×
banner
banner
banner
Ana Sayfa PAŞAKÖY
banner
Paşaköy'den bir yıldız geçti

Paşaköy'den bir yıldız geçti

Giriş Tarihi: 07/07/2011
14:05
Paşaköy'den bir yıldız geçti

Paşaköy Belediyesi organizasyonu ile Türkiye'nin güçlü seslerinden ülkemize getirilen İsmail YK, dün akşam Paşaköy Atatürk 100.Yıl Stadyum'unda binlerce hayranı ile buluştu.

Gecenin ilk saatlerinde sahne alan Grup Aren, birbirinden güzel parçaları ile halkı coşturdu.

Herhangi bir ücret talep etmeden sahne alan Grup Aren, Paşaköy Spor Kulübü'ne katkı koymaktan ve halktan gördükleri büyük ilgiden ötürü mutlu olduklarını dile getirdiler.

Grup elemanları Mustafa Ganari, Zeki Karahanoğlu, Oğuzcan Kırcal, Derviş Dizliklioğlu ve Batuhan Refikoğulları, Paşaköy'de gerçekleşen İsmail Yk konserinden önce sahnede yer almalarının Gruplarına verilen büyük bir şans olduğuna dikkatleri çekerek, bu sebepten dolayı Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü'ye teşekkür ettiler.

İsmail Yk'nın sahne almasından önce konuşma yapan Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, bir yıl boyunca büyük bir disiplin içerisinde sporsal aktivitelerini sürdüren Paşaköy Spor Kulübü yararı için düzenlenen bu etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek, iyi eğlenceler diledi. Tülücü, yaptığı konuşmada konserin gerçekleşmesinde katkıda bulunan kişilerde de teşekkür etti.
Saat 22:00 sularında sahne alan İsmail YK, burada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek halkı coşturan bir konser verdi.
Konserin sonunda İsmail YK 'nın doğum günü olması vesilesi ile Paşaköy Belediyesi tarafından sahneye bir pasta getirilerek İsmail YK' ya sürpriz yapıldı.

Konsere Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan, Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan ve Büyükkonuk Belediye Başkanı Sezai Sezen de katılarak Paşaköy Spor Kulübü'ne destek verdiler.

banner
banner
banner
banner
DİĞER PAŞAKÖY HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.