Ana Sayfa >> ADVERTORİAL 13 Eylül 2017, Çarşamba 17:16
Telsim staj günleri son buldu, stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşadı
Telsim staj günleri son buldu, stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşadıTelsim bu yıl da genç yeteneklerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak için kapılarını stajyerlere açtı.
Paylaş  
9
21
13
0

Telsim bu yıl da genç yeteneklerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak için kapılarını stajyerlere açtı. Çeşitli üniversitelerden gelen stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşayarak, telekomünikasyon sektörünün hızlı, rekabetçi ve eğlenceli dünyasında eşsiz bir deneyim yaşadı. Çeşitli üniversitelerden gelen stajyerler, Pazarlama, Teknoloji, Kurumsal Satış, Kurumsal İletişim ve Finans departmanlarında gerçek iş yaşamını bire bir tanıdılar.

Kapsamlı bir oryantasyon programı ile stajlarına başlayan gençler, oryantasyon sonrasında staj yapacakları departmanlara giderek uygulamalı programlarına başladılar. Staj süresince sadece yapılan işleri gözlemleyip şirketi tanımak değil, onlar için özel olarak hazırlanan projelerde aktif rol alan stajyerler, bir dünya markasında çalışırken, hem kurumsal şirket kültürü hem de okulda öğrendikleri bilgileri pratiğe geçirme konusunda yetkinliklerini artırdılar.

STAJYERLER SERTİFİKALARINI ALDI

Stajyerlerin, Telsim’deki iki aylık stajlarının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen kapanış toplantısında, staj sürecinin değerlendirilmesi yapıldı ve ardından stajyerlere Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar tarafından sertifikaları takdim edildi.

Staj sürecinin tamamlanmasının ardından Telsim İnsan Kaynakları Departmanı sürecin başarılı geçtiğini, görev yapan tüm stajyerleri özverili çalışmalarından ötürü tebrik ederek onları yeniden aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını belirtti. İnsan Kaynakları Departmanı, bundan sonraki dönemlerde, öğrencilere profesyonel iş alanında tecrübe edinebilecekleri staj imkanları sunmaya devam edeceklerni belirtti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Kıbrıs Hastanelerinde Yenilikler
1995 Yılında kurulduğu günden bu yana "halka kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetleri sunmak" ilkesinden asla taviz vermeyen Magusa Tıp Merkezi Hastanesi; günden güne gelişerek hep daha iyi hizmeti hedeflemiştir.
Elektronik Sigaranın Kullanımı
Elektronik sigara kullanım aşaması kişi içi sağlıklı bir yaşam perspektifi açısından oldukça önemlidir. Kişi elektronik sigara kullanırken herhangi bir şekilde risk altında değildir.
Otobüsle Avrupa Turu Paris
Otobüsle Avrupa Turu seyahatleri arasında bulunan Paris bir çok yönü ile tüm katılımcılarımızın ilgisini çekmektedir.