×
banner
banner
banner
Ana Sayfa MEHMETÇİK
banner
'Bafra Halk Plajı özelleşiyor' iddialarına, Mehmetçik Belediyesi'nden yanıt: "Tamamen yalan"

'Bafra Halk Plajı özelleşiyor' iddialarına, Mehmetçik Belediyesi'nden yanıt: "Tamamen yalan"

Giriş Tarihi: 25/01/2019
16:55
'Bafra Halk Plajı özelleşiyor' iddialarına, Mehmetçik Belediyesi'nden yanıt: "Tamamen yalan"
Son günlerde bazı medya kuruluşlarının gündeme getirdiği "Bafra Halk Plajı özelleşiyor" iddialarına, plajın bağlı olduğu Mehmetçik Belediye Başkanı Sarıçizmeli'den açıklama geldi. Sarıçizmeli, "böyle bir kararın üretildiği tamamen yalandır" dedi.
Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Mehmetçik Belediyesi'ne bağlı Bafra Halk Plajı'nın, belediye meclisi kararınca özelleştirileceğine ilişkin çıkan haberlere, Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli'den yanıt geldi.

Sarıçizmeli kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, "bilinmesini isterim ki böyle bir kararın üretildiği tamamen yalandır. Böyle bir gündem de hiç meclisimizin önüne gelmemiştir" dedi.

Sarıçizmeli, belediye meclisinin ürettiği kararın, yine Bafra Halk Plajı tesisleri içerisinde bulunan Bostan Beach Restaurant'ın ihale yöntemiyle işletmesinin kiralanması yönünde olduğunu ifade etti.

Başkan Sarıçizmeli, "halkımızın yayılmaya çalışılan gerçek dışı haberlere itibar etmemesini rica ederim" dedi. Mehmetçik Belediye Başkanı Sarıçizmeli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Mehmetçik Belediyesi Bafra Halk Plajı üzerinden son günlerde yürütülen ve gerçeklerle bağdaşmayan mesnetsiz ve maksatlı paylaşımlar üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı hissediyorum.

Sosyal ve yazılı medyayı tek taraflı kullanan bazı kişiler Belediye Meclisimizin 21/01/2019 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda Bafra Halk Plajı'nın özelleştirilmesine yönelik bir karar ürettiğini yayma çabası içerisindedirler.

Bilinmesini isterim ki böyle bir kararın üretildiği tamamen yalandır. Böyle bir gündem de hiç meclisimizin önüne gelmemiştir. Üretilen karar belediye tesislerimizin içerisinde bulunan Bostan Beach Restaurant'ın daha verimli çalıştırılması, halkımız için hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve belediyemizin çıkarlarını da gözeterek ihale yöntemiyle işletmesinin kiralanması yönünde olmuştur.

Ülkemizin en güzel plajlarından biri olan Bafra Halk Plajı'nın bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın kullanımına açık olacağını, bu yönde benim ve belediye meclis üyesi arkadaşlarımın kararlılıkla bunu sürdüreceğimizi önemle belirtmek ister, halkımızın yayılmaya çalışılan gerçek dışı haberlere itibar etmemesini rica ederim."

banner
banner
banner
banner
DİĞER MEHMETÇİK HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.