×
banner
banner
banner
Ana Sayfa BEYARMUDU
banner
Beyarmudu'ndan "Akmercan"a tam destek

Beyarmudu'ndan "Akmercan"a tam destek

Giriş Tarihi: 18/06/2018
10:11
Beyarmudu'ndan "Akmercan"a tam destek
Beyarmudu Bağımsız Belediye Başkan adayı Ethem Akmercan ve Meclis Üyesi adayları Beyarmudu köyünü ziyaret etti.
Büyük bir coşku ile karşılanan Ethem Akmercan ve meclis üyesi adayları Beyarmudu sakinlerinin sorunlarını dinledi, önümüzdeki dönemde yapacakları projeleri anlattı.

Akmercan ile birlikte Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit'deBeyarmudu ziyaretinde yurttaşlarla sohbet ederek Ethem Akmercan'a olan güven ve desteğini belirtti.

AKMERCAN "KATILIMI ŞEFFAFLAŞTIRACAĞIZ"

Akmercan ilk olarak sözlerine şöyle başladı. "Belediyenin mali durumunu inceledikten sonra denetim için Sayıştayı göreve çağıracağız. Mali bilançoyu halkımızla paylaşacağız. Bütçe konusunda açık ve şeffaf olacağız. Belediyenin yıllık bilançosunu her dönem köy meydanlarında ilan edeceğiz. Katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir bir belediye yönetimini hep beraber kuracağız." Akmercan çöp yakmanın tarihe karıştığını, geri dönüşümün mutlaka sağlanması gerektiğini özelikle vurguladı. Akmercan sözlerine şöyle devam etti. "Artık yeter! Çöp yakmayı durduracağız. Yıllardır insan sağlığını tehdit eden çöp dumanları ve kötü kokulara son vereceğiz. Toplanan çöpler Güngör'deki atık toplama merkezine götürülecek! Kirli çevreyi ve çöp atıklarını geri dönüşümle temizleyerek doğayı koruyacağız. Kirli havayı çocuklarımız da soluyor, gençlerimiz de yaşlılarımız da. Hepimiz soluyoruz. Beldemizin havasını çöp dumanlarından kurtaracağız. Dumansız, temiz bir havaya hep beraber ulaşacağız."

BEYARMUDU AKMERCAN'A TAM DESTEK VERDİ

AkmercanBeyarmudu ziyaretinde köylülerle yakından ilgilendi ve gördüğü ilgiden büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Çocuk parklarından, kaldırım eksikliğine kadar her şikâyeti bizzat dinleyen Akmercan kültür evinin kilitli olması ile ilgili gelen şikâyetler hakkındaysa "Kültür evlerine vurulan kilitleri hep beraber açacağız, bu evlerin bazılarını müze haline getireceğiz. Kapalı, atıl durumda, tarihi geçmişi bulunan kamusal binalarımızı tekrar halkımızın kullanımına kazandıracağız. Kapalı kapıları hep beraber açacağız!" dedi

banner
banner
banner
banner
DİĞER BEYARMUDU HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.