Ana Sayfa >> SPOR 10 Haziran 2017, Cumartesi 17:12
Tekwondo Taeryon Serbest Müsabaka sonuçları
Tekwondo Taeryon Serbest Müsabaka sonuçlarıKKTC TaekwondoTaeryon (Serbest Müsabaka) Maçları 10/06/2017 Cumartesi günü Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı,
Paylaş  
23
33
21
0

KKTC TaekwondoTaeryon (Serbest Müsabaka) Maçları 10/06/2017 Cumartesi günü Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı,

Yoğun ilginin olduğu şampiyonada , Sporcular Avrupa şampiyonası öncesi becerilerini sergilediler

BAYANLAR TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1.Kategori:           1.Kayra Bilge                                       2.Sıla Özdemir                      3.Tuba Şener

2.Kategori:           1.Şerife Patlar                                      2.İrina Acar                         3.Gülizar Koç

3.Kategori:           1.Açelya Ergin                                     2.Elif N. Karadağ                  3.Esma Özbiçer

4.Kategori:           1.Pınar Akarpınar                                 2.Doğa Ateş                         3.Betül Ceylan   

5.Kategori:           1.Elena Pakhomova                             2.Betül Peyravi                     3.Dilek Colayır

 

ERKEKLER TAERYON SERBEST MÜSABAKA

1.Kategori:           1.Roham Golabgir                              2.Atakan Ergin                    3.Mahmut Colayır

2.Kategori:           1.Tomas Main                                    2.Rayan Golabgir               3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:           1.Kuday Kaya                                     2.Süleyman Bozkurt           3.bahadır Bozbay

4.Kategori:           1.Dmitry Gordeev                               2.Hilmi Miralay                  3.Taner Kara

5.Kategori:           1.İlkem Olgu Durak                           2.Adem Berk Çakmak        3.Sinan Kara

6.Kategori:           1.Denktaş Karamahmutoğlu              2.Canan Cansever             3.Didem Doymuş

7.Kategori:           1.Hüseyin Atulgan                             2.Efe Cansever                   3.Serkan Bulut

8.Kategori:           1.Miraç Üstüner                                 2.Alp Emre Acar                  3.Ahmet Yılmaz

9.Kategori:           1.Oğulcan Doğan                               2.Nazım Efe Hamurcu          3.Hüseyin Erçelik


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Kış Olimpiyatları'nda virüs paniği!
Güney Kore’de düzenlenen 2018 PyeongChang Kış Olimpiyatları sırasında, ‘Nörovirüs’ adı verilen virüsün 17 kişiye daha bulaşmasıyla paniğe yol açtı.
3'üncü Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'nun galibi Slovenya'dan Adria ...
3'üncü Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'nun galibi Slovenya'dan Adria Mobil takımı oldu.
3. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu'nun final etkinlikleri gerçekleşiy...
3. Uluslararası Kuzey Kıbrıs Bisiklet Turu’nun final etkinlikleri gerçekleştiriliyor.