Ana Sayfa >> BÜYÜKKONUK 6 Ekim 2016, Perembe 23:29
Sennaroðlu: "Cille tomofilini Büyükkonuk'a"
Sennaroðlu: Büyükkonuk Belediye Baþkaný Ahmet Sennaroðlu, “Sensiz bir kiþi eksiðiz, cille tomofilini Büyükkonuk’a” sloganýyla düzenlenecek "Eko Gün"e katýlma çaðrýsýnda bulundu.
Paylaş  
59
107
55
0

Büyükkonuk Belediyesi, bu pazar köy meydanýnda "Eko Gün" düzenliyor.

Büyükkonuk Belediye Baþkaný Ahmet Sennaroðlu, “Sensiz bir kiþi eksiðiz, cille tomofilini Büyükkonuk’a” sloganýyla düzenlenecek "Eko Gün"e katýlma çaðrýsýnda bulundu.

"Eko Gün"ün bu yýl yine Telsim Vodafone ana sponsorluðunda yapýlacaðýný kaydeden Sennaroðlu, Kýbrýs’ýn unutulmaya yüz tutmuþ kültürünü halkla buluþturacaklarýný belirtti.

9 Ekim’de yapýlacak "Eko Gün"le ilgili yazýlý bir açýklama yapan Sennaroðlu, vatandaþlarýn araçlarýný kolayca park edebileceði alanlar oluþturduklarýný, engelli vatandaþlarla yaþlýlarý da bu düzenlemelerde unutmadýklarýný kaydetti.


Bu erie Emoji le Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Büyükkonuk'ta av kazasý... Elinden düþürdüðü silah ayaðýný yarala...
Büyükkonuk'ta avlanan Ümit Emin, bir anlýk dikkatsizlik sonucu ayaðýndan yaralandý
Afrika Gazetesi önündeki eyleme Büyükkonuk Belediyesi de katýlýyor
Büyükkonuk Belediye Baþkaný Ahmer Sennaroðlu, oybirliði ile alýnan meclis kararý doðrultusunda yarýn saat 10.00 da Afrika Gazetesi önünde yapýlacak eyleme  Büyükkonuk Belediyesi'nin de katýlacaðýný...
Bakan Dürüst: "Yatýrýmlarýmýz, KKTC'ye olan inancýmýzdandýr"
Bayýndýrlýk ve Ulaþtýrma Bakaný Kemal Dürüst, Büyükkonuk-Yedikonuk sahil yolu yol yapým çalýþmalarýný yerinde incelemek üzere, Bakanlýk yetkilileri ile birlikte bölgeye gitti.