×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ALSANCAK
banner
Alsancak'ta dere ıslah çalışmaları sürüyor

Alsancak'ta dere ıslah çalışmaları sürüyor

Giriş Tarihi: 04/09/2019
16:05
Alsancak'ta dere ıslah çalışmaları sürüyor
Alsancak Belediyesi, dere ıslah çalışmalarına devam ediyor.
Alsancak Belediyesi, sel ve taşkın riskini en aza indirgemek için dere ıslah çalışmalarına devam ediyor.

Alsancak Belediyesi'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, temizlenen derelere çöp ve moloz atılmaması istenirken, dere yataklarının temiz tutulması konusunda vatandaşlara duyarlılık çağrısı yapıldı.

Alsancak Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle:

"İş makineleri yardımıyla yapılan çalışmalar sonucu dere yatakları temizliği devam ediyor. Temiz hale getirilen dere yataklarına çöp ve moloz atılmamasını, siz değerli vatandaşlarımız ile birlikte dere yataklarını temiz tutma konusunda daha duyarlı olmamız gerektiğini ve çevremizi temiz tutarak beldemizin geleceği için hep birlikte çalışacağız."

banner
banner
banner
banner
DİĞER ALSANCAK HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.