×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ALSANCAK
banner
Alsancak Belediyesi'nden Kıbrıs Developments'e plaket

Alsancak Belediyesi'nden Kıbrıs Developments'e plaket

Giriş Tarihi: 13/03/2019
08:00
Alsancak Belediyesi'nden Kıbrıs Developments'e plaket
Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, Alsancak'ı marka kent yapmak için ortaya koydukları yoğun çabalara paralel olarak Kıbrıs Developments'in bölgeye yönelik yatırımları ve hizmetleri ile verdiği desteğe teşekkür amacıyla şirket Direktörü Çağatay Özbirim'i ziyaret edip plaket sundu.

Alsancak'ın her geçen gün nüfus ve fiziki olarak büyüyüp geliştiğini, bölgenin karakteristiğine uygun sağlıklı ve kontrollü bir büyüme sağlanabilmesi için büyük özen gösterdiklerini vurgulayan Ataser, Kıbrıs Developments'in bölgeye yönelik hem yatırımlarını hem de hizmetlerini büyük bir takdir ve memnuniyetle takip ettiklerini, Özbirim ailesinin tüm projelerinden ilham aldıklarını belirtti. Alsancak'ı daha da geliştirmek ve kentin markalaşması için bölgeye yapılan doğru yatırımların, Kıbrıs Developments gibi öncü şirketlerin varlığının hayati öneme sahip olduğunun altını çizdi.Ataser, plaket takdimi yaparken, Kıbrıs Developments olarak Alsancak bölgesinin kalkınmasına ve kültürel değerlerimizin korunmasına yönelik yapmış oldukları değerli yatırım ve hizmetlerinden dolayı Çağatay Özbirim'e teşekkür etti.

Alsancak Belediyesi sınırları içerisinde bölgeye katma değer yaratacak birçok proje üzerinde çalıştıklarını da belirten Ataser, "Bölgemize ciddi şekilde değer katma potansiyeline sahip olan ancak yeterince gün yüzüne çıkarılmamış zenginliklerimizi büyük bir kararlıkık ve cesaretle, tek tek hayata geçireceğiz. Örneğin Lambousa Krallığı yeniden hayat bulacak" dedi.

Bölgenin en önde gelen iş insanlarından, Kıbrıs Developments'in Direktörü Çağatay Özbirim ise Alsancak Belediyesi tarafından takdir görmekten büyük mutluluk ve onur duyduğunu söyleyerek, Alsancak'ın doğası, kültürü, insanı, tarihi zenginliği ile eşsiz bir kent olduğunu ve bu değerlerin yaşatılabilmesine gönülden bağlı olduklarını dile getirdi. Alsancak bölgesinde marka projeler hayata geçirerek bölgenin kalkınmasına ve potansiyelinin artmasına katkıda bulunmaktan hiç vaz geçmeyeceklerini belirten Özbirim, gerek ülkemizde, gerekse yurtdışında katıldıkları yarışmalardan kazandıkları ödüller için de "Alsancak'a gururla armağanımızdır" dedi. Kıbrıs Developments, Kıbrıs TownHouses projesi ile son olarak Türkiye'nin Emlak Oscarları olarak bilinen Sign of the City Ödüllerinde, En İyi Pazarlama Kampanyası, En İyi Konut ve En Yeşil Bina kategorilerinde Premium Proje ünvanını, En Yeşil Bina kategorisinde de ayrıca büyük ödül olan "Sign of the City" ödülünü kazanmıştı.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ALSANCAK HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.