Ana Sayfa >> EĞİTİM 29 Haziran 2017, Perşembe 18:20
The English School of Kyrenia 4. Mezuniyet Töreni gerçekleşti
The English School of Kyrenia 4. Mezuniyet Töreni gerçekleştiThe English School of Kyrenia 4. Mezuniyet Töreni 24 Haziran 2017 tarihinde Yönetim Kurulu üyeleri, akademik kadro, öğrenci yakınları ve Imperial College’den gelen konuk konuşmacı Profesör Dorothy Griffiths’in katılımlarıyla gerçekleşti.
Paylaş  
26
32
25
0

The English School of Kyrenia 4. Mezuniyet Töreni 24 Haziran 2017 tarihinde Yönetim Kurulu üyeleri, akademik kadro, öğrenci yakınları ve Imperial College’den gelen konuk konuşmacı Profesör Dorothy Griffiths’in katılımlarıyla gerçekleşti.

Törende konuşan ESK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bilge Nevzat mezunları tebrik ederek, ESK’daki eğitimleri boyunca edindikleri altı çok önemli prensibi hayata taşımalarının önemine vurgu yaparken, saygı, dürüstlük, adalet, samimiyet, güven ve bütünlük anlayışı ile hayatları boyunca onları mutluluğa götürecek yolları seçmelerini dilediğini belirtti.

Konuşmacılardan Sayın Fehim Nevzat, başarılı bir eğitim ve öğretimdeki temel özelliklere dikkati çekerek, öğrenci, aile ve okul arasındaki işbirliğinin önemini vurgulayıp, mezunlara gelecekte başarılar diledi.

Profesör Dorothy Griffiths ve Okul Müdürü Hector MacDonald yaptıkları konuşmalarda ESK mezunlarının çok donanımlı, uluslararası bir eğitim alarak Cambridge Üniversites başta olmak dünyanın ileri gelen üniversitelerinden kabul aldıklarını, eğitim ve tüm hayatları boyunca çok başarılı bireyler olarak yollarını çizeceklerine inandıklarını dile getirerek, 2017 mezunlarına şans diledi.

Konuşmaların ardından mezunları aileleri ve öğretmenleri ile birlikte kutlamalara devam etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

"Maraş ve Vakıf Malları" paneli yankı yarattı
Girne Amerikan Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’nin, geçtiğimiz günlerde düzenlediği ve GAÜ Millenium Senato Kongre Salonu’nda yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen “Maraş’ta Vakıf Mallarının Güncel Değerlendi...
KAÜ'den Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışı ile destek
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ), Arabahmet kampüsünde Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı iş birliği ile Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda kahraman Mehmetçiklere ithafen kan bağışı etkinliği düzenledi.
ISURAC Çalışma Kurulu toplantısı Uluslararası Final Üniversitesi'nde gerçekle...
Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi, Uluslararası Final Üniversitesi’nde bir araya gelerek çalışma kurulu toplantısını gerçekleştirdi.