×
banner
banner
banner
Ana Sayfa ESENTEPE
banner
Girne Kaymakamı Güneş'ten okul ziyareti

Girne Kaymakamı Güneş'ten okul ziyareti

Giriş Tarihi: 16/05/2019
14:10
Girne Kaymakamı Güneş'ten okul ziyareti
Girne Kaymakamı Sinan Güneş, Esentepe İlkokulu ve Esentepe Ortaokulu'na ziyaret gerçekleştirdi.
Girne Postası

Girne Kaymakamı Güneş, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Girne bölgesi okullarına ziyaret gerçekleştiriyor.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı çerçevesinde Esentepe İlkokulu ile Esentepe Ortaokulu'nu ziyaret eden Güneş, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin gençlik bayramını kutlayan Güneş, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

banner
banner
banner
banner
DİĞER ESENTEPE HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.