×
banner
banner
banner
Ana Sayfa YENİERENKÖY
banner
Yeni Erenköy yakınlarında bulunan teknede 'mülteci' şüphesi

Yeni Erenköy yakınlarında bulunan teknede 'mülteci' şüphesi

Giriş Tarihi: 24/08/2019
16:47
Yeni Erenköy yakınlarında bulunan teknede 'mülteci' şüphesi
Yeşilköy ile Yeni Erenköy arasındaki sahilde, terk edilmiş vaziyette bulunan sürat teknesinin kanunsuz olarak ülkeye mülteci getirdiği düşünülüyor. Polis, bölgede geniş çaplı arama başlattı.
Polis Basın Subaylığı'ndan yapılan açıklamada, bugün saat 12.00 sıralarında, Yeşilköy ile Yeni Erenköy arasındaki sahilde, terk edilmiş vaziyette bir sürat teknesi bulundu.

Yaklaşık 8 metre uzunluğundaki teknenin çevresinde, polis tarafından yapılan aramada 3 adet can yeleği ile can olarak kullanıldığı düşünülen 8 adet araba iç lastiği bulunduğu ifade edildi.

Söz konusu tekne ile kanunsuz olarak ülkeye mülteci getirildiği ihtimali üzerinde duruyor.

Polisin, bölgede geniş çaplı arama başlattığı kaydedildi.

banner
banner
banner
banner
DİĞER YENİERENKÖY HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.