgili devam eden soruşturma kapsamında Türkiye’den beklenen pek çok rapor olduğu belirtilirken, temin edilecek raporlar yürütülen soruşturmaya yön vereceğinden zanlı Demirbağ’ın tutukluluk süresi yeniden uzatıldı.

Demirbağ’ın avukatı Kaan Özanıl hücre koşulları ve soğuk nedeni ile 1 aydan beridir Mağusa Polis Müdürlüğü hücrelerinde bekleyen Demirbağ’ın hasta olduğunu söyledi. Özanıl’ın doktor talebi nedeni ile tutukluluk süresi 8 gün daha uzatılan Demirbağ mahkeme emri ile doktor kontrolünden de geçirilecek.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Lefkoşa'da 3 kişi uyuşturucudan tutuklandı
Polis, Lefkoşa’da bir evde yaptığı aramada uyuşturucu buldu, yaşları 24 ile 33 arasında değişen 3 kişiyi tutukladı.
48 bin dolar ve 10 bin euro ile Ercan'dan çıkmak istedi yakalandı
Ercan Havaalanı’nda 46 yaşındaki M.S.K, beraberinde bulundurduğu 10 bin Euro muadili döviz veya Türk Lirası’ndan fazla olan 48 bin ABD Doları ve 10 bin Euro nakit parayı yetkili makamlara beyan etmeden dün KKTC’den çı...
Mağusa'da uyuşturucu tacirlerine ceza yağdı...
Mağusa'da 2017 yılı Haziran ayı içerisinde Türkiye'den ithal ettikleri yüklü miktardaki uyuşturucu madde ile yakalanan TIR şoförü Ersin Dilmen ve 12 yıldan beri ülkede turist vizesi ile kalan Duran Gül, Mağusa Ağır Ce...