×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ALSANCAK
banner
Deniz Festivali dolu dolu geçti

Deniz Festivali dolu dolu geçti

Giriş Tarihi: 26/08/2019
12:42
Deniz Festivali dolu dolu geçti
Alsancak Belediyesi'nin bu yıl 5'incisini gerçekleştirdiği Deniz Festivali dolu dolu geçti...
Girne Postası

Alsancak Belediyesi'nin bu yıl 5'incisini gerçekleştirdiği Deniz Festivali dolu dolu geçti…

5. Deniz Festivali'nde sahne alan Alsancak Belediyesi Çocuk Korosu, Alsancak Belediyesi Beden Perküsyonu, Bodyart Sport Center Spring Fairy Dance Academy yoğun ilgi gördü.

Festivalde konser veren Supernova Reggaeband müzik grubu geceye renk kattı.

Deniz Festivali'nde çocuklar da unutulmadı. Çocuklara yönelik gerçekleşen etkinliklerde, U-10 Altyapı Futbol Turnuvası gerçekleşti.

Festival de yüzme yarışması da yapıldı. Alsancak Mare Monte Halk Plajı'nda yapılan yüzme yarışı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ALSANCAK HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.