×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ALSANCAK
banner
Alsancak'ta altyapı çalışmaları son sürat

Alsancak'ta altyapı çalışmaları son sürat

Giriş Tarihi: 17/08/2019
16:27
Alsancak'ta altyapı çalışmaları son sürat
Alsancak Belediyesi, altyapı çalışmalarını sürdürüyor.
Girne Postası – Sosyal Medya

Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak, belediyenin sürdürmüş olduğu altyapı çalışmalarını gözler önüne serdi.

Ataser, gün geçtikçe gelişen Alsancak'ın ihtiyaçlarına karşılık vermek için altyapı çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi.

Ataser'in "Altyapı bizim işimiz" ifadeleriyle yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni aldı.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ALSANCAK HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.69
GBP 7.32
EUR 6.29
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.