Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ADVERTORİAL 13 Eylül 2017, Çarşamba 17:16
banner

Telsim staj günleri son buldu, stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşadı

Telsim staj günleri son buldu, stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşadıTelsim bu yıl da genç yeteneklerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak için kapılarını stajyerlere açtı.
Paylaş  
11
23
15
0

Telsim bu yıl da genç yeteneklerin kariyerlerine yön vermelerine yardımcı olmak için kapılarını stajyerlere açtı. Çeşitli üniversitelerden gelen stajyerler gerçek bir iş deneyimi yaşayarak, telekomünikasyon sektörünün hızlı, rekabetçi ve eğlenceli dünyasında eşsiz bir deneyim yaşadı. Çeşitli üniversitelerden gelen stajyerler, Pazarlama, Teknoloji, Kurumsal Satış, Kurumsal İletişim ve Finans departmanlarında gerçek iş yaşamını bire bir tanıdılar.

Kapsamlı bir oryantasyon programı ile stajlarına başlayan gençler, oryantasyon sonrasında staj yapacakları departmanlara giderek uygulamalı programlarına başladılar. Staj süresince sadece yapılan işleri gözlemleyip şirketi tanımak değil, onlar için özel olarak hazırlanan projelerde aktif rol alan stajyerler, bir dünya markasında çalışırken, hem kurumsal şirket kültürü hem de okulda öğrendikleri bilgileri pratiğe geçirme konusunda yetkinliklerini artırdılar.

STAJYERLER SERTİFİKALARINI ALDI

Stajyerlerin, Telsim’deki iki aylık stajlarının tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen kapanış toplantısında, staj sürecinin değerlendirilmesi yapıldı ve ardından stajyerlere Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar tarafından sertifikaları takdim edildi.

Staj sürecinin tamamlanmasının ardından Telsim İnsan Kaynakları Departmanı sürecin başarılı geçtiğini, görev yapan tüm stajyerleri özverili çalışmalarından ötürü tebrik ederek onları yeniden aralarında görmekten memnuniyet duyacaklarını belirtti. İnsan Kaynakları Departmanı, bundan sonraki dönemlerde, öğrencilere profesyonel iş alanında tecrübe edinebilecekleri staj imkanları sunmaya devam edeceklerni belirtti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Kısa sürede çok kazanç için doğru adım
image Dünyada yayında olan ve insanların para kazandıkları en büyük platform olma özelliğini taşıyan en iyi çevrimsizbonus veren siteler ile iletişime geçmek için sitemiz aracılığı ile sunulan yönlendirme sekmelerini kullan...
Yasal olmayan işlerden uzak durun
image Söz konusu para olunca kazanmanın türlü yolları da ele alınır ve üzerine binlerce makale yazılır.
Evde boş boş oturmayın
image Evde boş boş oturduğunuz 2 saatlik zaman diliminde hiçbir şey yapmadan binlerce lira kazanacağınızı bilseniz tepkiniz ne olurdu?