Ana Sayfa >> ADVERTORİAL 13 Eylül 2017, Çarşamba 17:16
Telsim staj günleri son buldu, stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşadı
Telsim bu yıl da genç yeteneklerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak için kapılarını stajyerlere açtı.
Paylaş  
6
16
10
0

Telsim bu yıl da genç yeteneklerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak için kapılarını stajyerlere açtı. Çeşitli üniversitelerden gelen stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşayarak, telekomünikasyon sektörünün hızlı, rekabetçi ve eğlenceli dünyasında eşsiz bir deneyim yaşadı. Çeşitli üniversitelerden gelen stajyerler, Pazarlama, Teknoloji, Kurumsal Satış, Kurumsal İletişim ve Finans departmanlarında gerçek iş yaşamını bire bir tanıdılar.

Kapsamlı bir oryantasyon programı ile stajlarına başlayan gençler, oryantasyon sonrasında staj yapacakları departmanlara giderek uygulamalı programlarına başladılar. Staj süresince sadece yapılan işleri gözlemleyip şirketi tanımak değil, onlar için özel olarak hazırlanan projelerde aktif rol alan stajyerler, bir dünya markasında çalışırken, hem kurumsal şirket kültürü hem de okulda öğrendikleri bilgileri pratiğe geçirme konusunda yetkinliklerini artırdılar.

STAJYERLER SERTİFİKALARINI ALDI

Stajyerlerin, Telsim’deki iki aylık stajlarının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen kapanış toplantısında, staj sürecinin değerlendirilmesi yapıldı ve ardından stajyerlere Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar tarafından sertifikaları takdim edildi.

Staj sürecinin tamamlanmasının ardından Telsim İnsan Kaynakları Departmanı sürecin başarılı geçtiğini, görev yapan tüm stajyerleri özverili çalışmalarından ötürü tebrik ederek onları yeniden aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını belirtti. İnsan Kaynakları Departmanı, bundan sonraki dönemlerde, öğrencilere profesyonel iş alanında tecrübe edinebilecekleri staj imkanları sunmaya devam edeceklerni belirtti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Marka Olmuş Medyumlar
Günümüzde birçok kişinin düzenli olarak tercih ettiği ve çözülemez denilen sorunların çözümlerinin bulunması amacı ile medyumlara başvurulmaktadır.
Kısmet Nasıl Açılır ?
Günümüzde birçok kişinin sorunu arasında yer alan kısmetsizlik için birçok dua ve kısmet açma yöntemleri yer almaktadır. Daha çok hocalar, medyumlar ve bu konularda bilgi sahibi kişiler tarafından yapılan bu yöntemler...
Mutlu Evlilik İçin Yapılacaklar
Ak büyü sınıfına giren evlilik büyüsü genellikle hocalar vasıtasıyla ve vefk yoluyla yapılır. Evlilik büyülerinin amacı iki insanı birleştirmektir. Amacı iyi olan büyüler arasında sayılır.