×
banner
banner
banner
Ana Sayfa DOĞA ve ÇEVRE
banner
Manzara fotoğrafı çekmeye gidenler çöp dağları ile karşılaştı!

Manzara fotoğrafı çekmeye gidenler çöp dağları ile karşılaştı!

Giriş Tarihi: 13/08/2019
14:16
Manzara fotoğrafı çekmeye gidenler çöp dağları ile karşılaştı!
Ne yapılan uyarılar ne de alınan tedbirler ülkenin bazı bölgelerinde oluşan çöp dağlarına engel olamıyor.
Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Bayram tatilinde ülkenin güzelliklerini görerek zaman geçirmek isteyenler manzara görüntüleri yerine çöp yığınlarının oluşturduğu manzara ile karşı karşıya kaldı.

Artun Korudağ'ın bugün sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştığı 'manzara' fotoğrafları 'bu kadarı da yapılmaz' dedirtti.

Çatalköy Belediyesi'nin sınırlar içerisinde yaşanan bu görüntüler her dönem onlarca turistin de uğrak yeri olurken, belediyenin bu durum karşısında nasıl bir temizlik politikası izleyeceği merak konusu oldu.

Bayram tatilini fırsat bilen vatandaşların özellikle piknik yapmak için bu bölgeleri seçeceği önceden bilinmesine rağmen belediyenin konu hakkında tedbir almayışı ve belediyenin adının yazılı olduğu çöp bidonlarından taşan çöplerin etrafa savrulması 'büyük sorumsuzluk dedirtti'

Korudağ sabah saatlerinde manzara fotoğrafları çekmek için çıktığı Taşkent ve Dağyolu arasındaki geziden çeşitli fotoğraflarla döndü, yalnız çekilen kareler manzara değil çöp fotoğrafları oldu.

Çöp fotoğraflarının yanına taş ocaklarının dağları yok ettiği görüntüler de eklenince içler acısı durum orataya çıktı.

banner
banner
banner
banner
DİĞER DOĞA ve ÇEVRE HABERLERİ
banner
Döviz Kurları
USD 5.68
GBP 7.34
EUR 6.30
banner
banner
banner
banner

2001 © 2019 KIBRIS POSTASI | CITYPRESS YAYINCILIK LTD
www.kibrispostasi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı CITYPRESS YAYINCILIK LTD’ye aittir. İzin alınmadan kullanılamaz... Kıbrıs Postası Gazetesi'nin hem basılı nüshasında hem de internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı CityPress Yayıncılık Ltd.'e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. İzin almak kaydı ile içeriği 3-4 cümlelik basın özeti şeklinde alıntılamanız ve kaynak olarak URL bağlantısı olan kibrispostasi.com'u göstermeniz talep edilmektedir. Kıbrıs Postası`nda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Kıbrıs Postası hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Kıbrıs Postası harici linklerin sorumluluğunu almaz.