×
banner
banner
banner
Ana Sayfa DOĞA ve ÇEVRE
banner
DAÜ YDİHO öğrencileri Glapsides'i temizledi

DAÜ YDİHO öğrencileri Glapsides'i temizledi

Giriş Tarihi: 21/06/2019
09:13
DAÜ YDİHO öğrencileri Glapsides'i temizledi
DAÜ YDİHO'nun sosyal sorumluluk projeleri devam ediyor.
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Yabancı Diller ve İngilizce Hazırlık Okulu (YDİHO) 'Toplumsal Sorumluluk Projeleri' Takım Lideri Öğretim Görevlisi Mehşen Ercanlar'ın organize ettiği ve Öğretim Elemanları Şerife Hocanın Aşıksoy, Dilem Köylüoğlu ve Refika İlkan Özer'in önderliğini yaptığı 'Çevre ve Doğa' temalı proje kapsamında DAÜ YDİHO öğrencileri, 2018-19 Bahar Dönemi, YDİHO Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamındaki ikinci etkinliklerini, Çevre Koruma Dairesi Gazimağusa Şubesi'nin de katkılarıyla, Glapsides Sulak Alanı etrafında gerçekleştirdi.

Böylece, proje öğretmenleri ve öğrencileri, Çevre Koruma Dairesi Gazimağusa Şube personelinin de katılımıyla çok güzel bir etkinliğe daha imza atmış oldu.

Glapsides Sulak Alanı'nın etrafı YDİHO öğrencileri, proje öğretmenleri ve Çevre Dairesi personeli tarafından temizlendi.

Öğrenciler bu aktiviteden çok keyif aldılar ve hayatlarının bundan sonraki bölümünde çevreye karşı çok daha duyarlı olacaklarını ve etraflarındaki kişileri de bu konuda bilinçlendireceklerini ifade etti.

banner
banner
banner
banner
DİĞER DOĞA ve ÇEVRE HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD
5.80
GBP
7.52
EUR
6.51
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.